Posts

Peshata, Gangstaska a Don Key zahráli Budějkách.
Děkuji všem pózujícím za pózování. Byla to parádní akce!

Peshata stále slaví a slaví. Tentokrát jsme vyrazili do budějcké MC Fabrika

Zoo punková Peshata slavila v loňském roce 20 let. První koncert se odehrál na jaře v domovském Táboře. Reportáž najdete zde a zde. Druhý se konal na podzim v pražském Vagonu a ten poslední se odehrál v sobotu 16. prosince v českobudějovické Fabrice.
kulturne.com

ILLE + Děti mezi reprákama sólo (Café v lese, 04.12.17)

Photos
Posts
Vít Novák Photography shared Kulturne.com's postfeeling thankful.

Díky všem!

Thanks everyone! :)
Translated

Více než 5200 článků a 30 000 akcí? Musíme uznat, že jsme prostě dobří a naše dobročinnost nezná mezí! Nicméně jsme tu právě DÍKY VÁM!! Čtenářům, pořadatelům... kulturních, společenských a sportovních akcí a lidem se zájmem o tyto události. Díky všem, co se na obsahu letošního Kulturne.com jakkoli podíleli. Díky za podporu.
Dojatí jsme byli, když nám letos na činnost přispěl Rotary Club Tábor a táborští muzikanti v čele s Jára Bárta, kteří mezi s sebou vybrali částku, jež nám pomůže zaplatit hosting a podobné věci. Snad i další rok tu pro vás budeme! Díky! A teď BILANCOVÁNÍ téměř uplynulého roku.
PS: Kdyby se chtěl někdo k našemu týmu přidat, nechť! Více v článečku..

See More
Rok 2017 pomalu končí, cukroví z vánočních svátků už slehlo, a tak je na čase trošku bilancovat. O tom, jaký byl rok 2017 s Kulturne.com, napoví následujících pár řádků.
kulturne.com

Totální Nasazení (křest LP Stínohry), Deratizéři, Vision days (Vagon, 14.10.17)

Nové video. Další videa a foto jsou níže na stránce .

New video. More videos and photo are below on the page. :)
Translated

Vzpomínka na jednu super akci.

Memory of one awesome action. :)
Translated
fotky uživatele hodnepodne
hodnepodne.rajce.idnes.cz

Táborky byly parádní. Kdo souhlasí?

The Táborky were awesome. :) who agrees?
Translated
Letošní festival se konal v aprílovém počasí – paprsky slunce se střídaly s dešťovými přeháňkami a chladem, ale na náladě návštěvníků to neubralo. V průběhu tří dnů se v historickém centru města zastavilo odhadem kolem 20 tisíc lidí, když vstupenek bylo prodáno bezmála 13 500 kusů za 2,5 milionu kor...
kulturne.com

Byla to prostě paráda!

U Stánek se konala akce O kolečko víc, pořádaná Fokus Tábor.
V rámci benefice zahrála také Peshata. Fotky, video a info o akci zde

První sobotu v září se konala v Táboře na Žižkově náměstí akce O kolečko víc, kterou pořádal Fokus Tábor v rámci celorepublikové kampaně Týdny duševního zdraví.
kulturne.com

Tak jdem na to! S kým se potkám?

Letošní ročník Město Tábor - Festival Táborská setkání se koná od pátku 15. do neděle 17. září a jeho program opět slibuje nespočet zážitků. Letošním tématem fe...stivalu je povýšení Město Tábor na královské město císařem Zikmundem Lucemburským v roce 1437. kromě proměny města do středověkého hávu čekejte hry, performance, show i koncerty interpretů jako Mig 21, Bratři Ebenové, Lenka Dusilova či LENNY.

See More
Letošní historický festival Táborská setkání se koná od pátku 15. do neděle 17. září a jeho program opět slibuje nespočet zážitků. Letošním tématem festivalu je povýšení Tábora na královské město císařem Zikmundem Lucemburským v roce 1437. kromě proměny města do středověkého hávu čekejte hry, perfo...
kulturne.com