Photos
Reviews
4.8
5 Reviews
Tell people what you think
Eva Brychtová
· June 3, 2014
"Se službami Atelieru Vize jsme velmi spokojeni. Spolupráce s panem Kubíčkem byla moc příjemná a výsledkem je vkusný dům se smysluplným dispozičním řešením a velikostí podle našich představ i finanční...ch možností. Pracovníci ateliéru se vždy snažili najít ekonomicky nejvýhodnější řešení a pro naše konečné rozhodnutí nám vždy poskytli dostatek informací a vše vysvětlili.
Z navrženého domu jsme nadšeni a jsme rádi, že jsme se nakonec rozhodli investovat do individuálního projektu domu. Pokud bychom v budoucnu ještě něco stavěli, určitě bychom se opět obrátili na studio Atelier Vize. Škoda, že stejně vstřícně svoji práci nevykonávají také někteří úředníci stavebních úřadů. Ale to už je jiná kapitola."
See More
Markéta Čadová
· September 15, 2014
Tým projektantů z Vize Ateliér nám navrhl moderní rodinný dům, který nejen hezky vypadá, ale díky své nízké energetické náročnosti a použitým tehnologiím také zaručuje ekonomické a ekologické bydle...ní.
Dům je nyní teprve ve fázi realizace, ale již nyní můžeme říci, že bychom se znovu rozhodli pro Vizi Ateliér. Měli vždy naši důvěru a myslíme si, že jsou odborníky na svém místě.
See More
Petra Hamouda
· December 13, 2015
V domě, který navrhl Vize Ateliér bydlíme už čtyři roky. Po všech směrech splnil naše očekávání. Díky úzké spolupráci s architektem i projektantem vznikl úžasný, moderní a hlavně nadčasový domov. Náš... dům nás nikdy neomrzí a kdyby náhodou ano, zase se obrátíme na kluky z Vize Ateliéru:-) See More
Ludek Quenty
· September 23, 2014
S prací architekta a projektantů jsme byli spokojeni. Věříme, že v našem domečku se nám bude i díky Vize Ateliéru skvěle žít.
Lukáš Smiga
March 1, 2012
vize pro lidi hledajicí kvalitu, nápady a hlavně termodynamické ekvilibrium...
Videos
NULOVÝ DŮM PO 3 LETECH
33
PLUSOVÝ DŮM CHIMNEY
6
1
Inteligentní nulový dům v Hustopečích
7
2