Photos
Videos
Vyvěšení tibetské vlajky rektorem Masarykovy univerzity Mikulá...
17
2
Hráči obou týmů se už připravují na utkání na ledě DRFG Areny. Do haly postupně již proudí i diváci. A co vy? Přijdete fandit?
3
Posts

The new U.S. ambassador to the Czech Republic Stephen B. King made his first visit to the Czech university Masarykova univerzita and the student television MUNI TV. In an exclusive interview, he mentioned pros and cons of the diplomatic mission, pointed out the shared values of Czechs and Americans, and commented on the never-ending struggle between good and evil in humans.

#velvyslanecUSA #munitv #masarykovauniverzita #stoletevyroci

On the First of March 2018, Stephen King, the new ambassador of the United States to the Czech Republic, visited the Masaryk University where he talked to it...
youtube.com

Fakulta sociálních studií MU dnes přivítala vzácného hosta. Na akci, kterou pořádala Katedra MVES FSS MU, totiž přijel velvyslanec USA v České republice, jeho eminence Stephen B. King, aby s příchozími diskutoval u příležitosti stého výročí česko-amerických diplomatických vztahů. MUNI TV přítomnosti amerického velvyslance na fakultě využila, a tak se již brzy můžete těšit na rozhovor s jeho eminencí nejen o jeho diplomatické misi v ČR.

Image may contain: 1 person, indoor