Reviews
4.0
1 Review
Tell people what you think
Photos
Videos
1. část - vystoupení oboru KADEŘNÍK a KOSMETICKÉ SLUŽBY 16.11.2016
9
2
Přijďte se podívat na Dny otevřených dveří 14. - 16. listopadu.
6
4. část - vystoupení oboru KADEŘNÍK a KOSMETICKÉ SLUŽBY 16.11.2016
6
Posts

V těchto dnech se uskutečnily školní kola soutěže BEAUTY CUP na téma: HOLYWOD 21. STOLETÍ. V rámci školních kol byly vybrány 4 adeptky na hlavní soutěž, která se koná 6.3.2018 v MKZ Domažlice. S nejvyššími počty bodů postupují: Lenka Kušková ( 4.r.), Kateřina Holzmanová (4.r.), Simona Kubáčková (3.r), Viktorie Klinerová (3.r.)
Všem soutěžícím a modelkám gratulujeme a děkujeme za krásnou atmosféru při soutěži.

20. února nás navštívili žáci 8.třídy Komenského 17 v Domažlicích. Žáci společně připravili marinovaný vepřový plátek. Jako sladkou tečku si udělali palačinku s marmeládou.

Posts

KB FLORBAL CHALLENGE 29.1.2018
Poprvé v historii se chlapcům naší školy podařilo postoupit ve florbalovém turnaji z krajského finále do finále národního!!! Moc gratulujeme!

Sestava: Gibfried, Štípek, Fischer, Malý, Brant, Plachý, Vokáč, Gaipl, Horejš, Ježek, Štauber

Image may contain: one or more people, people playing sports and basketball court

V úterý 30.ledna 2018 proběhne v MKS Domažlice soutěž středních škol ve stolničení. Soutěž začíná v 9:00 hodin. Přijďte se podívat.Foto s loňského ročníku.

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting, table and indoor

Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti Domažlice místo poskytovaného vzdělání Stod
http://www.plzensky-kraj.cz/…/regionalni-firmy-podporuji-te…

Image may contain: 7 people, people smiling, people standing and indoor

<iframe width="640" height="390" src="https://www.youtube.com/embed/VskGNwWEWz8" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Video: MČR Koruna Kreativity 2018
youtube.com

Finále Koruna kreativity KC Centrum Zahrada Praha. Dne 16. 1. 2018 se konalo Mezinárodní mistroství „Koruna Kreativity 2018“ v Praze. Soutěže se zúčastnili za SOU Domažlice žáci 2. ročníku Jakub Lukáš Meyer a 3. ročníku Renata Svobodová. Každý žák soutěžil v kategorii Foukaná – Harmonie barevné extravagance (bez omezení)
Žákyně 3. ročníku Renata Svobodová obsadila 1. místo.

Za SOU Domažlice místo poskytovaného vzdělání Stod soutěžila žákyně 3. ročníku Adéla Jedličková v kate...gorii pánský střih a styling ( s omezením) a obsadila 2.místo

Za obor Kosmetické služby soutěžila žákyně 3. ročníku Simona Kubáčková s make - up (bez omezení).

See More

Dobrý den,
se zpožděním bych Vám a Vašim studentům chtěla poděkovat jménem všech organizátorů a organizace UCHO, s.z. za letošní spolupráci během charitativního jarmarku v Domažlicích, jehož výtěžek putoval pro děti s postižením z našeho regionu. Zisk z jarmarku byl i letos neuvěřitelný - 116 000,- Kč. Vaši studenti nejen prokázali neuvěřitelnou trpělivost při práci s dětmi, ale hlavně pomohli vytvořit úžasnou atmosféru plnou pohody, lidské sounáležitosti a radosti. Mnozí r...odiče nemohli své děti z jarmarku odlákat, dokud děvčátka nenavštívila manikůru, kosmetiku i kadeřnice a chlapci si nevyrobili kostičky či jiné výrobky ze dřeva. Při pohledu na práci Vašich studentů bylo zřejmé, že připravené činnosti měli perfektně zvládnuté, a SOU Domažlice znamenitě prezentovali.
Ještě jednou Vám všem mnohokrát za všechny děkuji
a přeji do nového roku 2018 hlavně zdraví, spokojenost a úspěchy!
S pozdravem
Ivana Vísnerová

See More

Provozní doba našeho kosmetického salonu v roce 2018

No automatic alt text available.
Image may contain: text

Dne 6 prosince 2017 se konalo Mistrovství České republiky v týmech „Kouzlo krásy¬ - Glamour“ v Sušici. Téma soutěže bylo „ Módní atelier Versace“. Žáci soutěžili ve dvoučlenných týmech. Naši žáci Lukáš Jakub Meyer z 2. ročníku soutěžil v pánském foukaném extravagantním účesu a Renata Svobodová z 3. ročníku soutěžila v dámském foukaném extravagantním účesu. Oba soutěžící připravili pro svoje modely patřičný outfit, ladící s účesem. Žáci se připravovali na soutěž pod vedením učitelky odborného výcviku paní Vlasty Skalové. Jejich společné snažení přineslo úspěch v podobě 1. místa v soutěži. Gratulujeme

Kuchařská naděje z Domažlic je ve finále soutěže Svačina roku
Domažlice, 1. prosince 2017 – Nadějný kuchař František Pešek ze Středního odborného učiliště, Domažlice je jedním z 15 finalistů 5. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. Finalisty přivítá 7. prosince 2017 gastro studio Chefparade+. Školy a soutěžící se mohou těšit na ceny v hodnotě 20 000 Kč a na tuňákové výrobky Rio Mare. Na Facebooku Rio Mare může vybrat nejlepší recept také veřejnost....

Continue Reading
Image may contain: food

Soutěže „Střihni si film“ pořádané 1. 11. 2017 Integrovanou Střední Školou Živnostenskou v Plzni v rámci mezinárodního filmového festivalu pro děti „Juniorfest“ se zúčastnily i naše žákyně v oboru kadeřnice Pavlína Bělíková a kosmetička Simona Kubáčková. Modelka jim dělala Sabina Nová.
Tématem letošního ročníku bylo ztvárnění filmového líčení a účesu inspirovaného rokokem k výročí narození Marie Terezie. Naše děvčata obsadila krásné 3. místo

20. 11. 17 jsme připravili ve spolupráci s MKS Domažlice banket. Banket byl určen pro chlapce a dívky, kteří se účastní kurzu tanečních a společenské výchovy. V rámci kurzu je i výchova ve stolování. Naši žáci ve spolupráci s učiteli odborného výcviku, připravili slavnostní tabuli a servis jídla tak, jak by měl být při slavnostních příležitostech.

Den otevřených dveří 16.11.17. Takhle se bavili žáci i diváci. Přijďte se taky pobavit 6.12.17 k nám do školy na druhý "Den otevřených dveří"