Photos
Videos
Svůj starý stroj teď můžete poslat k ledu. Dáme vám 2000 Kč na nový Samsung. Vyberte si na t-mobile.cz/telefony.
933
93
Powerbanka za starý telefon
91
195
ZOH2018
71
53
Reviews
1.8
10,027 Reviews
Tell people what you think
Kenneth Graham Belk
· January 24, 2018
If you use T-Mobile you are an idiot. They suckered me into the note 8 and a few tablets only for me to find out my bill got jacked up $400 a month when it was supposed to go up less than $75. After 1...1 years of service after having service with T-Mobile since they were Sun com this is how they treat their most loyal of loyal customers. I will be shortly starting Facebook pages and a small campaign to turn people away from T-Mobile. I will start this as a Facebook campaign and slowly implement local visits to stores. I am currently working on taking a short term leave from work to aid me in this campaign. Once again if you think that these backstabbing b******* are gonna treat you any better than they've treated someone that is gave them over $10000 you are sadly mistaken. Please share your unpleasant experiences with these criminals that way I can share them with the world. I have flyers being printed tomorrow afternoon please send a pm if you would like some sent to you to pass out through your community. See More
Konstantinos Servis
· February 5, 2018
Customer service is abysmal. They never acknowledge their shortcomings.
Jakub Adam
· 22 hours ago
Své tel. číslo mám u T-Mobile již nějakých 15 let, tenkrát to byl ještě Pegas. Nikdy jsem nijak vážněji neuvažoval o přechodu jinam, protože jsem u T-mobile vždy našel tarif, který mi vyhovoval, oprot...i konkurenci nikdy neztrácel a navíc měl příjemné uživatelské prostředí a vstřícnost. Takže i když postupně zbytek rodiny přešel ke konkurenci, já zůstával.

S nástupem "neomezených" tarifů se ale situace začala pomalu měnit. Využití internetu začalo být stále potřebnější, ale jeho cena ne a ne jít dolů. Zajímavé je, že ten samý internet v balíčcích pevného internetu (bez drátu / vzduchem) vychází podstatně levněji, ale mobilní internet bude neustále nepřiměřeně drahý. A k tomu povinně neomezené balíčky volání a SMS. To rozhodně za "tarify na míru" nepovažuji.

Tak jsme se dostali do situace, kdy, slovy vašich vlastních operátorů a prodejců, mi nemáte co nabídnout. A mě už opravdu nebaví utrácet několik set korun měsíčně zbytečně za věci, které nevyužiji. Pro člověka, který spotřebuje jen pár minut a SMS měsíčně a 4GB internetu mu stačí, máte opravdu díru v nabídce. Proto jsem se nakonec rozhodl pro odchod.

Nikdy jsem neměl vyloženě špatné zkušenosti s T-Mobile jako operátorem, ale jestli mi jiný operátor umožní za minuty, SMS a GB, které spotřebuji, zaplatit měsíčně o 300 korun méně, byl bych hloupý, kdybych zůstal vaším zákazníkem.
See More
Jakub Bradáč
· February 13, 2018
Dnes jsem měl telefonní rozhovor s vaším operátorem (p. Ponížil, tel. č. 735765965).
Na vašem webu jsem uvedl své tel. číslo pro poptávku uzavření smlouvy, resp. nabídku tarifu a můj přechod od Vodaf...onu.
Pan operátor Ponižil mne kontaktoval a nabízel služby mimo veřejnou nabídku. Konverzací jsme došli k jakési optimální variantě pro mě a mé požadavky. Nadiktoval jsem požadované údaje a při rekapitulaci byla p. Ponížilem nabídka poupravena oproti původní informaci (první vroubek).
Při informacích o dalším postupu mi bylo řečeno, že namám čas na rozmyšlenou a musím se rozhodnout hned, neboť tato neveřejná nabídka už je měsíc neplatná a jen on mi ji může ještě poskytnout a to do dnešní půlnoci (náhoda? lež? ... ano lež).
Probíhalo i klamání potencionálního zákazníka a pomlouvačná slova na ostatní dodavatele (měl jsem v plánu zřídit i druhou službu - pevný internet) na jiné dodavatele - UPC.
Po asi desetiminutovém rozhovoru se mě hrubě zeptal, jestli mám tedy o nabídky zájem, sdělil jsem mu že z nabízených o žádnou zájem nemám ( avšak byl jsem ochoten vyslechnout si další, přeci jen by se jednalo o dvouletý úvazek)... v tom momentě mi típnul telefon. Nestačil jsem jej ani požádat o vymazání nadiktovaných údajů - RČ, číslo OP, bydliště atd...
Tímto vím jistě že po skončení mého úvazku u vodafonu k T-mobile naprosto jistě nepřejdu. Vzhledem k tomu, jaké hulváty zaměstnávají.
Prosím o řešení. Nejlépe takové hovado vyhodit
See More
Martina Mahelová
· February 23, 2018
Dobrý den, bohužel mi vadí přístup Vaší společnosti ke stávajícím zákazníkům. Moje mamka je Vaší zákaznicí již více než 10 let a když jí před pár měsíci skončila smlouva automaticky jste jí změnili ta...rif ze cca 300 na 790 Kč. Operátor na lince jí nebyl schopen poradit a řekl jí, že se to dá najít na webových stránkách, což je samozřejmě pravda, nicméně od čeho je tedy zákaznická linka? Když jsem dnes volala já, tak mi nejdříve nabídl tarif za 500 Kč (i když jsem mu řekla, že mamka jen volá a občas pošle nějakou sms). Až když jsem se podivila, že snad nemáte žádný levnější tarif, tak mi nabídl jiný/levnější. Možná jsme se obě trefily a operátoři neměli svůj den, ale možná by stálo za to věnovat větší pozornost tomu, koho zaměstnáváte na svých zákaznických linkách ;) See More
Posts

Kluci jedeeeeem. Fandíme Český olympijský tým a teď hlavně Česká hokejová reprezentace a s námi celá Růženka! Držíme vám palce.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by T-Mobile CZ
20,196 Views
20K Views

Je to už potřetí, co nás vysokoškoláci ocenili první příčkou jako TOP zaměstnavatele v telekomunikacích. Děkujeme, moc si toho vážíme! Pro studenty každoročně pořádáme nespočet přednášek, workshopů a inspirativních setkání s kolegy z různých oddělení, ale také u nás mohou nastartovat kariéru v rámci trainee programu. Více informací o studentských možnostech u nás najdete na T-Mobile Campus.

No automatic alt text available.
Posts