Photos
Posts

Viti i Ri Po Vjen
Qofte ky nje vit ne te cilin paqja ,dashuria dhe suksesi te mbizoterojne tek ju dhe familjet tuaja !
Gezuar Vitin e Ri 2016

Fetyra jote si faqe mali
goja jote si der spitali
syri jot si qese me fara
sa lek do mos m'dil perpara.

Posts

mrb .ka kemb njeriu ketu

Femrat thojne qe duhet te kete barazi gjinore, por kur nje mashkull dhe nje femer postojne te njejten kenge, mashkulli merr max 4 like ndersa femra 32 e kusur! Kur dreqin eshte barazia gjinore ketu

Merzitja eshte humbje e madhe kohe dhe ne fund nuk ndryshon asgje.... Ajo te vjedh lumturine dhe te pengon te vazhdosh perpara..

Sonte ndihem vetëm,

nuk kam gjumë në sy.

Shikoj lart në qiell dhe

...

lutem vetëm për ty.

Vetëm një ënderr,

vetëm një dëshirë,

vetëm një lutje,

kam për perëndinë......

E di sa më do,

aq të dua edhe unë ty.

Por largësia është shkaktar,

që sjemi bashk ne të dy.

Mos lejo largësin zemër,

të të shtyj në pikllim,

kur e di se dashuria jone,

nuk ka përfundim.

Mos lejo largësine,

të bën as te dyshosh,

se në jetën time

vetem TI do egzistosh

See More

mirdita ...ka kemb njeriu ketuuuuu????

mirmrema ..ka ndonje fans ketu per muhabet

te dua shum

je dashuria ime e para dhe e fundit
ndoshta gaboj qe e them por kam nevoj te shfrehem .

.Nje njeri i mencur...gjithmon mat kohen dhe fjalet ..."Sepse gjithmon ka koh te mjaftushme ...Nese e perdor sî duhet......liza

te dua

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΑΣ - ΓΙ ΑΥΤΟ Σ' ΑΓΑΠΩ, Giorgos Giannias performing Gi Afto S' Agapo . (C) 2012 Heaven Music S.A. , Greece ΜΟΥΣΙΚΗ-ΣΤΙΧΟΙ:ΑΛΕΞΗΣ ΣΕΡΚΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΣ...
youtube.com

Mund te ikesh larg nga cdo gje ...por kurr kurr nga gjithcka brenda teje

pershendetje fansa

mirdita fansa ......liza