Reviews
Klub Piłkarski Unia Kunice has no reviews yet.
Tell people what you think
Videos
Radość chłopaków po piątkowej wygranej :)
22
Photos
Posts

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Konotopu! O godzinie 14:00 rozegramy mecz z drużyną Mieszko Konotop https://www.facebook.com/Mieszko-Konotop-128034790709160/! W rundzie jesiennej pechowo zremisowaliśmy na kunickim stadionie 3:3 tracąc bramkę w 93 minucie z rzutu karnego. Teraz musi być lepiej! ⚽️⚽️⚽️

Sports Team
Mieszko Konotop's photo.
Mieszko Konotop
861 Likes
73 talking about this

Na stronie LZPN pojawiła się informacja, że Korona Wschowa została wycofana z rozgrywek! Drużyna ta rozegrała 50% spotkań (całą rundę jesienną) co oznacza, że jej wyniki z rundy jesiennej zostają, a za rundę wiosenną wszystkie drużyny dostają walkowera Dla nas jako drużyny walczącej o utrzymanie to dobra wiadomość, poza tym odpadnie najdalszy mecz wyjazdowy.

Posts

Uwaga! Najbliższy mecz z Czarnymi Żagań nie odbędzie się. Nowy termin 16.05.2018 r. godz. 16:30.

Zdjecia z dzisiejszego meczu!

Gazeta Regionalna added 25 new photos — in Zary.

KP Unia Kunice- Zryw Rzeczyca. 2:1

KP Union Kunice-kick rzeczyca. 2:1
Translated

Unia - Zryw 2:1, do przerwy 0:0. Bramki strzelili M. Sitarek (asysta K. Goc) i K. Goc (asysta Szklarz). Unia wystąpiła w składzie Ciesielski, Mencel, Karbowski, Kościesza, S. Goc, Mikulski, Dudek, K. Goc, Sałandziak, Kuś i Sitarek. Po przerwie na boisku zameldowali się Grędziński, Szklarz, Markulak i Goldewicz. Unia kończyła mecz w 10 ale udało się dowieźć wynik do końca. Brawo chłopaki za walkę i zaangażowanie!! W taką pogodę gra na powietrzu to nie lada wyczyn. Wyrazy uznania również dla kibiców, że mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wspierali swoją drużynę!

Unia - Zryw 2:1!!!!!!!

Widzimy się dzisiaj na meczu? 💪💪⚽️

MAR18
Sun 3:00 PM UTC+01ulica Zwycięzców 38, 68-200 Żary, Polska
25 people went

Zmiana terminu meczu! Spotkanie ligowe ze Zrywem Rzeczyca rozegramy jednak w niedzielę 18.03.2018 r. o godzinie 15:00 w Żarach przy ul. Zwycięzców na Okrąglaku! Termin ostateczny

W najbliższą niedzielę 18.03.2018 r. o godz. 15:00 zapraszamy wszystkich kibiców wyjątkowo na stadion przy ul. Zwycięzców - Okrąglak na mecz! Przerwa między rozgrywkami baaaardzo się dłużyła ale na szczęście dobiegła końca. Naszym przeciwnikiem będzie Zryw Rzeczyca, drużyna zajmująca obecnie 10 miejsce w tabeli. Jest to mecz z gatunku o 6 punktów! W Rzeczycy przegraliśmy 8:2, dlatego ten mecz musimy wygrać, mamy sobie coś do udowodnienia. Zapraszamy!

MAR18
Sun 3:00 PM UTC+01ulica Zwycięzców 38, 68-200 Żary, Polska
25 people went

Przed rundą wiosenną skład Unii uległ drobnym zmianom.

PRZYSZLI: Szymon Szklarz (Wisła Jeziorzany), Łukasz Mikulski (Czarni Żagań), Piotr Kuś (Piast Lubanice) i Mariusz Kościesza (Sparta Grabik).

ODESZLI: Tomasz Woźniak (ze względów zawodowych) i Damian Bieszczad (nie wznowił treningów).

...

Jak widać wzmocnienia są, teraz tylko trenować, grać, walczyć i zdobywać punkty!

See More

Zdjęcia z wczorajszego meczu.

Photos from yesterday's game.
Translated
MKS Sprotavia Szprotawa added 39 new photos.

10.03.2018r. SPARING.

ZU Zachód Sprotavia : Unia Kunice Żary.

9 : 2 (5 : 1)

...

Bramki strzelili: Mariusz Ekiert -3, Maciek Brzeźniak,
Michał Jurdziński, Aksel Augustyniak, Michał Sucharek,
Łukasz Gawron, Kamil Mikita.

Skład Sprotavia: br.Adrian Sala (45' Marcin Korotyszewski) , Kamil Rudak (45' Tomasz Dribczak), Piotr Dykta, Piotr Czarnecki (45' Wojciech Dawidowicz), Łukasz Gawron, Aksel Augustyniak(45' Michał Jurdziński),Michał Sucharek, Jędrzej Kononowicz,Jakub Poterała(40' Kamil Mikita), Mariusz Ekiert(45' Sebastian Stankiewicz), Maciej Brzeźniak .
Trener: Mieczysław Sobczak .

See More

W dzisiejszym sparingu uleglismy MKS Sprotavia Szprotawa 9:2. Bramki dla Unii strzelili Marek Sitarek i Krystian Goc. Wynik w sparingu nieistotny, dla trenera z kolei wskazówka co zmienić przed ligą 🙂

Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze!🌹🌹🌹

Zima zaskoczyła LZPN wszystkie mecze 16 kolejki Klasy Okręgowej zostały przełożone.

W najbliższą sobotę o godzinie 13 w Szprotawie rozegramy sparing. Naszym przeciwnikiem będzie 4-ligowy MKS Sprotavia Szprotawa. Zapraszamy na mecz!