Photos
Videos
Radość chłopaków po piątkowej wygranej :)
22
Posts

Poniżej prezentujemy plan sparingów przed rundą wiosenną. Wszystkie mecze odbędą się w Żarach przy ul. Zwycięzców na boisku "Okrąglak".
Relaks Grabice 3.02.2018 r. - godz. 11:00
Budowlani Gozdnica 10.02.2018 r. - godz. 11:00
Kado Górzyn 18.02.2018 r. - godz. 15:00
Nysa Przewóz 22.02.2018 r. - godz. 18.00...
Łks Łęknica 25.02.2018 r. - godz. 12:00.

See More

Kolejny sparing! Dzisiaj o godzinie 18 zapraszamy na żarski Okrąglak na sparing z Nysą Przewóz.

Posts

Z ogromnym smutkiem informujemy, iż zmarł nasz wieloletni działacz, kierownik, wierny kibic Artur Czarnota. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. Pogrzeb odbędzie się w piątek 23.02.2018 r. o godz. 12 na cmentarzu w Żarach.

Parę zdjęć z dzisiaj. Nasz prezes na każdym zdjęciu 😁

W dzisiejszym sparingu pokonaliśmy drużynę Kado Górzyn 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Łukasz Mikulski.

W najbliższą niedzielę zapraszamy kibiców na kolejny sparing! Naszym rywalem będzie drużyna Kado Górzyn. Start - godz. 15:00 na żarskim Okrąglaku!

Klub Piłkarski Unia Kunice updated their cover photo.

Zachęcamy do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz KP Unia Kunice!

Image may contain: text

Pierwsza partia dresów w Kunicach! Za dofinansowanie dziękujemy naszym sponsorom i kibicom! W najbliższym czasie pochwalimy się dresami dla młodzieży, które dopiero zostały zrobione (Orliki)! Firma M&J Marcina i Jacka Jakowickich Firmamj dzięki za wsparcie w zakupie dresow dla pierwszego zespołu 😀

Image may contain: one or more people, people standing and shoes
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Klub Piłkarski Unia Kunice is with Krystian Dziweńka and 7 others.

W piątek mieliśmy okazję być na meczu Zagłębie Lubin - Legia Warszawa! Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych bawiliśmy się świetnie

On Friday we had the opportunity to be at the the lubin game - legia Warsaw! Despite adverse weather conditions we played great :)
Translated
Image may contain: 16 people, people smiling, people standing and stadium

Jacek! Z okazji narodzin córeczki życzymy dużo zdrówka dla maleństwa i samych szczęśliwych chwil dla rodziców! Gratulacje!

W drugim sparingu pokonaliśmy drużynę Budowlanych Gozdnica 9:0! Bramki dla Unii zdobyli Sitarek x 5, Sałandziak x 2, Kiełpiński i Goldewicz! Wynik w sparingu nie jest ważny, ale cieszy 0 z tyłu

Kolejne wzmocnienie Unii! Do naszego zespołu dołączył Szymon Szklarz, który poprzednio występował w Wiśle Jeziorzany. Nasz nowy zawodnik grał również w drużynach juniorskich Cracovii Kraków, na pewno będziemy mieli z niego pożytek. Witamy w drużynie Szymon!

Odnośnie piątkowego wyjazdu prosimy o zabranie dokumentu stwierdzającego tożsamość - legitymację szkolną lub dowód osobisty. Radzimy też ciepło się ubrać, bo chyba nikt nie chce spędzić ferii zimowych w łóżku 😂😂

W najbliższy piątek wyjazd do Lubina na mecz! Zbiórka o godzinie 17 przy parkingu Szkoły w Kunicach. Po drodze planujemy zatrzymać się w Polkowicach w McDonaldzie Powrót planowany jest na godzinę 0:30-1:00. Prosimy o przekazywanie informacji dalej!

W pierwszym sparingu ulegliśmy drużynie Relaksu Grabice 4:6. Bramki dla Unii strzelili Piotr Kuś, Łukasz Mikulski, Marek Sitarek i Patryk Sałandziak. Do przerwy prowadziliśmy 3:0, ale dzisiaj od wyniku ważniejsze było sprawdzenie wszystkich zawodników!

Jutro, tj. w sobotę 3.02.2018 r. o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie kontrolne z Relaksem Grabice. Mecz odbędzie się w Żarach na ul. Zwycięzców, stadion "Okrąglak".

Nowy tydzień to nowe wyzwania! Zapraszamy na treningi! 💪💪💪

New week is new challenges! Welcome to workouts! ⚽⚽⚽💪💪💪
Translated
Image may contain: text
Klub Piłkarski Unia Kunice updated their cover photo.

Chcesz zostać naszym zawodnikiem? Wpadaj na trening! Jeśli masz jakieś wątpliwości to napisz do nas wiadomość prywatną, wszystko wyjaśnimy!