Posts

Chceš se dostat na prestižní univerzitu? Nebo se vrhnout na podnikání? Máš dojem, že Tě na to normální škola dostatečně nepřipraví? Přihlaš se na mezinárodní střední školu LEAF Academy v Bratislavě a získej jedno ze tří stipendií pro české studenty! Neváhej a využij šanci rozvíjet svůj talent!

Můžeš se také přijít podívat na Den otevřených dveří 24. února.
Buď jako náš Tonda a přihlaš se na LEAF Academy i Ty!

...

Mezinárodní střední škola LEAF Academy nabízí stipendia pro tři Čechy ve věku 14-17 let, kteří mají potenciál pozitivně ovlivnit svět kolem sebe.
Škola se zaměřuje především na podnikatelské vedení, středoevropská studia a rozvoj osobnosti.
Nabízí čtyřleté a dvouleté studijní programy, které připravují studenty na získání mezinárodně uznávaného diplomu AP® International Diploma nebo AP® Capstone Diploma. Studenti se také účastní kurzů, které se zaměřují na rozvoj charakteru, hodnot a leadershipu.
LEAF Academy je internátní škola, která sídlí v Bratislavě.

Jak se přihlásit? Vyplň online přihlášku zde: https://www.leafacademy.eu/admission/apply/
Vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor přes Skype nebo Google Hangouts.
Dokdy podat přihlášku? Deadline je 7. března 2018.
Víc informací se dozvíš zde nebo na adrese info@leafacademy.eu

ZDROJ: https://www.eurodesk.cz/ziskej-stipendium-na-mezinarodni-st…

See More
Mezinárodní střední škola LEAF Academy nabízí stipendia pro tři Čechy ve věku 14-17 let, kteří mají potenciál pozitivně ovlivnit svět kolem sebe.Škola se zaměřuje především na podnikatelské vedení, st
eurodesk.cz

Přijďte se za námi 11. dubna 2018 podívat do Fora Karlín na letošní NGO Market 2018! Více informací naleznete na: http://bit.ly/2Dulp0h

...a pokud byste nám chtěli pomoci prezentovat Tmelník na NGO Marketu 11.4. tak budeme moc rádi a zavázáni! Prosím ozvěte se na info@tmelnik.cz či na tel. 777 277 310, děkujeme

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by NGO Market
3,542 Views
APR11
Wed 11:00 AM UTC+02Forum KarlínPrague, Czech Republic
1,087 people interested
Photos
Reviews
4.8
20 Reviews
Tell people what you think
Václav Hendrych
· September 22, 2016
Myslím si jen to nejhorší. Zaplatit z peněz daňových poplatníků výlet dvěma žákyním ZŠ, které ve škole propadají, kromě šikany svých spolužáků v ní nic nedělají, pomůcky nemají a škole dluží peníze, t...o je tedy výkon. A ještě POŽÁDAT o jejich uvolnění z výuky v době, kdy tyto jsou už na cestě...
Přesně tyhle organizace nás vedou do pekel!
See More
Simon Slanina
· June 30, 2015
Cool :)
Posts

Dobrovolníkem na celé léto 2018 v hlavním městě?
Zní to lákavě? Neváhejte a přihlašte se na tento dobrovolnický pobyt, rádi Vám pomůžeme vše zajistit. Stačí nás kontaktovat na info@tmelnik.cz či na tel. 777 277 310.

KDY: červen - září 2018
KDE: Bratislava, SK...
PRO: zájemci ve věku 17-30 let
CO: dobrovolnický pobyt ERASMUS+ v rámci Evropské dobrovolné služby (EDS). Zaujímavý hlavne pre študentov alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o práci s dobrovoľníkmi, manažmente dobrovoľníkov a organizovaní kampaní v prospech dobrovoľníctva.

Více informací zde: https://www.dobrovolnictvoba.sk/…/detail/hladame-eds-dobro…/

Zájemci prosím kontaktujte nás info@tmelnik.cz či na tel. 777 277 310.

See More
Do Bratislavského dobrovoľníckeho centra hľadáme na 4 mesiace (jún- september 2018) dobrovoľníka alebo dobrovoľníčku z Česka.
dobrovolnictvoba.sk

Podpořte svým podpisem petici za Erasmus+!
👉 ...podepiš petici zde: http://erasmusx10.eu/#petition

Vyjel/a jsi někdy do zahraničí s programem Erasmus + nebo to máš v plánu? Chceš, aby tuto jedinečnou zkušenost mohlo získat více lidí než dosud? Považuješ tento program za užitečný a chceš, aby se mohl dále rozvíjet? Podepiš petici, která žádá, aby byl rozpočet programu Erasmus+ desetinásobně navýšen!

...

Za 4 měsíce začnou vyjednávání o podobě víceletého rozpočtu EU po roce 2020. Cílem petice, kterou organizují Lifelong Learning Platform, European Youth Forum a Eurodesk, je v tomto období desetkrát navýšit rozpočet programu Erasmus+. Ten by se tak měl stát dostupnějším pro víc lidí a mohl by rozšířit své aktivity.
Program Erasmus za svých 30 let existence změnil životy 9 milionů Evropanů. Často je dokonce považován za jeden z největších přínosů EU. Do zahraničí díky němu mohou vyjet nejen studenti, ale i učni, výzkumníci, učitelé, vedoucí mládeže nebo dobrovolníci.
Z výhod programu ale stále může těžit jen limitovaný počet obyvatel. V období 2014-2020 to podle Evropského portálu pro mládež budou zhruba 4 miliony, to znamená pouhých 0,8 % všech obyvatel EU.

Zvýšení rozpočtu by umožnilo více lidem získat zkušenosti v zahraničí a zlepšit svoje uplatnění na trhu práce. Navázané vztahy mezi lidmi z různých zemí a kultur by zároveň posílily vědomí společné evropské identity.

Víc informací o petici najdeš zde: https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-incr…

Za Eurodesk CZ Váš tým Tmelník z.s.!

See More
Council of the European Union: Increase the Erasmus+ budget by ten times
change.org

Nepřehlédněte nový projekt Mini-Erasmus pro středoškoláky:

Chceš zažít vysokou školu ještě před podáním přihlášky? Chceš mít dostatek informací o tom, jak probíhá studium na tvé vysněné fakultě? Vrtá ti v hlavě otázka, jestli se vůbec vyplatí studovat tvůj odbor a co všechno musíš udělat pro to, aby ses po škole kvalitně zaměstnal?

Od organizace Future Generation Europe přichází do České republiky mega úspěšný projekt Mini-Erasmus, který byl na Slovensku oceněn Národní cenou ...kariérního poradenství za inovativní přístup v oblasti středoškolského vzdělávaní za rok 2016 a nominován na dobrovolnický projekt roku 2016.

Díky projektu Mini-Erasmus budeš moct zažít jeden týden v semestru na vysoké škole v České republice a stát se tak v předstihu studentem vysoké školy. Prostřednictvím projektu se budeš mít možnost seznámit s vysokoškoláky a jejich profesory. Krom toho zažiješ mnoho jiných, skvělých aktivit.

Jestli tě projekt zaujal, najdi si chvilku na tenhle dotazník https://goo.gl/forms/KlhhWFRaWfXV0vit1 a nezapomeň ho sharovat.

Pomoz autorům dokázat vysokým školám, že tenhle projekt má i v Česku místo. Děkujeme!

See More
Image may contain: text

Z řad zkušenějších v oblasti práce s mládeží hledáme PÁNA / MUŽE / KLUKA, který by se rád zúčastnil výcvikového kurzu v Bulharsku. Zájemci prosím kontaktujte nás do 2.2.2018!

TC "Be sustainable, don't waste your future" 2018.
- 7 days training course, in Stara Zagora, Bulgaria.
- 7th - 14th of March 2018...
INFOPACK: https://www.dropbox.com/…/INFOPACK%20Be%20sustainable%20%2B…

Prosím zašlete předběžně krátký motivační email na info@tmelnik.cz anebo se ozvěte na tel.: 777 277 310!

See More
Image may contain: text

Milujete venkov a eco-friendly životní styl? Podílejte se na vyjímečném festivalu vítání jara v Chorvatsku! Poslední 2 místa (deadline do 31.1.2018):

✩ Spring Camp on the Golden Valley (krátkodobá EVS)
KDY: 13.3. - 10.5.2018
KDE: ekologické centrum Latinovac, Chorvatsko...
PŘIHLÁŠKY: kontaktujte nás na info@tmelnik.cz či tel.: 777 277 310
PODMÍNKY: věk 17-30 let, zájem o téma, základní znalost angličtiny
Pozor, deadline jen do 31.1.2018, tak neváhejte!

Chcete se dozvědět vice o permakultuře a udržitelném životním stylu? Máte nápady a spatřujete smysl v environmetálním vzdělávání, recyklaci odpadů, atd.? Uvítáte odpočinek od přetechnizované a uspěchané doby? Láká Vás jaro v srdci balkánského venkova? Podpořte partu místních nadšenců pro stejné věci!
Hlavní aktivity a cíle projektu: podíl na organizaci festivalu vítání jara, péče o "zelené trasy" (značené cesty), propagace zdravého a životního stylu, třídění odpadů a udržitelného hospodaření, podpora mezikulturního a mezigeneračního porozumění při práci v lokální komunitě na chorvatském venkově.

Podrobnější info-pack: https://www.dropbox.com/s/5p9…/Infopack%20Spring%20Camp.pdf…

Pokud tě tato příležitost zaujala, neváhej a pošli nám do 31.1.2018 email (info@tmelnik.cz) či se ozvi na tel. 777 277 310. Vše ostatní Vám pomůžeme zajistit:-)

Pozor, deadline jen do 31.1.2018, tak neváhejte!

Těšíme se na Vás!
_______________________________________________
Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)?
Je to dobrovolnický pobyt financovaný z programu "ERASMUS+", kdy dobrovolník stráví 2 - 12 měsíců v zahraničí a je v místní neziskovce zaměstnán na konkrétním projektu. Ubytování, stravu a dopravu má zajištěny, dostává kapesné a navíc je mu nabídnuta jazyková podpora. Je možné vyrazit na krátkodobou EVS (do dvou měsíců), a později i na roční EVS (až 12 měsíců) v tomto pořadí.

See More
Tmelník - místo pro mladé added a post from January 2 to their timeline.
January 2

Vítejte v novém roce 2018!

Krátkodobá EDS - WELCOME TO GAZIANTEP

Do nového roku za novými dobrodružstvími? Máme pro tebe příležitost v podobě krátkodobé Evropské dobrovolné služby v tureckém Gaziantepu. Hostitelská organizace SOF DAĞI organizuje volnočasové aktivity pro místní děti a mládež a snaží se pomáhat místním komunitám uprchlíků - lekce plavání a vodní aktivity, workshopy o permakultuře, interkulturní učení, propagace hodnot Erasmus+ a dobrovolnictví - to jsou činnosti, na kterých budeš spolupr...acovat v mezinárodním týmu dobrovolníků. Počítá se s tvým aktivním zapojením a bude spousta prostoru pro realizaci vlastních nápadů!

MÍSTO: Gaziantep, Turkey
TERMÍN: 02.01.- 02.03.2018 (59 dní)
PODMÍNKY: věk 18-30 let, základní znalost angličtiny, chuť poznávat a učit se
VÍCE INFO: https://goo.gl/8j88VE
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao
Doporučujeme pečlivě prostudovat dostupné informace a se všemi dotazy a nejasnostmi se na nás přímo obrátit.

Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)?
- náklady na jídlo, ubytování, cestu i jazykový kurz jsou hrazeny z programu ERASMUS+
- dobrovolník obdrží měsíční kapesné
- účastník hradí případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným.

Pokud tě tahle příležitost zaujala, neváhej vyplnit přihlášku a pošli nám do 17.12.2017 tvůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem v angličtině na info@tmelnik.cz, do předmětu uveď WELCOME TO GAZIANTEP. Budeme se těšit!

See More

LAST MINUTE: Chceš zvýšit svoji atraktivitu na trhu práce nebo se dozvědět více o možnostech práce v zahraničí? Máš ideální příležitost už v září na Kypru! Máš-li zájem, prosím IHNED volej či piš SMS na tel. 777 277 310, abychom vyřešili tvou přihlášku!

🌍 Employ+ (YE)
18. - 26. 9. 2017 (Paralimni, Cyprus)
Téma: nezaměstnanost mladých...
Účastníci: 4 (+1 teamleader), věk 18 - 25 let
Infopack: goo.gl/yoW67D
PŘIHLÁŠKA: http://tinyurl.com/prihl2017

DALŠÍ INFO:
Tyto krátkodobé pobyty Erasmus+ plné interkulturního poznávání jsou otevřeny všem zájemcům, a účast je zpravidla bezplatná! Projekty jsou financovány z evropského programu Erasmus+. Účastníkům jsou z grantu hrazeny cestovní náklady, strava, ubytování i program. Doprava z ČR a zpět je zajištěna vždy hromadně. S dotazy či připomínkami prosím volejte na tel.: 777 277 310.

Těšíme se na Vás!

See More
No automatic alt text available.
Image may contain: table and indoor
Image may contain: sky and outdoor

Vaše příležitost se hlásit na dobrovolnické projekty s Tmelníkem! Hledáte neopakovatelné zážitky a skvělý pocit z pomoci druhým? Hledáte prostor pro podporu a realizaci vašich nápadů? Všechny uzávěrky prodlouženy do 18.08.!
Co takhle vyrazit s Tmelníkem na Evropskou dobrovolnou službu? Poznáš nové přátele z celé Evropy, nasbíráš cenné zkušenosti, naučíš se něco o kultuře dané země a to všechno s podporou grantu Erasmus+!

✩ ActivaTE La Palma
Where: Santa Cruz de La Palma, Spai...n
When: 01.9.2017.-30.6.2018
What: Be a EVS volunteer in La Palma for 9 months and bring Europe closer to a local youth!
More details:
Hosting organization: https://www.xn--mojodecaa-s6a.org/
Infopack:https://drive.google.com/open…
Application form: https://goo.gl/forms/1Pe2mhJJnnxag0jO2

✩ Hands Down!
Where: 01.10.2017 – 30.06. 2018
When: Lisbon, Portugal
What: Be a EVS volunteer in Lisbon if you want to become the Erasmus+ star, an expert in communication and to manage a youth hostel.
More details:
Video of previous EVS volunteers: : https://youtu.be/irHSnc_e94M
Hosting organization: https://europa.eu/yo…/volunteering/organisation/947503082_en
Infopack: https://www.dropbox.com/…/Call%20for%20volunteers_%20Hands%…
Application form: https://goo.gl/forms/1Pe2mhJJnnxag0jO2

Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)?
- náklady na jídlo, ubytování, cestu i jazykový kurz jsou hrazeny z programu ERASMUS+
- dobrovolník obdrží měsíční kapesné
- účastník hradí případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným.
VŠEOBECNÉ PODMÍNKY: věk 17-30 let, základní znalost angličtiny, chuť poznávat a učit se
Pokud tě tahle příležitost zaujala, neváhej vyplnit přihlášku a pošli nám do 18.08.2017 tvůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem v angličtině na info@tmelnik.cz, do předmětu uveď ‘NÁZEV PROJEKTU’.

Looking forward to hear from you!

Tmelník z.s., Labská 1243, Mělník, 276 01
https://www.facebook.com/Tmelnik.cz
info@tmelnik.cz
tel.: 777 033 289

See More
Image may contain: 9 people, people smiling, text and outdoor
Image may contain: 5 people, people smiling, outdoor

EVROPSKÁ DOBROVOLNÁ SLUŽBA!

✩ 10th International Eskisehir Terra Cotta Symposium
Eskisehir, Turecko, 05.09. – 04.10. 2017
Zapoj se do týmu dobrovolníků z Německa, Španělska, Itálie, Tuniska, Jordánska, Polska a Rumunska, kteří společně připraví propagaci mezinárodního keramického sympozia, jehož jedenáctý ročník oslavuje dávné tradice tohoto řemesla ve městě a jeho okolí. S partnerskou organizací v Turecku spolupracujeme dlouhou dobu a zaručujeme spoustu skvělých zážitků!...
Více informací: https://europa.eu/youth/volunteering/project/3248_en
Infopack: https://goo.gl/hdaww8

Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)?
- náklady na jídlo, ubytování, cestu i jazykový kurz jsou hrazeny z programu ERASMUS+
- dobrovolník obdrží měsíční kapesné
- účastník hradí případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY: věk 17-30 let, základní znalost angličtiny, chuť poznávat a učit se

Pokud tě tahle příležitost zaujala, neváhej vyplnit přihlášku a pošli nám do 13.08.2017 tvůj životopis ve formátu Europass spolu s krátkým motivačním dopisem v angličtině na info@tmelnik.cz, do předmětu uveď ‘NÁZEV PROJEKTU’.

See More
Tepebasi Municipality is realizing an international symposium each year under the name of “International Terra Cotta Symposium". In each year this comprehensive symposium also hosting young people from abroad as the social media team under the leadership of the Tepebasi Municipality Youth Center in…
europa.eu

MĚLNÍK: Nenechte si ujít první ročník místního Veletrhu občanských aktivit, který pro Vás pořádáme v sobotu 19. 8. 2017 od 14.h na mělnickém náměstí Míru. Budete se moci seznámit s kluby a zájmovými skupinami, které fungují na Mělníku, zjistit si informace o jejich aktivitách, podělit se o vlastní zkušenosti či se dozvědět třeba i o možnostech vlastního zapojení. Prezentovat se bude široké spektrum organizací, od sportovních klubů po okrašlovací spolky, každý si tedy přijde na své.
Veletrh organizujeme jako součást projektu financovaného programem EU Evropa pro občany "People's Corner". Ten podporuje rozvoj aktivního občanství v našem městě a má tak pomoci Mělničanům udělat něco prospěšného pro své město, a tím i pro sebe.

Pozvánka: https://www.facebook.com/events/1429718390458506/

AUG19
Sat 2:00 PM UTC+02náměstí Míru, 276 01 Mělník, Česká Republika
50 people interested

LAST MINUTE: 1 volné místo do Itálie na 2 týdny. Odjezd již 27.6.! Podmínkou je pouze Váš zájem a věk 17-30 let Pro více informací volejte tel.: 777 277 310.

✩ WORLD CUP VOLUNTEERS 2017
27.6. - 12. 7. 2017 Castelfrano Emilia, Itálie
INFOPACK: https://goo.gl/nj4CXq ...
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao
DEADLINE: hlašte se do soboty 24.6.2017!

Jedná se o krátkodobý dobrovolnický pobyt v rámci nesoutěžního sportovní mistrovství “Mondiali Antirazzisti 2017”, kde se budete podílet na různých pomocných činnostech spojených s organizací festivalu.

Doprava je zajištěna společným minibusem, který jsme pro Vás objednali, takže ani za cestu se nic neplatí

Celá akce je financována jako LS EVS v rámci ERASMUS+

See More

Poslední příležitost se hlásit na letní dobrovolnické projekty s Tmelníkem! Hledáte neopakovatelné zážitky a skvělý pocit z pomoci druhým? Hledáte prostor pro podporu a realizaci vašich nápadů? Všechny uzávěrky prodlouženy do 21.5.!
Co takhle vyrazit s Tmelníkem na Evropskou dobrovolnou službu? Poznáš nové přátele z celé Evropy, nasbíráš cenné zkušenosti, naučíš se něco o kultuře dané země a to všechno s podporou grantu Erasmus+!

✩ NESROOM IN THE PALACE
25. 5. 2017 – 5. 7. 2...017 (Varna, Bulharsko)
Tvá práce se bude skládat s činností okolo propagace festivalu, budeš dělat rozhovory se zahraničními tvůrci, můžeš se podílet na výzkumu v oblasti současných trendů v audiovizuální tvorbě, fotit, dokumentovat a zprostředkovávat události festivalu světu tam venku! Budeš pracovat v týmu s ostatními dobrovolníky z celkem 15 evropských zemí!
INFOPACK: https://goo.gl/XWTvtz
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao

✩ WELCOME TO GAZIANTEP
01.06.- 29.07. nebo 01.07.-28.08.2017 (59 dní) Gaziantep, Turecko
Lekce plavání a vodní aktivity, workshopy o zahradničení, interkulturní vzdělávání, propagace hodnot Erasmus+ a dobrovolnictví pro místní děti a mládež - to jsou činnosti, na kterých budeš spolupracovat v mezinárodním týmu dobrovolníků. Počítá se s tvým aktivním zapojením a bude spousta prostoru pro realizaci vlastních nápadů!
VÍCE INFO: https://goo.gl/OOW7Y7
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao

✩ WORLD CUP VOLUNTEERS 2017
27.06.-12.07.2017 Castelfrano Emilia, Itálie
Dobrovolníci se budou podílet na různých činnostech spojených s organizací festivalu plus dostanou jedinečnou příležitost se naučit základy italštiny během kurzu, který bude dobrovolníkům ušit přímo na míru, projít školením v oblasti komunikace na sociálních médiích a dozvědět se něco o event managementu.
VÍCE INFO: https://goo.gl/nj4CXq
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao

Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)?
- náklady na jídlo, ubytování, cestu i jazykový kurz jsou hrazeny z programu ERASMUS+
- dobrovolník obdrží měsíční kapesné
- účastník hradí případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným.
VŠEOBECNÉ PODMÍNKY: věk 17-30 let, základní znalost angličtiny, chuť poznávat a učit se
Pokud tě tahle příležitost zaujala, neváhej vyplnit přihlášku a pošli nám do 21.5.2017 tvůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem v angličtině na info@tmelnik.cz, do předmětu uveď ‘NÁZEV PROJEKTU’. Nyní připravujeme předodjezdové setkání, které se bude konat koncem 29.-31.05.2017 ve Lhotce u Mělníka.
Budeme se těšit!

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, sunglasses, outdoor and closeup
Image may contain: text

Zajímáš se aktivně o film, nová média, žurnalistiku, blogging, fotografování, uměleckou kritiku či kulturu obecně? Tak je tu pro tebe šance na míru: staň se dobrovolníkem krátkodobé EVS na mezinárodním festivalu krátkých filmů v Bulharsku.

14th IN THE PALACE (Large Scale EVS)
25. 5. 2017 – 5. 7. 2017 (Varna, Bulharsko)
INFOPACK: https://goo.gl/XWTvtz ...
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao
Uzávěrka: prodloužena do 17.5.2017

Dobrovolníci se budou podílet na jeho finální části v bulharské Varně a Balčiku. Tvá práce se bude skládat s činností okolo propagace festivalu, budeš dělat rozhovory se zahraničními tvůrci, můžeš se podílet na výzkumu v oblasti současných trendů v audiovizuální tvorbě, fotit, dokumentovat a zprostředkovávat události festivalu světu tam venku!
Budeš pracovat v týmu s ostatními dobrovolníky z celkem 15 evropských zemí!

Co je to Evropská dobrovolná služba (EDS / EVS)?
- náklady na jídlo, ubytování, cestu i jazykový kurz jsou hrazeny dle pravidel grantu ERASMUS+
- dobrovolník obdrží měsíční kapesné
- účastník hradí případné vlastní osobní náklady, které nepokryje kapesným.

Pokud tě tahle příležitost zaujala, neváhej vyplnit přihlášku a pošli nám do 17.5.2017 (prodlouženo!) tvůj životopis spolu s motivačním dopisem v angličtině na info@tmelnik.cz, do předmětu uveď NEWSROOM IN THE PALACE, neboj se nám rovněž ukázat své dosavadní zkušenosti nebo tvorbu (články, videa, fotky, blog apod.)
INFOPACK: https://goo.gl/XWTvtz
PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/HdG8ao

See More