Reviews
8 Reviews
Tell people what you think
Dani Vymetalova
· March 15, 2017
Skvělá knížka plná užitečných rad, odkazů na webové stránky atd., které se mohou hodit jak začínajícím, tak i ostříleným cestovatelům :)
Veronika Petrová
· November 29, 2016
Až dnes som sa dostala k tvojej knihe a bola som nadšená! :) Dostala som sa k veľa užitočným radám ako napriklad balenie (čoho sa vždy najviac bojim :D), riešen...ie s peniazmi a mnoho ďalších rád :) knihu som prečitala za pár hodín na jeden hlt a naozaj túto kúpu nelutujem :) pevne verím,že budú aj ďalšie vydania,pretože svojou knihou určite motivuješ ľudí a snažis sa aby prekonali strach :) palec hore! :) Ďakujem! See More
Ivana Grešlíková
· November 7, 2016
Lebo Hogy vie, ako sa stopuje, ako ušetriť na ubytku, na jedle, vie ako prespať u policajtov aj bez toho, aby ste boli zatknutí, a daruje len tak stan domácim na cestách, keď treba. A ešte o tom aj napíše.
Mária Nováková
· October 28, 2016
Super informácie o cestovaní.
Videos
chliebtlač
3
1
Svadba v Kazachstane
10
5
Kohútie zápasy - bleskovka
2
Photos
Posts

Bystričania, úprimne, keby som 17.9. v Bystrici, túto prezentáciu by som si nenechal ujsť...

SEP17
Sun 7:00 PM UTC+02Záhrada - Centrum nezávislej kultúryBanská Bystrica, Slovakia
74 people interested

Nič poriadne nedávajú v rádiu? Vypočuj si podcast, ktorý sme nahrali s Lubom Jurikom zo Sám Sebe Pán - Prekonaj sám seba.
Dozvieš sa aj to, ako som začínal s cestovaním a vydavateľstvom a čo plánujem.

https://samsebepan.sk/sspp05-peter-hogy-hoferek/

Rozprávali sme sa o cestovaní stopom, vzťahoch na cestách, o iných kultúrach, o strachu z neznáma a o písaní a vydávaní kníh. Nechaj sa inšpirovať aj ty-
samsebepan.sk
Posts