Photos
Videos
Skup Kultury / 2017
19
IV Wielki Finał Skupu Kultury już 25 czerwca w Gliwicach! Na Rynku czekać będą na Was: charytatywny kiermasz kulturalny, warsztaty artystyczne, koncerty. W księgarni Mercurius odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem. Cała zebrana tego dnia kwota zostanie przekazana na pomoc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Cała Naprzód. Muzyka: Dżentelmenels. Odpalamy petardę i pomagamy z pą pą!
57
Zwycięzcę konkursu na szczęśliwą liczbę wylosował osobiście nasz Pan Prezes! Z 15 osób mogliśmy nagrodzić tylko jedną, a jej nazwisko poznacie oglądając filmik z losowania. Szczęśliwca zapraszamy do kontaktu przez wiadomość prywatną, żebyśmy mogli zdradzić miejsce odbioru nagrody. Co to będzie? Niespodzianka!
10
4
Posts

RUSZYLIŚMY!
Ruszyliśmy ze zbiórką fantów na V Wielki Finał Skupu Kultury!
Takie plakaty spotkacie w Gliwicach w wielu miejscach, możecie zostawić w nich swoje książki, komiksy, płyty CD, winyle, kasety, płyty DVD, gry planszowe, a także rękodzieło. Jak zawsze są z nami wszystkie filie MBP Gliwice.
Wszystkie zebrane rzeczy zostaną udostępnione w trakcie kiermaszu, który odbędzie się 24 czerwca na gliwickim Rynku.
Jak można się przyłączyć?...
☛ Podaruj fanty
☛ Zorganizuj w swojej szkole, miejscu pracy, ulubionej kawiarni, wśród znajomych zbiórkę fantów na Skup Kultury (zbieramy naprawdę wszędzie)
☛ Poleć nam miejsce, w którym moglibyśmy zorganizować zbiórkę.
Zawsze dostarczamy plakat, pudełko na fanty, zajmujemy się ich odbiorem.
☛ Opowiedz o Skupie Kultury swoim znajomym i bądźcie z nami!

See More
No automatic alt text available.

Mamy nadzieję, że w trakcie wiosennych porządków znajdzie się trochę dobroci na Skup Kultury!

Podobnych historii są na świecie tysiące, w Europie setki, w Polsce dziesiątki, w naszym regionie ta należy do niewielu. Udało im się przekazać podopiecznym przeszło pół miliona złotych po
iknurow.pl
Posts