Photos
Posts

Sağlık Dernekleri Platformu olarak Ali Aras A katkılarıyla Saglik Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Baha Ögütken Ile atamalar konusu görüşüldü. Yürütülen Isitme tarama programlarından ebe ve hemsirelerin çıkarılması talebinde bulunuldu.(Leyla Topkan_ Gamze Kılıç)

Image may contain: 6 people, people smiling, people sitting, table, basketball court and indoor
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing, suit and indoor
Posts

Sevgili arkadaşlar;
az önce okuduğumuz akıl dışı bir yazıyla ilgili Dernek Yonetim kurulu olarak yorum yapmak zorunda hissediyoruz.
Böyle kifayetsiz bir yazıya cevap vermek zorunda kaldığımız için özür dileriz.
Haklı durumda olanların lüzumu halinde hakkını her koşulda araması mutlak zorunluluktur. Buna anlamayanların anlayacağı dilden konuşmak ve yasal zeminde hareket etmek de dahildir. İkincisi evlatlarını yok sayan hocaya hoca denilemez, hocaların görevi öğretmek öğ...retmek ve sonuna kadar öğretmektir, aşağılamak asla değil. Öğretmeyen hoca mesleğine ihanet içindedir ki ona da hoca denilemez. Hak arayışında bazen çatışma zorunlu olabilir ki derneklerin görevi hiç bir kişi, meslek grubu, kurum, kuruluş ya da siyasi gruba yaltaklanmak değil, aksine üyelerinin hakkını gasp etmeye çalışanların karşısında dimdik ve kararlılıkla durmaktır. Dernek olarak şunu söylemek zorunlulugu doğmuştur ;dernek üyelerinin,derneklerine destek vermek, sahip çıkmak ve ona güvenmek görevidir. Her meslek grubu sadece kendi içinden gelen yöneticilere güvenmeli ve arkalarında durmalıdır. Diğer derneklerden gelecek destek söylemleri genellikle bölme, parçalama, çıkar gruplarına yaltaklanma ve menfaatlerini pekiştirme faaliyetlerinin adeta truva atı gibi gizlenmiş hain faaliyetlerdir. İtibar etmeyiniz. Odyometristlerin odyometrist olmayanlardan akıl almaya ihtiyacı yoktur ve olmamalıdır da. Bu her meslek grubu için aynı düzeydedir.

Odyoloji Dernegi Yonetim Kurulu

See More

Mail : info@kanitakademi.com

Tel. No : 0312 257 00 31
Ankara Kanıt Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurumunda görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışacak odyometrist ihtiyacımız bulunmaktadır.

Atama bekleyen odyoloji ön lisans , lisans mezunlarımız ve diger saglıkçılar icin bugün Ankarada sağlık dernekleri, milletvekilleri ve sendikalarında yer aldığı ortak basın açıklaması yapıldı. (Leyla Topkan, Gamze Kılıc)

Image may contain: 7 people, people standing, crowd and outdoor
Image may contain: 11 people, people standing and outdoor
Image may contain: 9 people, people smiling, people standing and outdoor
Image may contain: 3 people, people standing, crowd and outdoor

Kamuya Odyometrist ve Odyolog ataması icin 8 Kasımda Ankaradayız.

Image may contain: text
22 MAYIS 2014'te çıkan meslek yönetmeliği ile ilgili olarak yürütmenin durması ve hasta mağduriyeti yaşanmaması için aynı tarihlerde mahkemeye verildi.
odyolojidernegi.com

1 AYDA 13.587KİŞİ WWW.ODYOLOJİDERNEGİ.COM VE ODYOLOJİ DERNEĞİ RESMİ FACEBOOK SAYFASINI ZİYARET ETTİ. GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ VE GÜVEN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

odyoloji̇dernegi̇.com
39. TÜRK ULUSAL KULAK BURUN BOĞAZ VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ KONGRESİ-
odyolojidernegi.com
PEDİATRİK ODYOLOJİ KONGRESİ 4-6 ŞUBAT 2018 ANKARA
odyolojidernegi.com

KONTENJANLAR ARTTI

bU YIL ODYOLOJİ VE DİL TERAPİ LİSANS PROGRAMLARI İÇİN TOPLAM 200 KONTENJAN TANINDI
odyolojidernegi.com
ETİK KURUL OLUŞTURULSUN
odyolojidernegi.com
MESLEKİ ÇATIŞMA İSTEMİYORUZ
odyolojidernegi.com

Başkent Odyoloji ögrencilerinden😃😃

Bölümümüz ikinci sınıf öğrencileri halka "Odyoloji Nedir?" diye sordu. İlginç cevaplar aldık ama çok eğlendik. İyi seyirler :)
youtube.com