Photos
Videos
What is SmartVent
12
Posts

Leidsime, et on aeg tutvustada teile tiimi, kelle tõttu SmartVent on jõudnud nii kaugele. Ilma nii hästi klappiva (arvestades seda kogust päevast mis me koos kontoris veedame on see aspekt eriti oluline ) ning kõrgelt motiveeritud tiimita poleks kõik see, mida teeme võimalik.

Järgnevatel nädalal toome teieni intervjuu ühe tiimiliikmega, et saaksite meid paremini tundma õppida. Samuti saate ise postituste alla küsimusi kirjutada alates “Mis su lemmikvärv on?” kuni “Kuidas ...Startupina bootstrappides ellu jääda?” Vastame meeleldi, et innustada teisigi seda rasket kuid igati tasuvat teekonda ettevõtma.

Meie oleme oma valikuga ettevõtet alustada väga rahul, vahel on raske, vahel ei oska täpselt öelda “Kuidas edasi?” aga koos oleme kõik probleemid alati lahendanud ja siis tugevamana edasi läinud.

Stay Tuned, teaserina saame öelda, et järgmise nädala persoon ei kasuta mitte ühtegi ToDo rakendust, vaid kasvatab asjade meeldejätmiseks lihtsalt ühe loki juurde.

Pildil võite näha, SmartVenti tiimi oma naturaalses keskkonnas ehk siis ventruumis.
Fotograaf meie oma andekas Karl Erik Kalmus

See More
Image may contain: 5 people, people smiling, people standing

Pealkiri ütleb kõik. Lihtsaid näpunäiteid koduomanikele!
https://tarbija24.postimees.ee/…/nipid-mis-aitavad-kulmaga-…

Ilmad lähevad külmemaks ja küttearved lähevad suuremaks. Selleks et mitte õhku kütta, lasi Today.com sisekujundajal Amy Matthewsil järjestada mõned nipid, mis aitaks kodu soojas hoida ja ka raha säästa.
tarbija24.postimees.ee
Posts

Hea meel on jagada infot meie kodulinnas toimuvast vingest projektist! Lootus on, et ka meie panustame õnnestumisesse oma osa!
http://trea.ee/…/smartencity-tartu-nutika-linnaosa-projekt…/

Happy to share information about the awesome project in our home town! The hope is that we will also contribute our share of happiness! http://trea.ee/blog/cobra-news/smartencity-tartu-nutika-linnaosa-projekt-edeneb-joudsalt/
Translated
TREA ja Tartu linn osalevad EL teadusuuringute ja innovatsiooni programmi Horizon 2020 suurprojektis SmartEnCity. Projekti toel luuakse kesklinnas asuvast hruštšovkade piirkonnast tarkadel lahendustel toimiv ja energiasäästlik linnaosa, sealhulgas renoveeritakse hulk nõukogudeaegseid kortermaju...
trea.ee

Aitäh intervjuu eest, geenius.ee! Ehk paneme ka teie sisekliima autopiloodile?

Tegus Eesti idufirma aitab korralikult raha kokku hoida.

Kontorite sisekliima-süsteemide automatiseerimisega on võimalik kokku hoida kõvasti raha ning see on just see, mida Eesti idufirma SmartVent pakkuda üritab. Firma tegevusest rääkis ettevõtte loomejuht Karl Erik Kalmus. Mis on teie suur idee? SmartVent paneb kontori sisekliima autopiloodile. M...
geenius.ee

SmartVent on TechChillil - 1. päeva recap. #techchill2018 #ventväljas

Joosep pitchimas SmartVenti - TechChill 2018 #techchill2018

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by SmartVent
92 Views
92 Views

SmartVent is going to TechChill! Stay tuned for more!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by SmartVent
73 Views
73 Views

Kuigi Vendil on ka oma väike kontor, leiame me ennast ikka ja jälle sellises kesklinna tööpesas nagu sTARTUpLounge.

sTARTUpLounge on sTARTUpHUBi algatus, et pakkuda inimestele võimalust hubases ja motiveerivas keskkonnas tööd teha. 💻

Lisaks sellele, et seal saab nautida parimat kohvi , on võimalus avastada Loungest alati likeminded inimesi, kellega oma ideed jagada, arvamust küsida või maailmapoliitika üle üks kõva debatt maha panna. Tuleb vaid ise julge olla ja ligi ast...uda.

Kui aga oled eestlasele omaselt ikkagi liiga tagasihoidlik pakub sTARTUpHUB ka võimalust endale oma töökoht rentida.

Kõige selle kohta küsi lisainfot marili@contriber.com, võtke julgelt ühendust, meid seni veel hammustanud pole

Fotograaf Timo Arbeiter

See More
Image may contain: people sitting, table and indoor
Image may contain: 1 person, standing and indoor
Image may contain: indoor

Hei vendisõbrad!

Nagu te teate, osaleme 2018 Ajujahil!

Sooviksime veidi jagada oma kogemust, et anda võibolla vajalik tõuge ka teistele oma idee otsimiseks või sahtlipõhjast taas välja kaevamiseks,et sellega juba järgmisel aastal Ajujahis osaleda.

...

Oleme üle korranud vanu teadmisi ja õppinud palju uut. Saanud oma ideele tagasisidet, mis on mõnikord andnud täiesti uue vaatenurga. Omas mullis töötamine võib tekitada petliku turvatunde, et nii ongi õige, aga kui oma ala spetsialistid pakuvad võimalust korraks kastist väljas mõelda, siis tuleb seda võimalus kindlasti kasutada.

Oleme kohtunud teiste tiimidega, kes järjekindlalt annavad lootust, et head ideed ning tahe maailma paremaks muuta pole Eesti inimeste seast kuhugi kadunud. Kõigiga pole kahjuks olnud võimalust pikemalt rääkida, kuid soovime teile kõigile edu tulevikuks ja jaksu oma idee ellu viimisel.

Tahaksime siinkohal võtta hetke ja tänada ajujahi korraldustiimi niivõrd vahva ürituse kokku panemise eest. Kuni on keegi, kes paksu rahuga eestlasi utsitab, saab maailm paremaks paigaks.

Photo credit:Ajujaht

See More
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing

Kaamera ees käisime, aga meie ei tea ka, mis toimus...

Image may contain: one or more people, people sitting, people standing and indoor
Negavatt

Mis toimub? 😮 Vat ei ütle! 🤭 Aga, nagu näha võib, siis on varasemad finalistid astunud miskipärast kaamera ette! Varsti saate teada, lubame!

➡️Seniks mõelge häid nutikaid maailma muutvaid ideid ja esitage need Negavati konkursile: www.negavatt.ee

Õhku pole, kuid Vendi kleeps on kohal! Elagu TOMM¥ €A$H!

Image may contain: one or more people and indoor

Kolm viimast ellujäänud sTARTUp day'lt! Näeme Tommy Ca$hi kontserdil ja eelistage ikka Eestimaist venti!

Image may contain: 3 people, people smiling, beard, indoor and closeup
Image may contain: 2 people, people sitting, table and indoor
Ajujaht is with Märtin Kivi and Adelheid Kiriland.

Tore uudis sTARTUp Day eelsesse õhtusse, on mida oodata! Kohtume kõigiga homme! (Meie pitch on kell 12.30 UT IdeaLab Pitching laval)

The first 25 startups facing off at Fifty Founders Battle are announced! These seed and early-stage startups represent 8 countries and a diverse spectrum of fie...lds from health to musictech, selected by our partners Startup Wise Guys. The teams will take on the Founder stage at TechChill 2018 and fight for 10 000 EUR, no strings attached.
The other 25 teams will be announced after open call closes on January 7.
Our congrats go to Minespider, BudgetMatador, Cenos platform, Guestjoy, Solfeg.io, KLEAN, Ingenium, Smart Load Solutions, DroidInex, Diske Oy, Zeew, SmartVent, AirBoard.co, VideoDone, WeOpenly, TwoCanPlay, BASH Today, Soter Analytics, S parking, Autolevi - inimeselt inimesele autorent, WeFitter, HackMotion, BeScouted, PomoDone, DeepScan

See More

Saada meil oma disainiga print@smartvent.ee ja paari päeva pärast ongi nublakas sinu postkastis

Image may contain: text