Posts

Dnes je prvý jarný deň 🌿🙂. Pripravte sa na športovú sezónu s novými farbami a vzormi na svojich outfitoch. Dajte nám vedieť, ktorá kombinácia sa Vám páči.

— Products shown: Športové tričko PÁNSKE BLACK/WHITE BjörnBorg, Športové tričko PÁNSKE BjörnBorg, Športový top DÁMSKE Björn Borg and Športové tričko PÁNSKE YELLOW BjörnBorg.

Today is the first spring day 🌿🙂. Get ready for the sports season with new colors and patterns on your outfits. Let us know which combination you like.
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
829 Views

Individualita, ktorá premení Váš #štýl 👌🖤. Vydajte sa na dobrodružnú cestu s novou kolekciou "Out of Nowhere" a navštívte nás #BoryMall #Eurovea #Avion

Individuality that will transform your #style 👌🖤. Go to embark road with the new collection of "out of nowhere" and visit us ➡ #BORYMALL #EUROVEA #AVION
Translated
Image may contain: 2 people, people standing, child and outdoor
Photos
Videos
Pozrite sa! Poďte s nami na vzrušujúci výlet OKOLO SVETA. Spoločne vyplávame za novými obzormi. Kolekcia jar/leto 2015 sa skladá z odevov inšpirovaných súťažami v plachtení po celom svete ako Gaastra PalmaVela, TP2 Super Series a súťažami v krásnom klasickom plachtení Les Voiles d'Antibes vo Francúzku. Majestátne jachty, napríklad Mariquita, sú tiež veľkou inšpiráciou, nielen tým ako vyzerajú, ale tiež tým ako sú postavené. Spolu s posádkou Mariquita Gaastra vytvorila luxusnú námornú kolekciu.
13
Funkčné vode odolné džínsy
32
Naša nová kolekcia SPORT nájdete ju v našich predajniach OC CENTRAL A AUPARK ŽILINA
19
Posts