Photos
Posts
Image may contain: one or more people, people standing, indoor and outdoor
Vidzemes Augstskola/Vidzeme University of Applied Sciences is with Ivars Brusovs and 3 others.

Vidzemes Augstskolas inovāciju laboratorijas I-LAB pirmās sezonas uzvarētāji "A-komanda" šodien Nīderlandē prezentē pašu izstrādāto WEB risinājumu kompānijai S...PORTident.

Kopā ar studentiem, uz Nīderlandi devās arī pārstāvji no ViA Zināšanu un tehnoloģiju centra, kā arī pārstāve no SPORTident.

#ViAiedvesmo #augsneizaugsmei

See More

25. maijā notika Vidzemes Augstskolas (ViA) inovāciju laboratorijas I-LAB noslēguma pasākums. Tajā savus uzņēmumiem izstrādātos risinājumus prezentēja piecas studentu komandas. Par labāko šajā sezonā tika atzīta "A-komanda", kas izstrādāja WEB risinājumu kompānijai SPORTident.

Studentu veikumu komentēja un vērtēja ekspertu komanda – Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītāja Elīna Leimane, projekta InnoLabs vadītāja Nameda Belmane, Transporta un sakaru insti...tūta valdes priekšsēdētājs Bogdans Furundzhi, kā arī Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņs. Par muzikālo fonu un patīkamu atmosfēru rūpējās pasākuma vadītājs Jānis Rozītis.

I-LAB aktivitātes tika uzsāktas 2016.gada februārī. Pirmajā I-LAB sezonā trīs mēnešu garumā darbojās piecas starpdisciplināras studentu komandas, kuras patstāvīgi un ar mentora un uzņēmumu pārstāvja atbalstu strādāja pie uzņēmumu izvirzītajiem izaicinājumiem. Paralēli darbam pie risinājumu izstrādes, komandas papildināja savas zināšanas tādās jomās kā radošums, laika plānošana, prezentācijas prasmes un citās. Studentu komandas sadarbojās četriem uzņēmumiem – SIA Aloja-Starkelsen, SIA Wunderkraut Latvia, SPORTident GmbH, NVO Valmieras novada fonds.

See More
Posts

Prieks un lepnums par I-LAB pirmās sezonas dalībniekiem!

Vidzemes Augstskola/Vidzeme University of Applied Sciences added 7 new photos — with Elina Andersone and 4 others.

Šodien Vidzemes Augstskolā norisinājās inovāciju laboratorijas I-LAB pirmās sezonas noslēguma pasākums.

Noslēguma pasākumā komandas uzstājās ar savu izstrādāto ...risinājumu prezentācijām, sacenšoties par labākās komandas titulu. Studentu veikumu komentēja un vērtēja ekspertu komanda.

Par labāko šajā sezonā tika atzīta komanda A-Team, kas izstrādāja WEB risinājumu kompānijai SPORTident.

I-LAB aktivitātes tika uzsāktas 2016. gada februārī. Pirmajā I-LAB sezonā, trīs mēnešu garumā, darbojās piecas studentu komandas, kuras patstāvīgi un ar mentora, kā arī uzņēmumu pārstāvja atbalstu strādāja pie uzņēmumu izvirzītajiem uzdevumiem.

See More
ViA I-LAB added an event.
May 23, 2016

Trešdien, 25.maijā, plkst.12:00 Vidzemes Augstskolā T106 auditorijā (Tērbatas ielā 10) norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) Inovāciju laboratorijas I-LAB pirmās sezonas noslēguma pasākums. Tajā savus izstrādātos risinājumus uzņēmumiem prezentēs Vidzemes Augstskolas studentu komandas, kā arī viesi no Igaunijas Mākslas akadēmijas.
--------
On 25th of May 2016, 12 o'clock at Vidzeme University of Applied Sciences, auditorium T106 (Tērbatas street 10) the final event of the first season of Innovation laboratory or I-LAB will take place. Student teams from Latvia and Estonia will present the solutions they have worked out for the companies.

MAY25
Wed 12:00 PM UTC+03Vidzemes Augstskola, Tērbatas iela 10
3 people went
ViA I-LAB shared their post.
May 19, 2016
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
ViA I-LAB added 2 new photos.

Rezervējiet datumu - I-LAB noslēguma pasākums jau 25.05.2016! // Save the date for I-LAB final event on 25.05.2016!

ViA I-LAB added 2 new photos from May 18, 2016 — at KultuuriKatel.

Īsi pirms I-LAB noslēguma Vidzemes Augstskola/Vidzeme University of Applied Sciences, smeļamies iedvesmu Tallinā - klausoties Igaunijas Mākslas akadēmijas projektu prezentācijas un apmeklējot dažus no Tallinas radošajiem centriem

Image may contain: 2 people
Image may contain: one or more people and indoor

Rezervējiet datumu - I-LAB noslēguma pasākums jau 25.05.2016! // Save the date for I-LAB final event on 25.05.2016!

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

I-LAB komanda TTT viesojas SIA Aloja-Starkelsen un turpina darbu pie dokumentu aprites un problēmziņojumu sistēmas izstrādes uzņēmumā.

Image may contain: 3 people, indoor
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: 6 people, people smiling
ViA I-LAB added 7 new photos from May 9, 2016 at 1:00am.

Pirmās aprises studentu komandu izstrādātajiem risinājumiem un vērtīgi padomi no Elīnas Leimanes, kā savu ideju pasniegt vislabāk. Tas viss un vēl daudz kas vairāk - I-LAB mid-term pasākumā 06.05.2016.

DIVI VIENĀ - komandu prezentācijas par līdz šim paveikto un komunikācijas treniņš kopā ar Elīnu Leimani!
Jau rīt - 06.05., plkst.15:00, T203!

Image may contain: sunglasses

Neliels ieskats I-LAB komandas "TTT" darbā, kur top radošs un praktiski pielietojams risinājums ērtākai dokumentu apritei uzņēmumā Aloja-Starkelsen.

Image may contain: one or more people, screen and indoor
No automatic alt text available.
Image may contain: one or more people and indoor
Image may contain: one or more people and indoor

Kas kopīgs kartupeļiem un šokolādei? Abiem ir sena un interesanta vēsture, par ko ir vērts pastāstīt citiem! I-LAB komanda "5 vēji" viesojas Pūres šokolādes muzejā!

ViA I-LAB added 4 new photos — with Anna Maļiņina and 2 others.

I-LAB komanda "5 Vēji", viesojoties SIA Aloja-Starkelsen, atklāj jaunas garšas un smaržas Culinar laboraotrijā un izvērtē vecā pārstrādes ceha iespēju pārtapt par aizraujošu un izglītojošu Kartupeļu muzeju.

Image may contain: 5 people, indoor
Image may contain: 4 people, indoor
Image may contain: 7 people, indoor
Image may contain: outdoor

Kā ir, kad Latvijas lielākais biznesa ziņnesis db.lv pasaka, ka ARĪ TU VARI UZSĀKT BIZNESU ?

Nenokavē un piesakies Zibens Bizness 2016 līdz 3. maijam - www.ej.uz/zibensbizness .

Katram no mums ik pa brīdim galvā rodas labas biznesa idejas, bet ar ko lai sāk? Latvijas studentu biznesa inkubatori piedāvā studentiem un vidusskolēniem uz trim dienām kļūt par uzņēmējiem, piedaloties sacensībās ZIBENS BIZNESS 2016, kas notiks no 13. līdz 15. maijam. Sacensību dalībnieki
db.lv

KAD? KUR? CIKOS? UN KAS TO PAVEIKS?
I-LAB darbnīca—praktiskā nodarbība par laika plānošanu
ar Andu Gaitnieci-Putāni
13.APRĪLĪ, PL. 13:00, C114

Image may contain: sunglasses

Aizvadīta Vitas Brakovskas meistarklase I-LAB komandām - skaties uz ikdienu no CITAS puses un saredzi JAUNAS iespējas!

LAI KO TU DOMĀ, DOMĀ CITĀDI!
Leģenda vēsta, ka Boeing kompāniju no bankrota izglābusi... apkopēja, kas ieteikusi vienkāršu risinājumu, lai novērstu pilotu kļūdas darbā ar lidaparātu sarežģītajiem mehānismiem.
Manas zināšanas un pieredze IR VĒRTĪBA!
Kā tās var palīdzēt nonākt līdz SAVAI idejai?

...

Ināra ir burāšanas instruktore Jūrmalā - viņa jau gadiem ilgi cep marcipāna tortes. 5 gadu laikā viņas mājas lapu apskatījuši turpat 200 000 reizes. Pateicoties viņas spējai izdomāt asprātīgus noformējumus tortēm, viņas hobijs ir kļuvis arī pa viņas ienākumu avotu..
Mūsdienās liela nozīme ir mūsu ĪPAŠAJĀM prasmēm.
Ar ko es varu pārsteigt savā idejā?

Neredzīgi cilvēki, iespējams, ir labākie masieri pasaulē. Jo neviens cits kā neredzīgi cilvēki spēj tik labi sajust ķermeņa un muskuļu aprises un veikt atbilstošu ķermeņa masāžu.
Es apzinos savas vājās puses un netikumus.
Kā to pārvērst STIPRUMĀ?

Reiz spēlējoties ar finiera saplāksni, koka mēbeļu restauratori radīja koka tauriņus, kas ir viens no TOP modes aksesuāriem Latvijā. Šobrīd tas ir viņu galvenais ienākumu avots – zīmols BUG.
Man ir interese par uzņēmējdarbību.
Kur meklēt ierosmi jaunām biznesa idejām, lai pelnītu pats?

Nāc un izmēri savu radošuma līmeni –
pārliecinies, ka arī TU spēj POZITĪVI pārsteigt ar savām IDEJĀM un KOMPETENCĒM!

See More
Image may contain: sunglasses