Photos
Posts

rok uběhne jako voda

Olympiáda dětí a mládeže

Přesně za rok odstartuje další díl Olympiády dětí a mládeže!
Letní hry pořádá Jihomoravský kraj a sportovci budou bojovat o olympijské medaile v 22 sportovních... disciplinách a jedné umělecké soutěži. Do Brna se v posledním červnovém týdnu přesně za rok sjede více jak 4 500 sportovců a jejich trenérů.
Dnešním dnem začneme představovat jednotlivé sporty, sportoviště, doprovodné programy, ambasadory jednotlivých sportů, maskoty, olympijskou vesnici a mnoho a mnoho dalšího co pro Vás za rok v Brně chystáme!

See More

tohle vypadá jako zajímavá - sobota 21.11.

No automatic alt text available.
Posts

Nenechte si ujít zářijový noční závod 5|10 mil Brnem

No automatic alt text available.
BehejBrno.com

Výhodnější startovné na 5|10 mil Brnem už jen do konce dnešního dne. Registrujte se online zde: http://championchip.cz/RegSystem/akce/BehBrnem2015 a proběhněte si v září Kasematy, Špilas i Petrov o nějakou tu stovku levněji

Nenechte si ujít 4. ročník sportovní akce nejen pro všechny fanoušky cyklistiky. Součástí programu závody pro příchozí (festky). Boj českých borců o body nutné do olympijské kvalifikace za účasti závodníků z 12 států z celého světa.

JUN14
Sun 9:30 AM UTC+02Velodrom BrnoBrno, Czech Republic
102 people went

Vyzkoušejte vznikající vykutálený sport - je to zábava a fyzická aktivita v jedné bublině! Třeba se vám podaří probojovat až do finále, získat titul prvního Mistra ČR a vydat se na Mistrovství světa do Německa.

MAY24
Sun 10:00 AM UTC+02Sportovní areál KomecBrno, Czech Republic
36 people went

Inline brusle zdarma na celý den, škola bruslení a další zajímavý program v neděli 19. dubna na Výstavišti

Přijďte si užít neděli na inline bruslích. Na výstavišti v Brně vám půjčíme více než 350 párů inline bruslí ZDARMA a celý den vás zabavíme.
inline-test.cz

I na skalkách vypadá vše připraveno, takže zítra běhu zdar #vokolopriglu

Image may contain: tree, plant, shoes, outdoor and nature

A s kým sportuješ v Brně ty?

Už 12 let jsme s tebou na kurtu, ledě, stezce, hřišti, palubovce, v parku, hale i na dovolené. Už 12 let jsme tvým nejlepším spoluhráčem. Oslav to s námi 16....
youtube.com
Image may contain: one or more people and text
TRIEXPERT

Běhali jste v 94 a běháte i dnes...? Nějaké rozdíly po dvaceti letech...?

Ještě, že definice běhu dle Wikipedie zůstává stejná...

Běh je druh pohybu, při které...m se člověk nebo živočich pohybuje pomocí končetin takovým způsobem (převážně větší rychlostí než při jiných způsobech pohybu), že v určitých fázích pohybu se žádná z končetin nedotýká povrchu, po kterém se pohyb vykonává (na rozdíl např. od chůze nebo plazení).

Obrázek převzat z 9GAG

See More

sobota je v Brně a okolí hodně nabitá, ale tohle si nenechte ujít

Linden Restaurant, sponzor Ivanovického sportovního dne, vám kromě skvělé kuchyně nabízí ubytování v 9 moderních tříhvězdičkových pokojích se sociálním zařízením a wifi zdarma za 600,- Kč/noc; to všechno v bezprostřední blízkosti areálu, kde se bude konat Ivanovický sportovní den.
ivanovickysportovniden.cz

Přijměte, prosím pozvánku k mimořádnému setkání sportovkyň, trenérek, funkcionářek a vůbec přátel sportu žen, které se uskuteční 18.6. na Brněnské přehradě. Od 13:00 hod. bude otevřen areál loděnice k projížďkám na plachetnicích a networkingu u drobného občerstvení. Od 18:00 hod. se uskuteční beseda na téma "Zastoupení žen v řídicích pozicích ve sportu“, následovat bude autogramiáda sportovkyň.
Společenské setkání zakončí ve 22:30 hod. sledování ohňostroje z programu IGNIS BR...UNENSIS 2014.
Akce bude probíhat celé odpoledne a večer, takže kdybyste si našla čas se za námi stavit alespoň na chvíli, budeme rádi. Vítáni jsou samozřejmě všichni (samozřejmě i muži ), které by mohla podobná akce zajímat. Pokud o někom víte, prosím, předejte jim informaci.

Do areálu jsou zváni všichni přátelé a fanoušci ženského sportu. Těšíme se na setkání.

Doporučený oděv: sportovní, NAVY LOOK:)

Akci pořádá TJ LODNÍ SPORTY BRNO ve spolupráci s Komisí sportu žen ČOV.

See More
JUN18
Wed 1:00 PM UTC+02TJ LODNÍ SPORTY Brno, Rakovecká 30

Tři, dva, jedna...zítra start!

Druhý ročník běžeckého závodu se startem a cílem na Náměstí Svobody.
sportvbrne.cz

vyrazte dnes na kolo

No automatic alt text available.
BrnoNaKole

PŘESOUVÁME CYKLOJÍZDU PŘED KINO SCALA. Kometa postoupila do finále a tisíce fanoušků ji chtějí podpořit. Ustoupili jsme tedy a uvolnili Moravské náměstí - park ...a sami se přesunuli před kino Scala namísto fanoušků. Díky za pochopení a prosíme o sdílení.
https://www.facebook.com/events/369721006500191/
PS: Kometa do toho!

See More

Městské derby v basketu - semifinále ženské ligy mezi IMOSem a Valosunem startuje dnes v 18 hodin na Rosničce

Čtrnáctinásobné české mistryně, basketbalistky ze Žabovřesk, vstupují do své 21. sezóny mezi elitou. A opět nebude na Rosničce chybět ani Euroliga.
sportvbrne.cz

Volejbalové kurty Lužánky ožívají s příchodem května a hned 8.5. se zde koná tradiční turnaj mužů a žen - Velká cena Brna. Nenechte si jej ujít!

15.4. částečné zahájení provozu 2-3-kurty 28.4. úplné zprovoznění celého areálu 5.5. 13. kolo městské ligy ve volejbalu žen 6.5. 13. kolo městské ligy ve volejbalu mužů 7.5. 14. kolo městské ligy ve volejbalu mužů 8.5. Velká Cena Brna dospělých 10.5. Slavnostní zakončení sezony VKKP 12.5. 15. kolo m...
volejbal-luzanky.cz

Zítřek je v Brně nabitý sportovními akcemi, takže buď můžete na čumendu nebo se sami aktivně zapojit. Stačí si jen vybrat