Jump to
Press alt + / to open this menu
Reviews Containing: x

Jau ketvirti metai kaip įmonės Kalėdinį vakarėlį švenčiame pas jus ir kas metai liekam laaabai patenkinti. Ir šį kartą laaabai gerai praleidom laiką. Salė erdvi, aplinka puiki, graži, maloni; pirtis ir kubilas nepakartojama pramoga. Kambariai tvarkingi, erdvūs, labai šilti. Tikrai kitais metais vėl apsilankysim. Sėkmės Jums darbuose.

Asta Boguslauskienė reviewed Vila Ūla5 star
February 18

Bendravimas puikus, kubilas tobulas, rekomenduojame!

Teddy Cherry reviewed Vila Ūla5 star
January 22

Nuostabus nuostabumas

Vytautė Jurgaitytė Veličkienė reviewed Vila Ūla5 star

Labai patiko jusu OASIS ! Kazkas tai tokio! Dar sugrysime ir i nameli su kubilu ir pirtimi ant ezero kranto! Puikus malonus aprarnavimas, personalas, tvarkinga, skanu. Tik geriausios emocijos. Aciu ! Rekomenduoju !:)

Ieva Radzvilienė reviewed Vila Ūla5 star

Puiki vieta poilsiui. Personalas rūpestingas ir paslaugus. Daug veiklos lauke, viskas nepriekaištigai sutvarkyta. Kambaryje viskas, ko gali prireikti (ypač patiko, kad yra tinklelis nuo uodų ir galima be problemų miegoti prie atviro lango). Labai patogu, kad teikiamas maitinimas, ko kitose kaimo turizmo sodybose neteko matyti. Varškėčiai dieviško skanumo!

Aneta Aneta reviewed Vila Ūla4 star

Bardzo ładne spokojne miejsce .

Agne Ba reviewed Vila Ūla5 star

Nuostabi vieta Puikus aptarnavimas O virėjai - ypatingas ačiū

Mindaugas Zinkevicius reviewed Vila Ūla5 star

puiki lietuviska virtuve

Viktorija Seli reviewed Vila Ūla5 star

Vieta kur išties galima pailsėti ir atsipūsti !!!

Raimondas Maročka reviewed Vila Ūla5 star
May 1, 2017

Puiki vieta, nuostabus personalas, paslaugumas 10 balų, skanus maistas, pirtis, kubilas, valtys, dviračiai, švaru, tvarkinga, norisi sugrįžti. Minusas, visi vasaros savaitgaliai rezervuoti. Rekomenduoju.