Photos
Videos
Solena soba Aerodrom
12
Solena soba Aerodrom gostin vo emisijata Nesto ubavo
11
Dragana Chuprina vo Solenata Soba vo naselba Aerodrom
4
1
Posts
Learn about the benefits of salt therapy with dr. Oz.
youtube.com

Se otstapuva Solena soba vo nas.Aerodrom. Prostorot e kompletno opremen so site propratni elementi po site standardi. Delovniot prostor isto taka e kompletno opremen so kancelariski mebel i instalacija za kompjuterska mreza. Sobata e 20m2, deloven prostor od 40m2. Uslovite za rabota i lokacijata se odlicni. Poseben prostor od 20m2 za kozmeticki uslugi vo sklop na celiot prostor.

Студиото за солена терапија - Солена Соба се наоѓа во населба Аеродром и е најголемото студио за терапија од ваков вид во Македонија.
solenasoba.com.mk
Posts
Solena Soba updated their cover photo.
Image may contain: people sitting

Solena soba od nas. Aerodrom e generalen zastapnik za najdobrite i edinstveno medicinski ispitani i odobreni halogeneratori od firmata IIRIS. Site zainteresirani koi imaat zelba i potreba da poseduvaat svoja Solena soba mozat da se obratat kaj nas.

No automatic alt text available.

Подобрете го вашето здравје со посета во најголемата и опремена Солена соба во нашата земја. За повеќе информации посетете ја нашата веб страна www.solenasoba.com.mk

Солената соба Ви ги честита Велигденските празници и Ви посакува многу здравје, радост и среќа во Вашите домови и семејства!
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - НАВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

No automatic alt text available.

Solenata soba Im go cestita golemiot hristijanski praznik Veligden na site vernici od katolicka veroispoved so naiskreni zelbi za podobro zdravje i blagosostojba.

No automatic alt text available.
Solena Soba updated their cover photo.
No automatic alt text available.

Грипот зема замав

Зголемен е бројот на заболени од грип во Македонија. Само во последнава недела се регистрирани илјада болни. Најранливи се децата, најкритично ќе биде во наредните три недели.
Вирусот на грипот рапидно се шири. Илјада заболени само последнава недела. Во Македонија вкупната бројка е 6.220 заразени лица. Најмногу заболени има во Куманово 1.173, Тетово 1.019, Струмица 984, Скопје 575 заразени луѓе.
Зајакнете го вашиот имунитет и имунитетот на вашите најмили за ...бидете и останете здрави. Посетете ја Солената соба во нас. Аеродром

Солена соба - Аеродром
02/2466 660
078 466 660

See More
No automatic alt text available.

Солената соба од нас. Аеродром им го честита празникот 8-ми Март на сите припаднички од понежниот пол.

No automatic alt text available.

Подарете Ваучер на лице за кого знаете дека има астма, алергии или други проблеми со дишењето. Понекогаш луѓето не си помогаат самите, но можете Вие да им помогнете. Што е подобро од тоа да дадете подарок за подобро здравје на вашите блиски!

No automatic alt text available.

Како несакани ефекти од користењето на лекарства против алергиите можат да се јават: поспаност, замор, суво грло и сува уста, а кај децата може да се јави и треска, кашлица, дијареа, повраќање и констипација (запек).

Дознајте ги вистинските факти – алергените се насекаде
zazdravje.com.mk

Посетете ја Солената соба во нас. Аеродром за да ги намалите или во целост отстраните проблемите со алергиите

Имате затнат нос, болно грло, очи кои солзат или притисок во главата? Во февруари овие симптоми обично се предизвикани од настинка или грип, но оваа година причината може да биде алергија.
zazdravje.com.mk
Solena Soba is at Solena soba Aerodrom.

Бенефит од престојот во Солена соба во дневниот весник „Фокус„

No automatic alt text available.

Evropski den za racionalno koristenje na antibiotici

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Solena Soba

Во зимскиот период, кога се повеќе сте подложни на настинки, вируси или грип, или пак Ви е намален имунитетот, со намалувањето на цените и големиот избор на пакети во кои се вклучени и гратис терапии, Солената Соба Ви нуди вистинско решение. Една терапија во нашата Солена соба ќе Ве чини 175ден. за деца до 17 годишна возраст. За останатите информации посетете не или јавете се на нашите телефонски броеви.

Солена соба - Аеродром
02/2466 660
078 466 660

No automatic alt text available.