Posts

Wysoka wygrana w lidze zimowej z drużyną Playmaker. Zapraszamy do fotogalerii

Po dotkliwych dwóch porażkach z Talentem i Legią zdobywamy pierwsze punkty. Wygrywamy wysoko z drużyną Playmaker 19:2, Bramki strzelali: Mati (1) ; Maks (5) ; Igor W. (4) ; Janek (4) ; Oskar (3) Zapraszamy do FOTO GALERII Autor: UKS Jedynka
uksjedynka.eu

Inauguracja ligi zimowej niezbyt udana. Przegrywamy z LSS Legia Warszawa - Brwinów

Koledzy z LSS Legii Brwionów szybko ostudzili nasz zapał, bezdyskusyjnie panowali na boisku i w tym dniu byli zdecydowanie lepsi od naszego zespołu. Przegrywamy 3:15 Na otarcie łez, swoje pierwsze bramki w lidze zimowej zdobywają Maks, Kajtek oraz Janek Autor: UKS Jedynka
uksjedynka.eu
Videos
Wiktorze nadziejo polskiej piłki, życzymy Ci, - żeby sędziwie przychylni Ci byli, - a bramkarze byli łaskawi i wszystkie piłki z rąk wypuszczali, - by przeciwnicy o własne nogi się potykali, - żebyś dryblował niczym Messi, a jako piłkarz się spełnił Życzą: FIFA 16, FIFA 18 i FIFA UKS Jedynka
9
Photos
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by UKS Jedynka
304 Views

Zapraszamy do GALERII zdjęć - Grupa zielona na turnieju w Łochowie

Okiem trenera:
"Cała drużyna pokazała się z dobrej strony. Wykorzystali podpowiedzi, uwagi treningowe, cele meczowe. Zajęli 3 miejsce w lidze europejskiej. Bogatsi o nowe doświadczenie. Duży rozwój piłkarski zarówno na tle własnych umiejętności, jak i w porównaniu z zawodnikami przeciwnych drużyn."

...

Dziękujemy Pani fotograf z zaprzyjaźnionego klubu za profesjonalne zdjęcia, organizatorom za fantastycznie przygotowany turniej, firmie Piece Kamionna oraz super rodzicom za doping pociechom.

See More

Grupa maluchów Jedynki świętowała dzisiaj hucznie 6 urodzinki Adriana. Adrian to KLUCZOWY zawodnik najmłodszej żółtej grupy Jedynki prywatnie brat KLUCZOWEGO zawodnika starszej grupy Jedynki. Nasz jubilat na co dzień kibicuje Barcelonie, a idolem Adriana jest Messi, a może odwrotnie to Adrian jest idolem Messiego? - nie wiemy dokładnie jak to jest, niemniej jednak wiemy, że obaj są świetnymi dryblerami.
Adrianku Życzymy Ci, żeby futbol sprawiał Ci jak najdłużej i jak najwięcej radości.

Image may contain: 5 people, people playing sports and basketball court
Image may contain: 4 people, people playing sports, basketball court and shoes
Image may contain: 1 person, playing a sport, basketball court and shoes

BURMISTRZ WYSZKOWA nominuje UKS JEDYNKĘ do nagrody starosty ZACZYN. Wielkie wyróżnienie dla naszego klubu to docenienie naszej co raz większej społeczności za niekonwencjonalne podejście do szkolenia i wychowania w duchu sportowym małych zawodników.

Nasz klub to przede wszystkim nowoczesna Akademia Piłkarska, gdzie uczy się zawodników kreatywności, podejmowania samodzielnie decyzji.

W naszym klubie realizujemy projekt Akademii Techniki Indywidualnej

...

Nasz klub jest klubem partnerskim Legii Warszawa

W naszym klubie uczymy na treningach i obozach języka angielskiego

Nasz klub organizuje fantastyczne integracje i obozy sportowe

W naszym klubie dbamy o SUPER ATMOSFERĘ

BARDZO DZIĘKUJEMY

TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI

See More

Burmistrz ma swoich kandydatów do nagrody starosty ZACZYN

2017 był rokiem wielu sukcesów i dokonań wyszkowian. Burmistrz Wyszkowa , dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik" i dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zgłosili dziewięć kandydatur do dorocznej nagrody starosty powiatu wyszkowskiego „ZA CZYN”.
tubawyszkowa.pl

Już jutro zaczynamy Ligę Zimową.
Na filmie prezentujemy w 10 minutowej pigułce zmagania chłopców podczas Ligi Jesiennej

Zmagania ligowe zawodników UKS Jedynki w mazowieckiej lidze MZPN. W filmie zobaczycie nietuzinkowe akcje, fantastyczne gole i super zwody, euforię oraz złość...
youtube.com
Lukas Soccer added 5 new photos.

Dzień drugi obozu, czyli minęła pełna doba przestrzegania zasad, nauki gry w piłkę oraz wspólnie spędzonego czasu.

Zaczęliśmy o godzinie 9:00 od pysznego i boga...tego w najpotrzebniejsze wartości odżywcze śniadania. Uczestnicy obozu dostali informacje, że trzeba najeść się do syta, ponieważ następny posiłek dopiero za ponad 5 godzin. O godzinie 11:30 zaczęliśmy w bardzo przyjemnym, zimowym słońcu trening na orliku, który zawierał elementy techniki indywidualnej z naciskiem na czucie piłki oraz gry zadaniowe, które wpływają na percepcję, postrzeganie piłki nożnej, właściwe ustawianie i poruszanie po boisku. Kompleksowa gra 4v4 była wstępem do meczu kończącego pierwszą jednostkę treningową. Wydawało się, że wybrane składy rywalizują na podobnym poziomie, ale to jedna z nich zdecydowanie przeważała i szybko zrobiło się 3:0. Wielki „come back” zaliczyła druga drużyna, ponieważ w ostatnich 6 minutach gry przegrywający chłopcy wyprowadzili wynik spotkania na remis – 3:3. W odmiennych nastrojach, obie drużyny wróciły do ośrodka by zadbać o higienę po treningową i rozpocząć tym samym regenerację.

W międzyczasie na życzenie zawodników UKS Jedynki Wyszków stacja telewizyjna POLSAT puściła film pt. "Garfield" co niewątpliwie zintegrowało część obozowiczów, co widać na załączonych zdjęciach.

O 14:30 czekał na nas obiad – zupa jarzynowa oraz jako drugie danie pieczeń w sosie z ziemniakami i marchewką. Jako deser każdy zawodnik otrzymał owocowy jogurt.

Po obiedzie zawodnicy otrzymali na godzinę telefony do dyspozycji i o godzinie 17:00 rozpoczął się mecz Ligi Angielskiej pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem City, który chłopcy oglądali z bardzo dużym zainteresowaniem. Zdążyliśmy zobaczyć 30 minut pierwszej połowy, ponieważ na 18:00 mieliśmy zarezerwowaną halę, gdzie zawodnicy spędzili kolejne dwie godziny odbywając drugą jednostkę treningową tego dnia.

Po wyczerpującym treningu zawodnicy chętnie i szybko wrócili na kolację, po której nastąpiła kontrola czystości w pokojach oraz cisza nocna.

See More

Pamiętacie jak bawiliśmy się jesienią w Hangar 646?
Jak nie to zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmu.
Zapraszamy

Zawodnicy UKS Jedynki po raz drugi w Hangar 646 - Gocław jesień 2017 Muzyka: OMD Electricity
youtube.com
UKS Jedynka added a cover video.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by UKS Jedynka
304 Views
304 Views

"6" Urodzinki Stasia.
Staś to prawdziwy diament piłkarski, który od początku swój talent szlifuje pod okiem trenerów JEDYNKI. Stasiu życzymy Ci jak najwięcej sportowych emocji i żebyś jak najdłużej swoją piłkarską przygodę łączył z naszym klubem.
Stasiu dużo uśmiechu i radości z gry.

Jedynkowe Mikołajki 2017
Prawdziwi Mikołaje odwiedzają tylko grzeczne dzieci, więc liczyliśmy na cud, ale jak widać na filmie cuda się zdarzają.

Jedynkowe Mikołajki Wyszków grudzień 2107
youtube.com
UKS Jedynka updated their cover photo.
No automatic alt text available.

Wiktorze nadziejo polskiej piłki, życzymy Ci,
- żeby sędziwie przychylni Ci byli,
- a bramkarze byli łaskawi i wszystkie piłki z rąk wypuszczali,
- by przeciwnicy o własne nogi się potykali,
- żebyś dryblował niczym Messi, a jako piłkarz się spełnił

...

Życzą: FIFA 16, FIFA 18 i FIFA UKS Jedynka

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by UKS Jedynka
372 Views
372 Views

Maksiu życzymy Ci:
- byś na boisku spotykał drużyny z góry przegrane
- byś nigdy pod skrzydła Smudy nie trafił
- by Ronaldo grał jak Messi, a Messi jak Ty
- by federacje krajów powołania Ci słały ...
- by Lewandowski wiedział kto jest numerem 1
- a PGE Narodowy nazwano Twoim imieniem
- no i by kibice dali Ci trochę spokoju

Życzą: Federacja Chin, Federacja Rosji, Federacja UKS Jedynka i pozostałe federacje.

See More

UKS Jedynka na wigilii wyszkowskich sportowców. Było miło, rodzinie pysznie i pierogowo . Zapraszamy do naszej fotogalerii