Reviews
2.0
4 Reviews
Tell people what you think
Ромко Задорожний
· October 12, 2016
Хто має дбати про якість газу?! Думаю, що оцінка 1 найперше охарактеризує ваше ставлення до роботи в цьому напрямі
Наталия Барабаш
· September 22, 2016
З пошаною відношуся до всіх працівників ПАТ "Тернопільгазу". Особливо красно дякую за співпрацю п. Саржевську.
Andrii Gvozdetskyi
· October 23, 2016
Якість газу в камфорках
Posts

З 1 квітня 2017 року для зручності споживачів природного газу Тернопільської області ПАТ "Тернопільгаз” запроваджено додаткові телефонні лініі контакт-центру:
Укртелеком - 035 2 519 904
Київстар - 097 0 519 904
Vodafone - 095 0 519 904
Номери телефонів є багатоканальними, що дозволяє операторам контакт-центру працювати відразу з декількома вхідними дзвінками. Звернувшись за даними номерами контакт-центру споживачі газу можуть вирішити широкий спектр питань. Зокрема, реєстраці...я в особистому кабінеті, надання інформації по ЕІС-коду, подання показників лічильника, питання щодо приєднання об'єктів замовників до газових мереж, роз'яснення з питаннь, що стосуються розподілу природного газу, а також надання інформації щодо роботи управлінь та дільниць Оператора ГРМ ПАТ “Тернопільгаз”.
Працюють телефонні лінії з понеділка по четвер з 8:00 по 17:00, в п'ятницю з 8:00 по 16:00; субота, неділя — вихідні дні.
Звертаємо Вашу увагу, що за номером гарячої лінії контакт-центру ПАТ “Тернопільгаз” 0 800 500 904 приймаються виключно звернення та скарги споживачів природного газу Тернопільської області.

See More
Posts

На вимогу Закону України «Про ринок природного газу» Оператор газорозподільної системи ПАТ «Тернопільгаз» (надалі - Оператор ГРМ) впроваджує нові механізми передачі показів лічильників газу, які були б максимально зручними для споживача

ПАТ «Тернопільгаз» доводить до вашого відома план технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання на червень 2016 року в розрізі районів. Плани будуть оновлюватись щомісячно

У навчальних закладах м. Чортків відбулися Вікторини з безпеки користування газом у побуті.

Підсумки проведення планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання за 2015 рік.

Підсумки проведення планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання за 2015 рік.
tgaz.te.ua

У навчальних закладах с. Котівка та м. Копичинці Гусятинського району відбулися Вікторини з безпеки користування газом у побуті.

Згідно плану інвестиційної програми, затвердженої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році ПАТ «Тернопільгаз» планує спрямувати понад 6.6 мільйонів гривень на відновлення державного майна та покращення систем газопостачання області.

ПАТ "Тернопільгаз" повідомляє, що якісні показники природного газу, який постачається споживачам Тернопільської області протягом квітня 2016 року, відповідають всім вимогам нормативних документів

Постановою Національною комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.2015р. затверджено Кодекс газорозподільних систем.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Нафтогаз України - Naftogaz added 2 new photos.

Панство, маємо для вас величезну інфографіку структури тарифу на транспортування газу розподільними мережами. Тобто, це трубопроводи низького тиску, вже поза ме...жами групи Нафтогаз.

Як ви знаєте, кінцева ціна газу для населення містить тариф на транспортування. Тариф визначає НКРЕКП окремо для кожного оператора газорозподільних мереж , розмір тарифу різниться по областях: від 167,90 грн для Київгазу, до 725,5 грн для Харківгазу. Середнє значення по Україні складає 578 грн. Кінцева ціна газу з доставкою та податками для споживачів в різних регіонах при цьому не змінюється.

Згідно інфографіки, найбільше коштів на встановлення лічильників "закладають" в Маріупольгазі, Тернопільміськгазі та Херсонгазі, а на амортизацію у ДП "Кременецьке УПРГ", ТОВ "Газпостачсервіс", ДП "Новороздільське «Сірка"

Ці тарифи на транспортування діяли з 1 січня по 1 квітня, нові -можна подивитись за посиланням:http://www.nerc.gov.ua/?id=19417 там дуже багато файлів для опрацювання

Інфографіку можна подивитись за посиланням:
http://www.naftogaz.com/…/Struktura-taryf-rozpodil-gaz-graf…

#газ #цінагазу

See More

ПАТ "Тернопільгаз" повідомляє, що якісні показники природного газу, який постачається споживачам Тернопільської області протягом березня 2016 року, відповідають всім вимогам нормативних документів

Постановою НКРЕКП від 24.03.2016 №446 затверджено для ПАТ“Тернопільгаз” тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами у розмірі 681,2 грн. за 1000 м.куб (без ПДВ).
Тариф вводиться в дію з 1 квітня 2016 року.

ПАТ "Тернопільгаз" повідомляє, що якісні показники природного газу, який постачається споживачам Тернопільської області протягом лютого 2016 року, відповідають всім вимогам нормативних документів

ПАТ "Тернопільгаз" повідомляє, що якісні показники природного газу, який постачається споживачам Тернопільської області протягом січня 2016 року, відповідають всім вимогам нормативних документів