Reviews
4.2
2,007 Reviews
Tell people what you think
Erhard Tershana
· August 1, 2017
Best palas in town I lovit is wonderfull , people are nice nice clubs i the bllok
Tolga Büyüktürkel
· July 8, 2017
Best streets in Tiran
Simo Lamini
· July 27, 2014
je l'ai pa connais bien mais je le trouve mieux
Fation Osmani
· October 22, 2014
:)
Alkido Martaneshi
· April 7, 2014
;)
Florian Caka
· March 27, 2014
;)
Aldo Tashi
· December 27, 2013
Se eshte blloku jo per gje :p
Elio Ajazi
· December 17, 2013
Sdo Mend qe 5 Yje per bllokun
Endriw Avdiu
· April 16, 2014
Stra bellissima (y)
Anxhela Dautllari
· April 4, 2014
:D
Erion Kici
· November 24, 2013
;)
Videos
Tag Shokun Gangster !
68
55
Ky është rasti i penalltisë së Vazquez.. Ju ftojmë të gjykoni dhe të vlerësoni vet. Pamjet janë të qarta!
51
99
Ata Qe I Japin Topin E Arte Ronaldos Dhe Mesit ME Siguri Nuk E Kane Pare Kte Video 😝😜😂😂😂
109
106
Photos
Posts
Blloku
7 hrs

Beautiful saturday Te Vila
New look, new people and good style😍
Music for all tastes with delicious cocktails
Welcome to enjoy it together☺️😘

No automatic alt text available.

Pershendetje!
Dua tju them se sot ne mbremje kthehem serish Te Vila Cocktails & Snacks ( ish vila vodafon)
Ju ftoj te gjitheve, ate qe dhuruan gjak per mua, si edhe ju qe skishit mundesi me ardh.
Per mua ka rendesi prezenca juaj se per cdo gje kujdesem une.
Eshte kenaqesi dhe vleresim per mua qe gezoj respekt nga te gjithe. ...
Ju Mirpres ☺️😘✌️ Arthur Zhuleku

See More
Image may contain: indoor
Image may contain: night
Image may contain: one or more people and indoor
Image may contain: people sitting, night, table and indoor