Photos
Reviews
4.8
12 Reviews
Tell people what you think
Honza Oršulík
· April 14, 2016
To jak se choval pán na recepci jsem nezažil za ten rok co zde nestuduji to šlo hodně dolů pan je arogantní tyká mi ( to by mi nevadilo vsak mi není 50 ale jakým způsobem) mysli si ze je pan tvorstva ...a, že se z něho tak říkajic posadím na prdel. Pro mě je to naprostý buran a neprofesionál a dokáže zkazit den! Učitelé jsou pravým opakem :) See More
Václav Nevrla
· September 4, 2017
Pěkný školní kolektiv a žáci.
Katarina Lila Vidláková
· December 1, 2016
Skvělé 4 roky na této střední škole s úžasnými a nejlepšími učiteli. Nádherné prostředí a spousty skvělých zážitků a akcí. A hlavně mnoho dobrých přátel. Hned bych se vrátila. :)
Zdeňa Janušová
· November 28, 2016
Superní 4 roky na SŠ. Vstřícní učitele, správný postoj k výuce. :)
Gsyl Viki Honza
· July 11, 2016
Nejlepší střední a škola vůbec fajn učitele hodně ferovi teď du do 3 ročníku,a do školy se moc těším je tam líp než doma.
Posts

Děkujeme Všem zájemcům o studium, rodičům a příznivcům školy za návštěvu během "Dnů otevřených dveří", které se konaly ve dnech 8. 12. - 9. 12. 2017 a v lednové čtvrtky tj. 11. a 18. 1. 2018. Věříme, že se se Vám připravená prezentační nabídka naší školy líbila. Poslední den otevřených dveří v letošním školním roce je připraven na 25. 1. 2017 od 15 do 17 hodin. Využijte možnost navštívit naší školu a poradit se o své budoucí profesi.

Děkujeme Všem zájemcům o studium, rodičům a příznivcům školy za návštěvu během "Dnů otevřených dveří", které se konaly ve dnech 8. 12. - 9. 12. 2017. Věříme, že se se Vám připravená prezentační nabídka naší školy líbila. Další možnost navštívit naší školu a poradit se o své budoucí profesi máte ještě v lednové čtvrtky, tj. 11., 18. a 25. 1. 2018 od 15 do 17 hodin.

Posts

Děkujeme Všem zájemcům o studium, rodičům a příznivcům školy za návštěvu během "Dnů otevřených dveří", které se konaly ve dnech 8. 12. - 9. 12. 2017. Věříme, že se se Vám připravená prezentační nabídka naší školy líbila. Další možnost navštívit naší školu a poradit se o své budoucí profesi máte ještě v lednové čtvrtky, tj. 11., 18., 25. 1. 2018 od 15 do 17 hodin.

Blahopřejeme, Veroniko. Úspěchy našich žáků nás vždycky potěší. 856 dobrovolnických hodin, máte naší poklonu!

Image may contain: 1 person, smiling, outdoor and closeup
Integrační klub BRÁNA

Vážení a milí,

dne 5.12.2017 městem Ostrava bude probíhat slavnostní vyhlášení Dobrovolníka roku. Za naši organizaci bude oceněná i naše Veronika Hejtmanová, k...terá v Integračním klubu za období 5 let, nasbírala 856 dobrovolnických hodin.

Veronika je velmi empatická, spolehlivá, vstřícná. Našim uživatelům se věnuje velmi intenzivně. Ocenění dobrovolníka si odnáší jako poděkování za svou dlouholetou dobrovolnickou práci. Pro naše Centrum a Integrační klub Brána byla a je velkým přínosem.

Verčo, děkujeme!

See More

Blahopřejeme a jsme hrdí, že máme takové skvělé žáky, jako jste Vy. Plně si to zasloužíte.

Jiř Raszka Marušáková added 5 photos and a video — at Multifunkcni hala Gong (Plynojem).

Kdyby někoho zajímalo, proč mám dnes celý den stažený žaludek.. tak pro toto.. Tímto chci moc poděkovat své již bývalé SŠ Střední škola prof. Zdeňka Matějčka..., Ostrava-Poruba, příspěvková organizace, že jsem ji dnes mohla takto reprezentovat a získat tak vzácné ocenění, dokonce se začínalo ve stoje na hudbu-Gaudeamus, což mne zase dojalo.. ale hlavně chci motivovat všechny, co jsou trošku jako já stydliví a neustále pod vlivem trémy.. Dnes oceňovali žáky a skupiny žáků za samé úžasné úspěchy na soutěžích v MAT,FYZ,IT,... a já mezi nimi za dobrovolnictví.. trošku úlet.. ale zahřálo u ! Tak se nepodceňujte a i Vy tu zkuste být pro druhé.. já to dělám už několik let, ZDARMA a dobrovolně.. a stojí to za to Děkuji Vám! (Renátka, Karel, Jaroslav, Lenka,...... Jste úžasní!) Krásný závěr dne přeji !

See More

Děkujeme za poučné akční zahájení školního roku.

Image may contain: 2 people, people standing and people sitting
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and shoes
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing
Image may contain: 1 person
NEHODOU TO ZAČÍNÁ added 4 new photos — with Jirka Doležal.

Záchránci dne z Ostravy!!! ♥️

Přejeme všem žákům pohodový a úspěšný školní rok 2017/2018

Letošního 10. ročníku Senior, junior hendikepiády v domě s pečovatelskou službou Astra se zúčastnili i naši žáci ze třídy KP1. Soutěžily smíšené trojice ve složení student ZŠ, student SŠ a senior z domu Astra. Celkem do bojů v deseti disciplínách zasáhlo 27 družstev. Všichni žáci zdatně reprezentovali naší školu a předváděli výborné výkony. Ocenění v podobě medailí, diplomů a drobností dostali na závěr všichni zúčastnění.

Image may contain: 11 people, people smiling, people sitting, tree, outdoor and nature
Image may contain: 3 people, tree, child, outdoor and nature
Image may contain: 8 people, people smiling, tree and outdoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and shoes
Mental Café

Dnešní pilotní prodej na SŠ prof. Zdeňka Matějčka byl víc než jen úspěšný:-) Děkujeme naší šikovné baristce Káje za skvělý přístup a excelentní bábovku.
Již teď se těšíme na další setkání s žáky a učiteli této ne-tradiční střední školy.
#Ostrava #Poruba #mentalcafe #espresso #matějček

Přidány výsledky 1. kola přijímacího řízení všech maturitních oborů pro školní rok 2017/2018.

Pro výuku tělesné výchovy i pro využití volného času slouží tělocvičny, hřiště, posilovna, rehabilitační linka a nově zrekonstruovaný krytý bazén.
skolspec.cz

Výsledky 1. kola přijímacího řízení oborů středního vzdělání s výučním listem a oborů středního vzdělání pro školní rok 2017/2018.