Photos
Videos
"Щастя!". "Здоров'я!"
11
#MyUkraineIs Project
7
Команда Stratcom Ukraine долучилася до глобальної ініціативи Invictus Games - #AMillionVoices #МільйонГолосів. Ми віддаємо свої голоси на підтримку Invictus Games: Team Ukraine та запрошуємо команду Міністерство інформаційної політики України приєднатися до кампанії на підтримку ветеранів. Запишіть цілком чи останні строки віршу "Нескорений" (англ. Invictus by W.E.Henley у перекладі Marianna Malina та викладіть на своїй сторінці з хештегами #invictusgamesteamukraine #AMillionVoices #МільйонГолосів Наші бійці вже у вересні відстоюватимуть честь України в Торонто - вони заслуговують на нашу підтримку!
12
1
Posts

Часто-густо в Україні гідні проекти робляться усупереч всьому.
Малий і середній бізнес - так само.
Проект Ukrainer займається гарною справою - розповідає про цих відчайдухів не лише українською, але й 7 іноземними мовами.
Волонтерська культурна дипломатія, так би мовити.

... See More
Руководитель проекта Ukrainer Богдан Логвиненко поделился с Фокусом наблюдениями о том, что объединяет и разделяет, вдохновляет и удивляет жителей Украины Приехать, у...
focus.ua

Створюючи, між іншим, робочий імідж для такого дискредитованого дня, як п'ятниця, директор Центру стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine Alina Frolova виступає на PR марафон #6: Fusion і ділиться інсайдами про фейки, комунікаційні тренди планетарного масштабу й страхи піарників.

А як проходить ваш день?
#PR #піар #Київ #Стратком

Image may contain: 1 person, standing
Posts
Stratcom Ukraine updated their cover photo.
Image may contain: camera and text

Хоча Гізер Нойєрт офіційно презентує перед пресою "улюбленця" всіх росіян Держдеп менше року, в її словах і стилі немає вагань чи недомолвок.

Крим — це Україна. Березневий "референдум" — фарс. РФ — країна гнобителів та анексаторів (якщо є таке слово).

Де підписатись під кожним словом? ...
#Крим #Україна #Держдеп

See More
Four years ago this week, Russia held an illegitimate, fabricated “referendum” in Ukraine in a futile attempt to legitimize its purported annexation of Ukrainian territory. Crimean residents were compelled to vote under scrutiny by heavily armed Russian troops. Russia’s claim that Ukrainians m...
state.gov

«Країни починають дедалі більше скидатися на корпорації. Як і корпораціям, їм треба привабити іноземних інвесторів, конкурувати за увагу світової преси, туристів і ринки товарів та послуг".

Екстраординарна задача. І завдання для нового директора Українського інститут - її виконати. Станьте цим директором - подайте свою кандидатуру тут: goo.gl/GdYGSw.

#УкраїнськийІнститут #Стратком #Україна

Про брендинг і менеджмент у культурі
tyzhden.ua

Українська Британська рада чи Ґете-Інститут? Тепер в Україні свій аналог - Український інститут. МЗС шукає професіонала, який очолить його.

P.S. До слова, Alina Frolova, директор нашого Центру стратегічних комунікацій, є членом конкурсної комісії з відбору очільника Українського інституту.

Image may contain: text
Ira Shum is with Iryna Podolyak and 23 others.

Стартував конкурс на директора Українського інституту. Пафосу не хочеться, але момент справді важливий. Є розуміння, що люди надзвичайно зневірені в конкурсах н...а посади в держінституціях. Є усвідомлення, що найскладніше попереду - це створення з нуля того, у чому практично ніхто в Україні не має досвіду, та поєднання двох світів: творчого/креативного і бюрократичного, хоч і заради спільної мети.

Колега сьогодні навів приклад британців, коли заходячи в установу ти не розумієш, державна вона, приватна чи громадська. Це стосується як візуального сприйняття, так і принципів роботи.
Певне, Український інститут і має стати таким прикладом в Україні.

Звісно, у нас багато побоювань та пересторог. Але велике бажання не схибити. Команда, яка працює над Українським інститутом в МЗС, зробила роботу над помилками інших. Десь заклали запобіжники. Десь, можливо, це ще доведеться зробити. Але відбуватися це має в діалозі та рухаючись назустріч.

І наостанок трохи інсайду
У прес-релізі є таке речення: "Окрім відкритої процедури обрання директора Українського інституту, МЗС обстоює незалежність роботи установи та всіляко сприятиме у взаємодії з державним апаратом".

Читаючи його, Павло Клімкін сказав, що варто дати більш чіткий месидж. Речення було доповнене таким текстом:

"але запобігатиме можливим спробам його впливу на незалежність та майбутні проекти Інституту. Лише Наглядова рада відповідно до існуючих принципів і правил спрямовує діяльність Установи".

Месиж чіткий. Є сподівання, що сумніви він хоча б частково подолає.

Пробуйте. Подавайтеся. Підтримуйте друзів. Це той час.
#УкраїнськийІнститут

http://mfa.gov.ua/…/7922-ministerstvo-zakordonnih-sprav-ukr…

See More

Зазвичай мешканцям Росії подобається порівнювати свою країну з медведем. Начебто тварина терпляча, але якщо її допекти, то ой..ой..ой та інші звуки.

Але справжні медведі - це американці та німці. Скидається на те, що вони досі не вірять очам, що їх так брутально й наполегливо змушують вийти з сплячки.

#Стратком #Росія #Україна #вибори

Дії Росії напередодні та під час виборчих кампаній у ключових країнах Заходу змушують останніх вкотре переосмислювати свою кібербезпеку
tyzhden.ua

Субота, яку багато хто запам'ятає на все життя.
Invictus Games: Team Ukraine - вперед!

Image may contain: 4 people, bicycle and outdoor
Image may contain: 1 person
Invictus Games: Team Ukraine added 2 new photos.

Дружня команда волонтерів зі Львова та київського координаційного центу розпочали реєстрацію на перші спортивні тестування #ІгриНескорених2018.

Stratcom Ukraine Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

#яє #IAM #IG2018 #InvictusGamesTeamUkraine

Після прочитання цієї статті хочеться негайно якнайвище підняти український прапор над Говерлою (і, за сприятливої ситуаці, над Уралом).
Від ейфорії, нібито путінська онлайн-система пропаганди вже сьогодні зазнає колапсу.

Але будьте реалістами: попри усі недоліки, в українців попереду багато роботи. І в онлайні теж.

... See More
Дневник сотрудника Агентства интернет-исследований
svoboda.org

А дійсно: ми вже 4-й рік найгірша, найпідступніша та найвіроломніша країна в світі — з точки зору фантастичних істот з кремлівських залів.

Але не здаємося.

#Україна #пропаганда #Росія

In pro-Kremlin disinformation, it is sanctions - and not the illegal action they respond to – that are referred to as undermining global stability. This is confusing cause and effect: a case of the chicken or the egg.
euvsdisinfo.eu

Сьогодні в Stratcom Ukraine світло і весело, незважаючи на раптовий, як завжди, київський сніг.

Привід залізний - день народження нашої Oksana Horbach, керівника відділу комунікаційних кампаній.

Завдяки її невичерпній енергії "Ігри нескорених" (Invictus Games) набули такого розголосу та масштабу.

...

Бажаємо Оксані здоров'я, віри в себе та сили продовжувати розпочате!

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, closeup
До кінця лютого в Україні триває збір заявок для участі у відборі на участь в «Іграх нескорених»-2018. Про минулорічний досвід української збірної, а також про особливості цьогорічних змагань розповіла координатор проекту «Ігри нескорених» в Україні Оксана Горбач
— Пані Оксано, минулого року наша команда вперше брала участь в «Іграх нескорених», де наші спортсмени вибороли 14 медалей. Чи сподівали...

А якщо б ми відкрили свій Telegram-екаунт, ви б нас там читали?

#питаннячко

Важнейшая социальная сеть планеты показывает явные признаки загнивания — это сложно не заметить даже самым яростным фанатам Цукерберга. Да что там фанаты, если уж...
bit.ua

Ох, як нам це знайомо.

Вже через годину (!) після стрілянини у одній з американських шкіл російські боти почали фокусуватись на темах, які "розділяють мешканців США". Тобто обіг зброї (хоча, яка різниця, які саме?).

При цьому респектовані соцмережі знову опинились в калюжі. Попри обіцянки посилити вплив на ботів, Facebook й Twitter виявились безпорадними. "Твітер-кампанія навколо стрілянини у Паркленді продемонструвала, що росіяни досі у справі", — сумує жур New York Times.

...

І ми з ним теж.

See More
Twitter accounts suspected of having links to Russia were focused on Robert Mueller. But after news broke about the shooting, they quickly changed their focus.
nytimes.com

Ми тут детально писали про те, як Росія щедрою рукою вливає десятки мільйонів євро у Раша Тудей та її французського міньйона (хоча французи цьому не дуже раді).

А вот на нашій славетній землі UA: Суспільне мовлення фінансоване лише наполовину (див. слайд з BIHUS.info).

Пріоритети, сер.

Image may contain: text