Photos
Reviews
4.8
4 Reviews
Tell people what you think
Berat Baran
· November 30, 2013
İlk göz ağrım...
Posts
TrProje Bilişim Teknolojileri updated their cover photo.
Image may contain: sky, tree, outdoor, water and nature

http://trproje.net/ Yenilenen yüzü ile sizlerle...

TRProje Web ve Proje ajansı bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini genç kadrosu ile tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.
trproje.net
Posts

http://klimavekombiservisi.net/ Yayında..

WP Çalışması ve SEO....

Kombi cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur.Bu nedenle kombi cihazlarında yılda bir sefer bakım yapılması son derece önemlidir. Düşük Gaz sarfiyatı ve yükse...
klimavekombiservisi.net
TrProje Bilişim Teknolojileri added 7 new photos to the album: Consept Dergi.

Birkaç Görüntü ( Henüz baskıya girmediğinden görüntüler yarımdır.)

Yönetim Panelli Sistemlerimize ve Haber Temamıza Burdan Göz Atabilirsiniz...
http://trproje.byethost7.com/

http://on.fb.me/11UCRxg Web Sitemiz Facebook' eklendi.. Göz atabilirsiniz.

Maviotoyikama.com
Muratkocakconsulting.com
Tercihbilgisayar.com.tr

YAYINA BAŞLAMIŞTIR. / TRPROJE

TrProje Bilişim Teknolojileri added 4 new photos to the album: Özel İstekler.

Henüz Yayın İçin Admin Panelleri Yazımı Devam Etmektedir.

TrProje Bilişim Teknolojileri added 6 new photos to the album: Broşür Örnekleri.

Bu çalışmalar tamamen demodur.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) resmi web sitesini yeniledi...

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkan Yardımcısı Rıdvan Yaka, kurumun yenilenen web sayfasına ilişkin, "Yeni web sitemiz, kullanıcı odaklılık ilkesi doğrultusunda eskisine kıyasla hiçbir işlev kaybı olmayacak şekilde sade ve basit bölümlerden oluşturuldu" dedi.

TÜİK'in yenilenen internet sitesine ilişkin AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Yaka, kurumun ürettiği istatistiklerin ana dağıtım kanalı web sitesini,...

Continue Reading
No automatic alt text available.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook, sistemlerindeki bir virüs konusunda kullanıcılarını uyardı.

Şirketten yapılan açıklamada, virüs nedeniyle kullanıcıların email adresleri ya da telefon numaraları gibi iletişim bilgilerine diğer kullanıcıların erişim sağlayabildiği belirtildi.

Kullanıcıların sisteme yüklediği kişisel bilgileri ve iletişim bilgilerini arkadaşlık önerileri yapmak için kullanan Facebook, "Kişisel Bilgi Yükleme" aracını etkileyen virüsün teknik bir nedenden kaynak...landığını söyledi.

Virüs, söz konusu araç ile Facebook hesaplarının arşivlerini yükleyen kullanıcıların iletişim bilgilerinin kendi arkadaş listelerindeki ve arkadaşlarının arkadaş listelerindeki kişiler tarafından görülebilmesine neden oldu.

Sorunun giderildiğine dikkati çeken Facebook, hesabı virüsten etkilenen kullanıcılara email ile bilgi verildiğini kaydetti.

Merkezi California'daki Menlo Park'ta bulunan Facebook'un tüm dünyada 1 milyardan fazla kullanıcısı var.

See More
No automatic alt text available.

İnternette paylaştığınız kişisel bilgiler, başınızı derde sokabilir

Sanal alemde kamu kurum ve kuruluşların sitelerinde yapılacak sorgulamalar için paylaşılan kişisel kimlik bilgilerinin, Kimlik Paylaşımı Sistemi'ndeki (KPS) açıklar sebebiyle tehlikede olduğu belirtiliyor. Kontrolsüz ya da kimlik belirleyici ölçüt belirtmeksizin yapılan sorgulamaların bilgi güvenliği açısından beklenmedik boyutlarda sorun yaratacak açıkları bulunduğunu tespit eden uzmanlar, KPS ile alıcı kuru...

Continue Reading
No automatic alt text available.

Binali Yıldırım: Twitter işbirliğine yanaşmadı (Taksim Gezi Parkı)

Bakan Binali Yıldırım, Facebook ve Twitter'la temasa geçtiklerini ancak Twitter'ın bu konuda işbirliğine yanaşmadığını açıkladı...

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Taksim Gezi Parkı olaylarına ilişkin Facebook ve Twitter'la temasa geçtiklerini ancak Twitter'ın bu konuda işbirliğine yanaşmadığını bildirdi

...Continue Reading
Image may contain: 1 person

Laftan Anlayan TV

Panasonic'in sahibini tanıyan, dilinden anlayan, izlediği görüntüyü anında mobil cihaza aktaran akıllı televizyonları satışa çıktı

Panasonic akıllı TV dünyasına Smart Viera 2013 ile yeni bir soluk getiriyor. İzleyicisini tanıyan ekran, ultra geniş izleme açısı ve yüz tanıma ile öne çıkan cihaz, Twin HD Tuner özelliği sayesinde dizi ile maç aynı ana denk geldiğinde birini izlerken diğerini de kaydedebiliyor, ya da maçı televizyonda izleyip aynı anda yayınlan...an diziyi uyumlu mobil cihaza aktarabiliyor.

Cihazınızla konuşun

Ses etkileşimi sayesinde uygulama ile uyumlu akıllı telefon ya da tablete konuşarak televizyonunuzun sesini ayarlayabilir, sosyal medyada mesaj gönderebilir ya da internette sörf yapabilirsiniz.

Yüzü de tanıyor

Panasonic'in 'Benim Ekranım' özelliği sayesinde kullanıcılar, favori uygulamaları ve servislerini tek ekranda görebiliyorlar. Ailenin her üyesi kendi ekranını oluşturabiliyor ve televizyonu açtıklarında görmek istedikleri içeriklerin keyfini çıkarıyor. Bu deneyimi daha da kişisel hale getirmek için dahili kamera özelliğini kullanarak yüz tanıma işlevini etkinleştirebilir ve televizyonun karşısına geçtiğinizde televizyonunuzun sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı kalem uygulaması

Yeni Smart Viera Plazma TV'lerin akıllı özellikleri arasında Dokunmatik Kalem de bulunuyor. Opsiyonel Elektronik Dokunmatik Kalem aksesuarı ile TV ekranına elektronik çizimler yapabilir ve bunları ister oyunlarda ister filmlerde not almak için kullanabilirsiniz. TV'lerin fiyatları 3 bin 199-14 bin lira 999 arasında değişiyor.

See More
Image may contain: one or more people and people sitting

Solar Impulse geziyi tamamladı

New York JFK Havaalanı'na inen Solar Impulse, yakıt almadan ABD'yi baştan başa geçen, güneş enerjisiyle çalışan ilk uçak oldu.

Solar Impulse, hiç yakıt almadan ABD'yi baştan başa geçmeyi başaran ilk güneş enerjisiyle işleyen uçak oldu.

...Continue Reading
No automatic alt text available.

Mahkeme, Çukurova’nın Turkcell hisselerini almak için Altımo’ya 1,565 milyar doları 60 gün içinde ödemesini kararlaştırdı.

Mahkeme Turkcell’de Çukurova Grubu’nun Turkcell hisselerini Atimo’dan geri alması için 1 milyar 565 milyon dolar ödemesine karar verdi. Mahkeme 60 gün içinde ödemenin yapılmassı gerektiğine hükmetti.

Kararın ardından Turkcell hisselerinin günlük kazancı yüzde 4′ün üzerine çıktı.

...

Privy Council 30 Ocak tarihinde, Çukurova Grubu’nun dava konusu olan yüzde 13,81 hisseyi gereken ödeme ve şartları yerine getirmesi halinde geri alabileceğine karar vermiş; ancak ödeme miktarını o tarihten bu yana belirlememişti.

MAHKEME SÜRECİ NASIL BAŞLAMIŞTI?

Çukurova, 2005 yılında o zamanki ismiyle Rus Alfa Grubu ile 3,3 milyar dolarlık bir finansman paketi oluştururken, paket kapsamında Alfa dolaylı olarak yüzde 13,22′lik Turkcell hissesini 1,6 milyar dolara satın almıştı.

Alfa ayrıca yaklaşık yüzde 13,8′lik Turkcell hissesi üzerine de Çukurova’ya 1,7 milyar dolarlık kredi karşılığında rehin koymuştu.

Çukurova bu paket kapsamında yaklaşık 350 milyon dolarlık borç geri ödedikten sonra, Altimo kalan 1,35 milyar dolarlık borcun geri ödenmesinde Çukurova’nın birden fazla defa temerrüde düştüğünü iddia ederek, tarafların arasındaki sözleşme uyarınca yetkili yer mahkemesi olan British Virgin Adaları’nda davalar açmıştı.

Dava temyiz süreci sonrası, nihai kararı verecek olan Privy Council’e taşınmıştı. Privy Council’in kararı temyiz edilemeyecek.

Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ise, yaptığı açıklamada, Privy Council’den Turkcell’in yönetiminde değişikliğe yol açacak bir karar çıkması halinde, bu kararın kendilerince onaylanması gerekeceğini duyurdu.

TURKCELL HİSSE YAPISI

Turkcell İletişim Hizmetleri’nin ana hissedarı olan Turkcell Holding’de çoğunluk hissedar Cukurova Telecoms Holding (CTH). CTH’de Altimo’nun yüzde 49, Çukurova’nın ise yüzde 51 hissesi bulunuyor.

Turkcell Holding’de ise CTH’nin yüzde 53, TeliaSonera’nın ise yüzde 47 payı bulunuyor.

Turkcell İletişim Hizmetleri’nde ise dolaylı olarak ise TeliaSonera’nın yaklaşık yüzde 37, Çukurova Holding’in yüzde 13,81, Altimo Grubu’nun ise yüzde 13,22 hissesi var.

See More
No automatic alt text available.