Photos
Videos
Nepraleisk savo kino šanso ! Dalyvauk konkurse su klase ar komanda ir tapkite Tarptautinio vaikų ir jaunimo filmų festivalio žiuri. Konkurso dalyviai nuo 7 iki 18 m. Kodėl verta? Nes gausi gero kino dozę visiems metams ! Visa informacija čia http://www.kidsfestival.lt/ziuri.php
4
2
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Posts

12 - ojo Vilniaus tarptautinio vaikų ir jaunimo filmų festivalio žiuri verdiktai !

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
309 Views
Posts

Lietuvos edukologijos universiteto kino ir teatro pedagogų žiuri geriausiu pripažino filmą „Pusė bilieto“ („Half Ticket“, rež. Samit Kakkad, Indija, 2016).
Filmas pasakoja apie du Mumbajaus lūšnynuose gyvenančius broliukus. Kol jų tėtis kalėjime, berniukai užsidirba rinkdami anglį palei traukinio bėgius. Vieną dieną netoliese atsidaro picerija, viliojanti brolius paragauti svajonių maisto. Nors ir susitaupę pinigų, berniukai yra paniekinamai išvaromi iš kavinės kaip „šiukšly...no žiurkės“. Brolių nuostabai, nufilmuota medžiaga apie šį incidentą internetiniais socialiniais tinklais pasklinda po visą pasaulį, ir situacija ima keistis. Filmą pedagogikos specialistai įvertino už įkvepiančią motyvaciją siekti tikslo. „Filmo emocinė paletė labai plati – nuo liūdesio, gailesčio iki didelio džiaugsmo. Visas emocijas lengva empatiškai patirti, nes filmas nepalieka abejingų. Šis filmas – tikras vetybių lobis“
Filmas taip pat laimėjo ir auditorijos apdovanojimą.

Teachers jury award, audience award goes to „Half Ticket“, dir. Samit Kakkad, Indija, 2016

See More
Image may contain: 4 people, people smiling, text

14+ žiuri verdiktas
1 vietą už gražius vaizdus ir tikras emocijas, leidžiančias su filmo herojais keliauti kartu ir susitapatinti su jų problemomis. Ir už motyvaciją, kovoti ir nepasiduoti net ir sunkiausiais gyvenimo atvejais. Filmas "Kalnų stebuklas – netikėta draugystė" (Amelie rennt), rež. Tobias Wiemann, Vokietija, 2017.
Tai graži šiuolaikiška istorija apie trylikametę Ameliją, kuri nekenčia savo ligos ir nusprendžia pabėgti iš ligoninės kalnuose. Slapstydamasi ir mulkin...dama jos ieškančius suaugusiuosius, ji susipažįsta su vietiniu Alpių jaunuoliu Bartu. Jis papasakoja apie seną tradicinį tikėjimą gydomųjų galių turinčiomis kalnų fėjomis. Po filmo peržiūros jaunuoliai tryško emocijomis ir įspūdžiais: „Šis filmas mane tikrai palietė – net apsiašarojau.“ – pasakojo festivalio žiūri narė keturiolikmetė Saulė. Jaunuoliai šiam filmui pirmąją vietą skyrė už tai, kad „buvo įdomu, gražu ir gyva“, taip pat – „už įkvėpimą kovoti, nepasiduoti net ir sunkiais gyvenimo atvejais. Už tai, kad norėsime pamatyti šį filmą dar kartą.“
14+ jury award "Mountain Miracle - An Unexpected Friendship" (Amelie rennt), dir. Tobias Wiemann, Germany, 2017.

See More
Image may contain: 9 people, people smiling, text

10+ žiuri verdiktas
Mes išrinkome filmą, kuris verčia pagalvoti giliau ir pamatyti vaikų santykius iš šalies ir apie tai, kad žmonės keičiasi - "Mūsų pasaulis"(Woorideul), rež. Yoon Ga-eun, Pietų Korėja, 2016.
Tai filmas apie rimtus dešimtmetės mergaitės San iššūkius mokykloje. Vieną vasarą ji susidraugauja su naujoke Ija – geriausios draugės pažįsta viena kitą iki giliausių paslapčių. Tačiau prasidėjus naujiems mokslo metams, draugės ima tolti, be to, rūpi neatsilikti nuo „k...iečiausių“ klasės vaikų. Buvusi brangi mergaičių draugystė tampa stipriu išbandymu. Festivalio žiūrovų komisija šį filmą įvertino už „nelėkštą“ pasakojimą apie vaikų santykius. Jauniesiems kino kritikams patiko, kad filmas leidžia susikurti „savo pabaigą“ ir veda prie prasmingos išvados, kad „blogų poelgių ratą galima užbaigti tik vienai pusei sustojus“.
10+ jury award "World of us", dir. Yoon Ga-eun, South Korea, 2016.

See More
Image may contain: 10 people, people smiling, text

7+ žiuri verdiktas
Beveik vienabalsiai 7+ žiuri nariai savo kategorijoje geriausiu filmu išrinko - „Viešpaties Angelas 2“ (Anděl Páně 2), rež. Jiří Strach, Čekija, 2016
Už tai, kad buvo juokingas, kupinas veiksmo ir stebuklų. Už senovinį miestą ir laimingą pabaigą. Už tai, kad nors herojai buvo ir labai skirtingų charakterių sugebėjo tapti komanda.
Kaip sufleruoja filmo pavadinimas, tai – antroji vienos anksčiau sukurtos istorijos dalis. Čia Angelas Petronelis tebedirba Danga...us Vartų tarnyboje, bet svajoja išbandyti ką nors naujo. Amžinasis gundytojas velnias Urijas jam pasiūlo paragauti obuolio nuo Pažinimo Medžio. Angelas ir velnias besiginčydami netyčia numeta obuolį į Žemę. Abu pramuštgalviai turi staigiai išnaršyti žmonių pasaulį ir pamestą Pažinimo Vaisių sugrąžinti į dangų. Šventojo Nikolajaus dieną Angelas ir velnias įsisuka į netikėtų nuotykių sūkurį. Festivalio žiūrovus įtraukė intensyvus veiksmo ritmas, įtaigus senovės ir stebuklų vaizdavimas ir neprilygstamas Čekijos kinui būdingas humoras.

7+ jury award "Angel of Lord2", dir. Jiří Strach, Czech Republic, 2016

See More
Image may contain: 5 people, people smiling

Kino profesionalų žiuri verdiktas
Iš visų programos filmų vaidybinis brazilų filmas „Dvi Irenos“ (As duas Irenes, 2017) labiausiai išsiskiria savo menine forma. Jame stipriausiai pasireiškia tikslingai taikyti kino kalbos būdai. Akivaizdu, kad režisieriui Fabio Meirai tai buvo svarbi dalis. Filme gausu gražių kadrų, kurie kartais primena kai kuriuos matytus filmus – pavyzdžiui, Alantės Kavaitės filmą „Sangailės vasara“ (The Summer of Sangaile, 2015). Žavi scenos kino salėje –... ten verda gyvenimas su savomis žvilgsniu dėstomomis taisyklėmis – ir erzinimo dėl rūkymo momentas. Vintažu atsiduodančioje juostoje sukurti originalūs, gaivūs ir ryškūs veikėjų charakteriai (ne tik abi merginos, kurios gana skirtingos ir, svarbu pastebėti, stebina brandžiu požiūriu, tačiau paslaptingas tėvas, abiejų motinos, auklė ir kiti), kurie nėra šabloniški. Juos sustiprina įtikinama kine debiutuojančių pagrindinių vaidmenų aktorių vaidyba. Juntama apmąstyta estetika – koloritas, tam tikrą atmosferą kurianti aplinka, lėtesnis pasakojimo ritmas, priderintas garso takelis. Apskritai galima pastebėti, kad filme nemažai dėmesio skiriama detalėms. Istorija – dvigubas gyvenimas – nėra dažna ar girdėta jaunimui skirtuose filmuose. Be to, jos vingiai nenuspėjami. Visa tai sukuria harmoningą ir savitą dvasią turinčią kompoziciją apie paauglių pasaulį, kuri bus įdomi bet kokio amžiaus žiūrovui. Viena iš to priežasčių – nevaikiškas, o rimtas požiūris į paauglių problemas.

Cinema profesionals award for best picture "As duas Irenes".

See More
Image may contain: 3 people, people smiling, text

Spalio 27 d. Panevežio GARSO kino teatre šurmuliavo per pusšimtis jaunųjų žiūrovų.

Image may contain: 2 people, people sitting, screen and indoor
Image may contain: 8 people, people sitting
Image may contain: 4 people, indoor
Image may contain: 8 people, crowd and indoor
Kino Centras Garsas added 4 new photos to the album: 12-asis Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis.

Šiuo metu kino centre „Garsas“ šurmuliuoja vaikai! Visi jie žiūri nuotaikingą vaidybinį filmą „Viešpaties angelas 2“.

Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis added 36 new photos to the album: 12 - asis VJFF Šiauliuose — at Forum cinemas Šiauliai.

Spalio 25 ir 26 dienomis Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis vyko Šiaulių mieste.

Moderni legendinio „Emilio iš Lionebergos“ versija - „Viladsas iš Valbiu“ (Villads fra Valby) (rež. Frederik Meldal Nørgaard, 2015, Danija) į didįjį ekraną žengia 12:00 val. Kino teatras "Pasaka".

Puiki priežastis sekmadienį su šeima praleisti ne namuose!

Filmo anonsas: https://goo.gl/aGVLcL...
Bilietai: https://goo.gl/crMMMb

See More
Image may contain: 1 person, tree and outdoor

Paskutinis šių metų festivalio filmo seansas Vilniuje jau rytoj - Kino teatras "Pasaka"!

Rež. Frederik Meldal Nørgaard filmas „Viladsas iš Valbiu“ (Villads fra Valby) į vaikystės labirintus nukels ir laisvę vaizduotei skelbs sekmadienį 12:00 val.

Seansas: https://goo.gl/S8aXZo...
Bilietai: https://goo.gl/crMMMb

See More
Se "Villads fra Valby" på Blockbuster: http://blockbuster.dk/film/villads-fra-valby 6-årige Villads har første skoledag efter en hyggelig sommer med sin mor,...
youtube.com

Kino teatras "Pasaka" taip pat atsisveikina su 12-uoju Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis ir skelbia paskutinį šių metų festivalio seansą Kino Pasakoje!

Spalio 22 d., sekmadienį, 12:00 val. Jūsų lauks filmas „Viladsas iš Valbiu“. Šis filmas – tai moderni legendinio „Emilio iš Lionebergos“ versija. Tad laisvę vaikiškai vaizduotei ir žaidimams!

Filmo anonsas: https://goo.gl/aGVLcL...
Bilietai: https://goo.gl/crMMMb

See More
OCT22
Sun 12:00 PM UTC+03Kino teatras "Pasaka"Vilnius, Lithuania
24 people interested

12 - ojo Vilniaus tarptautinio vaikų ir jaunimo filmų festivalio 14+ žiuri. Vilija Buivydė Fotografija

12 - ojo Vilniaus vaikų ir jaunimo filmų festivalio 10+ žiuri. Vilija Buivydė Fotografija