Photos
Videos
WOŚP Szczucin 2017.01.15 - Światełko do nieba
45
1
Posts

Nasza Gmina ma już światłowód! Informujemy, że od grudnia 2017 roku została uruchomiona sieć ultra szybkiego Internetu światłowodowego dla mieszkańców wszystkich ulic Szczucina, Świdrówki, Woli Szczucińskiej, Dąbrowicy oraz Łęki Szczucińskiej. Trwają dalsze prace nad budową sieci w miejscowościach: Borki, Słupiec, Zabrnie, Małec oraz Radgoszcz. Osoby zainteresowane najszybszym Internetem w okolicy zapraszamy na www.avanet.net.pl oraz na fanpage: Avanet - Internet Światłowodowy, usługi informatyczne

Wszystkie możliwości technologii światłowodowej masz w zasięgu ręki. Oczywiście pod warunkiem, że trzymasz w niej właśnie pilota. Albo myszkę. A więc baw się, rozwijaj swoje zainteresowania, komunikuj z innymi – bez żadnych technicznych ograniczeń. Ta technologia oferuje Ci nieogran...
avanet.net.pl
Posts

Dziś w Interwencja Telewizja Polsat ma być reportaż o zmarłym Wojciechu Sołtys ze Szczucina. Linki w komentarzu.

Przesuwanie pałeczek na najwyższych poziomach: Sąd Apelacyjny oddalił decyzję Sądu Okręgowego na niby źle sformułowane akty oskarżenia Prokuratury Krajowej.

Zwrot w sprawie morderstwa Iwony Cygan. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie uchylił decyzję Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Ten domagał się od Prokuratury Krajowej, aby ujawnić całość aktu oskarżenia i odesłał dokumenty śledczym. SA uznał, że takie zachowanie było bezzasadne. Oznacza to, że p...
krakow.onet.pl

Magazyn Śledczy Anity Gargas, porusza tym razem nowe wątki - w tym handlu kobietami i kręcenia filmów porno, a to wszystko powiązano z Morderstwem Iwony Cygan. Wszystko już we wtorek o 21:35 w #TVP1.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
15,988 Views
Magazyn Śledczy Anity Gargas

Pojechały do pracy do Grecji, wróciły w zaplombowanych trumnach. Czy kolejne tajemnicze zgony są związane z lokalnym układem przestępczo-policyjno-prokuratorskim, którego macki sięgały aż do Wiednia. #seryjny_samobójca #Szczucin #IwonaCygan #Magazynśledczy we wtorek o 21:35 w #TVP1.

Sąd Najwyższy wybierze miejsce gdzie osądzą oskarżonych o morderstwo Iwony Cygan.

Bliscy zamordowanej Iwony Cygan nie ufają sądowi w Rzeszowie i chcą, by oskarżonych o tę zbrodnię, osądził inny sąd.
rp.pl

Czy sprawa morderstwa Iwony będzie zabrana Sądowi w Rzeszowie, za upublicznienie aktu oskarżenia, zanim go zwrócili do uzupełnienia?

Przez wiele lat rodzina zamordowanej była lekceważona przez wymiar sprawiedliwości – twierdzi adwokat Ireneusz Wilk.
rp.pl

Aktualny stan w sprawie morderstwa Iwony Cygan.
Sąd zwrócił akta do uzupełnienia, a prokuratora złożyła zażalenia na ten zwrot.
Oskarżeni złożyli zażalenia na areszt, ale i tak niektórzy posiedzą co najmniej do 13 czerwca.

Kliknij i zobacz więcej.
fakty.interia.pl
OSP Szczucin added 11 new photos to the album: Wypadek drogowy - Szczucin.

Nr zdarzenia: 3/2018

W dniu 13 stycznia w godzinach popołudniowych nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego w Szczucinie.Po przyjeździe na mie...jsce okazało się że na skrzyżowaniu w rynku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel i Skoda.W wyniku zdarzenia jeden z kierujących pojazdem został poszkodowany i zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego.Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i zakręceniu butli gazowej, usunięciu pozostałości powypadkowych oraz neutralizacja rozlanych płynów eksploatacyjnych.Na czas prowadzonych działań Policji ruch odbywał się wahadłowo.W działaniach brał udział 1 zastęp OSP Szczucin(GBARt), 1 zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM, Policja oraz Pomoc Drogowa.

Film z działań"oczami strażaka" :
https://www.youtube.com/watch?v=-OMHONVXPFQ

See More

Asia po apelu o ponowne rozpatrzenie wniosku, na Gali Mistrzów Sportu, będzie mieć Stypendium od Ministra!!!
Dodatkowo została również oficjalnie przez Ministra zaproszona do "team100" - grupy wspierającej młodych sportowców

Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair

Joanna Mazur i Michał Stawicki odebrali nagrodę dla niepełnosprawnego sportowca roku podczas Gali Mistrzów Sportu. Sportsmenka już na scenie skierowała apel do Ministra Sportu i Turystyki Witold Bańki, który błyskawicznie zareagował na słowa Mazur.
polsatsport.pl

Sąd zarządzał odtajnienia dokumentów w sprawie morderstwa Iwony Cygan. M.in. zagrożeni są świadkowie. Czy Paweł K dowie się na rozprawie, kto zeznawał przeciwko niemu, i reszcie oskarżonych?

No automatic alt text available.
Patryk Jaki

Kolejna skandaliczna decyzja sądu, który chce odtajnienia części dokumentów ze słynnego śledztwa ws. zabójstwa Iwony Cygan. Zagrożeni są świadkowie, dzięki któ...rym złapano sprawców

Przypomnijmy, 17- letnią Iwonę Cygan brutalnie zamordowano w 1998 roku. Od tego czasu państwu nie udało się odnaleźć sprawców. Determinację wykazał dopiero Zbigniew Ziobro, za którego czasów prokuratura i policja ponownie zajęła się sprawą i szybko ustaliła personalia zabójcy i lokalnych policjantów, którzy pomagali tuszować sprawę.

Winnych postawiono przed sądem. Sędzia zwrócił jednak sprawę prokuraturze, chcąc odtajnienia m.in. części niejawnej zarzutów wobec policjantów! Są one oparte m.in. na zeznaniach świadków incognito, którzy przez lata milczeli ze strachu.

Sędzia stwierdził, jak podaje Rzeczpospolita, że ich utajnienie uniemożliwia "wydanie sprawiedliwego wyroku i jawnemu rozpatrywaniu sprawy". #wolnesądy !

źródło: http://archiwum.rp.pl/…/1363172-Smierc-Iwony-Cygan-Zagrozen…

See More

Akt oskarżenia, do uzupełnienia ...

Poszukiwanie morderców Iwony Cygan zajęło policji 19 lat. Gdy wreszcie domniemani sprawcy zostali zatrzymani, a akt oskarżenia trafił do sądu, okazało się, że przed śledczymi jeszcze dużo pracy. Sąd zwrócił
wiadomosci.wp.pl
Image may contain: 3 people, people standing and indoor
Magazyn Śledczy Anity Gargas

CIEKAWOSTKA. "Śmietanka" warszawskiej i krakowskiej palestry broni oskarżonych ws. zabójstwa #IwonaCygan. Wśród obrońców "Starego" i "Młodego Klapy" oraz policjantów spod Tarnowa (których dochody często nie przekraczają 2-3 tys. zł) są Kruszyński, Widacki, Pociej, Wolfowicz, Wende.

Curiosity. The "Cream" of Warsaw and the cracow bar defends the defendants. The Murder of #iwonacygan. Among the defenders of " old " and " young flaps " and cops police (whose income often does not exceed $ 2-3 Pln) are kruszyński, widacki, pociej, wolfowicz, wende.
Translated

W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie uroczyście otwarto nowoczesną pracownię spawalniczą. To już kolejny projekt i duża inwestycj...a samorządu powiatowego w tej placówce, dzięki której sukcesywnie wraca się do najlepszych tradycji szkoły zawodowej.
http://powiatdabrowski.pl/…/powiat-dabrowski-ma-nowoczesna-…

See More
Powiat dąbrowski ma nowoczesną pracownię spawalniczą - Powiat Dąbrowski
powiatdabrowski.pl
Program „SuperLudzie” to wyjątkowa seria dokumentalna, opowiadająca o osobach niepełnosprawnych, które pokazują, że w życiu nie ma dla nich żadnych barier i granic. Swoją postawą motywują innych do…
parasportowcy.pl
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
2,471 Views