CommunitySee All
Highlights info row image
178 people like this
Highlights info row image
178 people follow this
Posts
System Try shared a group.
January 2

Moi drodzy, oto jest~ Grupa specjalnie dla was, żeby ułatwić kontakt z rysownikami z System Try~

//Hiroe

System Try shared their post.

Psst. A wiecie, że zamawiając u nas przez stronę www.SystemTry.pl w momencie, gdy TAJNY KOD jest dostępny, to przy zamówieniu wartym więcej niż 15zł, macie wysyłkę gratis? Pod warunkiem, że w treści zamówienia wpiszecie aktualny kod~.
Miłego dnia .

No automatic alt text available.
System Try to System Try na Animatsuri 2017 w Stolicy (w sensie Warszawie)~

A wiecie już co się pojawiło "nowego" na naszej prześlicznej stronie www.SystemTry.pl ? Tak? A to okej.
A jeśli nie, to w Wasze sidła ląduje nowy TAJEMNICZY KOD... NA ZNIŻKI. Tym razem piękny kod został wymyślony przez <kogoś> ze społeczności Arhn.eu. Dlatego nie ma sensu. To znaczy ma. Jak ktoś się zna. Maciejowy się nie zna. Więc nie wie.

See More
Photos
Reviews
3 Reviews
Tell people what you think
Posts

Czas na kolejne wypromowanie kogoś. Tym razem pada na Tetsu & Cacho's MonShop~! Na Nejiro 8 miałem przyjemność zobaczyć ich gadżety i drugiego dnia zorientowałem się - dopiero po dopytaniu, że te wszystkie grafiki są robione przez nich. Wstępnie myślałem niegrzecznie, że to jest za ładne, zbyt bliskie oryginałowi, żeby było "jako małe stoiseczko". Także nie przedłużając - Pokemonsy i tym podobne. Mają być też Didżimonsy w przyszłości, ale póki co, skusiłem się na gadżety z Eevee głównie. Oczywiście jak w przypadku poprzedniej rekomendacji, dodaję zdjęcie (to drugie) jako dowód, że sam nie mogłem się oprzeć tymże omawianym grafikom .
~Maciejowy

Image may contain: 1 person
No automatic alt text available.
System Try shared their post.

Dawno Maciejowy nie tworzył zapowiedzi, więc łapcie:
https://youtu.be/PD5QptAmz9s

Taka strona: www.SystemTry.pl a tu fejsikowe wydarzenie: https://www.facebook.com/events/165074434036968/ a tu strona orgów: festiwal.animatsuri.pl ryucon.pl...
youtube.com

Czasami ciekawi nas, czy ktokolwiek czyta opisy do naszych wydarzeń. Sprawdźmy to .

JUL21
Jul 21 - Jul 23Warsaw, Poland
11 people interested

Nigdy jeszcze nie zdarzyło się nam być w Lublinie. Mamy nadzieję, że i tam nas polubicie .

Dzisiaj coś bardziej innego.
System Try lubi bawić się w promowanie, zatem czemu by nie stworzyć czegoś w rodzaju działu, promującego wybraną grupę czy osobę~? No właśnie. Takowy dział będzie się najpewniej pojawiał nieregularnie, choć już na naszej stronie FB zdarzyły się promocje grup.
Zatem dzisiaj Maciejowy, czyli ja - polecam serię komiksów Gałgan, oraz samego ich twórcę, czyli SKRŻ (sory, nie wiem jak odmienić). Rzadko kiedy zdarza mi się wsiąknąć w jakiekolwiek komiksy..., więc musi być coś na rzeczy. Nie zdradzając za dużo, Gałgan jest siedemnastolatką, dorastającą w samotności. Jedynie cyniczny kot, o imieniu Rufus, czasem dotrzymuje jej towarzystwa. Samodzielne życie to prawdziwe niebo na ziemi. Można wagarować, nie spać po nocach, popijać kawkę i nie przejmować się absolutnie niczym... Nie licząc pustego portfela. Takie nasza bohaterka wiodła życie na skraju lasu, do czasu nocnego wypadu na pewną dyskotekę...
I tak, opis ten jest hybrydą opisu z części pierwszej i drugiej. Gdybym miał to opisać własnymi słowami, to pewnie bym za dużo zdradził, psując całokształt.
Oczywiście nie jestem gołosłowny. Załączone zdjęcie to moja prywatna kolekcja (a za nimi Przygody Zaśmiergłych Wąsaczy~). Polecam ~Maciejowy
https://www.facebook.com/galgankomiks/

See More
No automatic alt text available.
System Try shared their post.
June 20

Trzy dni zostały do Wonderconu 4.0 we Wrocławiu~! A na co możecie liczyć odwiedzając nas tam...?

No automatic alt text available.
System Try to System Try na Wondercon 4.0 we Wrocławiu~!
June 20

Mała zapowiedź tego, co znajdziecie na Wonderconie 4.0.
Oczywiście znaczy to, że dane graficzki będą mieć dopiero swą premierę na tymże konwencie. Fajnie, nie?

Informacja kierowana dla osób zainteresowanych dołączeniem do System Try.
Od wzeszłego roku(!) byliśmy optymistycznie nastawieni, że w czerwcu 2017 będziemy mogli oficjalnie rozpocząć nabór do ekipy System Try. Niestety dobrych wieści nie mamy. Prawo jest prawem, a obchodzić go nie chcemy z uwagi na surowe konsekwencje. Nie będziemy się tu wtapiać w szczegóły,
więc nie przedłużając - nie damy rady na razie utworzyć naboru. Jeżeli jednak knocenie się ze wszystkim, co utrudnia ...nam to zadanie, uda nam się przezwyciężyć wcześniej, to zakładamy, że już w sierpniu być może damy radę. Póki co, możemy Was tylko przeprosić. Jeżeli interesują Was szczegóły, nie krępujcie się pogadać z nami na imprezach . Póki co, możecie - nazwijmy to - "zwiększyć swoje szanse" dołączając do naszej Fejsbuszkowej grupy (link: https://www.facebook.com/groups/SystemTry/ ) i udostępniając swoje prace. Oczywiście jeśli chcecie, możecie je sobie odpowiednio zabezpieczać znakami wodnymi. Dopóki nie będziemy mieć z wami jakiejkolwiek umowy - nie wykorzystamy ich.
Może się zdarzyć, że przyjmiemy wszystkich (bo luźno licząc mieliśmy koło 30 zgłoszeń), ale z uwagi na to, że byłby to nasz pierwszy nabór, być może będziemy musieli ograniczyć się do ~5-10 osób.

See More
Image may contain: text

Maciejowy patrzy na imprezy, na jakie zawita w najbliższym czasie System Try i wychodzi na razie na to, że poza pierwszym weekendem lipca, to cały przyszły miesiąc będziemy na imprezach. To znaczy, jeżeli wszędzie nas przyjmą . Zdradzimy, że te na "zielono" to zaakceptowane imprezy, a te na "żółto" są w trakcie organizowania (czyli, że męczymy organizatorów, by odpowiedzieli nam na parę pytań~). Te na "biało" to albo nie przyjmują jeszcze stoisk, albo nie raczą odpowiedzieć :c.
A póki co #Wondercon się zbliża~!

No automatic alt text available.

Uwaga, uwaga!
Ruycon 2017 się zbliża wielkimi krokami! Ale. W związku z tym, mamy dla Was bardzo ciekawą propozycję. Propozycja dotyczy osób, co chcą zgłosić własne stoisko na Ryucon~! Najlepiej handmade i tym podobne . Osoby zainteresowane, proszę o kontakt do Maciej Maciejowy.

Image may contain: text
Maciej Maciejowy to Ryucon 2017
June 5

Mam małą prośbę do wszystkich STOISKOWYCH, tych mniejszych czy handmade - mam dla Was propozycję Napiszcie proszę mi na PW jeśli chcecie się dowiedzieć... Spoko, spoko, wszystko legalnie~.

System Try added an event.
June 1

Póki co, Wrocław jest przez nas najczęściej odwiedzanym miejscem. W sumie, Maciejowy nie narzeka. Lubi to miasto jak i tamtejszą społeczność~. A no i nie mógł sobie darować nawiązania do "czegoś" w banerze~.

SPOILER ALERT

Image may contain: 1 person, sunglasses
System Try shared their post.
May 25

Im więcej wzorów, tym więcej przypinek... Aż za dużo. Chyba w końcu skusimy się na dwie tablice

Image may contain: 2 people, indoor
No automatic alt text available.
System Try to System Try na Magnificon Expo 2017~! W Krakowie rzecz jasna~
May 25

Jesteście już w drodze do Krakowa, dopiero przygotowujecie się na podróż, czy może smacznie śpicie, bo jesteście ze wspomnianego miasta? To nie ważne. To znaczy.... Trochę jest. Ale nie o tym mowa. Otóż prezentujemy Wam przygotowaną specjalnie na jutro Tablicę z Przypinkami™ oraz Tablicę "przypinek, co nie zmieściły się na tej większej". A no i ten - SPOILER ALERT . #Magnificon
Dobranoc

See More

Od paru imprez mamy takie i oto prace jak na obrazku. Co ciekawe, ostatnio dowiedzieliśmy się, że nawet dobrze nam znane osoby, co zawsze nas odwiedzają na stoisku, nie wiedziały, że takie rzeczy mamy. Powód? Bo kurczę schodzą jako pierwsze, bądź po prostu szybko :I... Także jeżeli chcecie mieć je na swojej ścianie, biurku... stodole... no w pokoju - to na najbliższym #Magnificon'ie Expo 2017 - radzimy ustawić się w kolejce ^ ^~
#MysticMessenger #Undertale #czizŻebyToTrzaByłoStosowaćTeKratki ;-;

No automatic alt text available.
System Try added an event.
May 17

Po prze ogromnym Pyrkonie czas w końcu wrócić do rodzinnego miasta (w sensie Krakowa~) by znów balować na lewo i prawo~. Na Magnificony uczęszczaliśmy od paru lat jako zwykli uczestnicy, a teraz z uwagi na lvl up, będziemy jako... no wiecie (stoiskowi). Wpadnijcie. Będą KOSTKI CUKRU~!

MAY26
May 26 - May 28EXPO KrakówKraków, Poland
8 people went
System Try shared MiOhi's event.
May 3

Z uwagi na przesączenie się Pyrkonem 2017, zapomnieliśmy wspomnieć, że będziemy na Magnificon 2017 ^ ^".

https://www.facebook.com/events/969743766493721/

MAY26
May 26 - May 28EXPO KrakówKraków, Poland
1,985 people went