Photos
Videos
Këtë vit jemi pjesë e Andrra N'Tren në Ditën Ndërkombëtare të Jazz-it. 😍 30 Prill 2018 #vodafonealbania #swingmarathon #internationaljazzday
40
3
Përdor gjithmonë imagjinatën dhe bota s'do të ketë kufij. Dita Ndërkombëtare e Kreativitetit dhe Inovacionit. #vodafonealbania #innovation #creativity
48
7
Posts

Këtë vit jemi pjesë e Andrra N'Tren në Ditën Ndërkombëtare të Jazz-it. 😍
30 Prill 2018
#vodafonealbania #swingmarathon #internationaljazzday

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
417 Views
417 Views

Përdor gjithmonë imagjinatën dhe bota s'do të ketë kufij.
Dita Ndërkombëtare e Kreativitetit dhe Inovacionit.
#vodafonealbania #innovation #creativity

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
355 Views
355 Views
Reviews
3.8
1,690 Reviews
Tell people what you think
Herion Bardhi
· December 13, 2017
Master ne Hajdutllik.... WELCOME TO VODAFONE ALBANIA ����������
Xhoni Tironsi
· April 2, 2018
Mir me 100 lekshin qe na e hoqet te family po me bonuset cpatet?? Dhe te family dhe te internet for friends, po na detyroni te kalojm ne Telekom apo Eagle
Merrni shembull >> Krijoni grupin tuaj ONE F...AMILY me deri në 5 numra me parapagesë dhe përfitoni secili deri në 200 lekë ulje dhe 500MB dhuratë për çdo paketë të aktivizuar.
Plus nese aktivizon oferten nga app ke dhe 3GB internet bonus.
Mos te flas per Eagle qe ka oferta me te lira.
Verini gishtin kokes pa ju ven populli shkelmin!!! Pastaj shifni readyn juve!!!
See More
Elena Gjoni
· January 5, 2018
Deri tani shume e kenaqur me vf. Per mua jeni kompania nr 1. Me pelqen shumllojshmeria e app , shpejtesia e internetit dhe sherbimi juaj, sidomos stafi i 140 qe kane te bejne me lloj lloj njerezish j...ane shume te qete, te duruar, te sjellshem. Vleresim max per ta. Ju vleresova me 4 yje qe te punonit pak dhe me cmimet. Sikur pak me te ulta cmimet e paketave... :) Tani njeriu seshte i kenaqur kurre, do dhe cilesin edhe cmimin e ulet :p por juve mund ta gjeni nje rruge te mesme :) See More
Klediana Mehmeti Bersheni
· March 9, 2018
Se kuptoj me cfare motivacioni vodafone kerkon qe te kete cdo informacion mbi vendodhjen time,te dhenat e mia tek aplikacioni my vodafone,ne te kundert nuk lejon hyrjen ne aplikacion...
Ti kerkon qe t...e futesh ne privatesine time se ne te kundert nuk me lejon te shikoj te dhenat e nr tim une gjej zgjidhjen me te thjesht e me te mire,nderroj kompani � se perfundimisht nuk ja vleni ���� See More
Mero Mero
· February 24, 2018
Kompani koti I hoqet bonusin ne ofertat 4javore trefishimin e internet it dmth nga 4 GB ne oferten ekstra dhe plus trefishimin e tyre te mundur vetem ne 4G e keni bere vetem 5GB 3/4G ndersa telekom...i e ka end . tani doni ti kunderviheni dhe alb telekomit a PSE ka ofertat me te lira doni te detyroni ti rrisi dhe Ai PSE nuk I ulni ju qmimet si ai . dhe dicka tjeter mb e paketes mbarojn shpejt, in Italian nje mik I imi me that se ketu 2 giga te dalin duke ndenjur ne you tube 24 ore pa pushim KTU dy giga hargjohen per nje jave See More
Saraçi Megi
· January 8, 2018
Nese do mund te mos u jepja asnje � do ishte mire ... sherbimi klientit skandal , operator te pa afte , te pa edukate qe nuk mendojne se nga sherbimi qe ofrojne paguhen. Vetem konsulente te sherbimir ...te klientit nuk mund quhen. Me
plot kuptimin e fjales te neveritshem.
See More
Valentino Zorbaj
· April 7, 2018
Ku e keni 3G apo 4G o kompani e lodhur? A i merni parat tona per te na sherbyer? Pse nuk keni internet ashtu si kompania Tjeter? Kompani mashtrues dhe ordinerei hiqeni si kur jeni me e mira ne shqiper...i por me vepra po e tregoni se jeni njera nga me te lodhurat pa internet te sakt,jetoj ne fier dhe nuk kap as 3G as 4G, TURP per ju ne 2018 te jeni kaq te pa aft � See More
Robert Sina
· March 29, 2018
Vjedhja e radhes, per te perfituar ulje ne grupin family duhet te pakten 2 anetare ta bejne oferten njekohesisht. Dhe nese datat nuk perputhen atehere njeri ose duhet te shpenzoje me shume ose te mos ...e perdore deri sa te vije data.
Ju dhjefsha oferten.
See More
Ermal Bllaca
· January 26, 2018
Fillimisht nga 1.000 leke ne muaj e bete 1.100 leke. Tani oferten GigaDepo nga 5g+5g e keni bere thjesht 6 giga. Sa here qe nje oferte pelqehet nga klientet do beni dicka per ta hequr, a thua se jeni... punesuar per te prishur pune kompanise e jo per te rregulluar. Bravo! See More
Anita Xhaferi
· February 8, 2018
Ne Itali egziston nje oferte qe perfshin 1000 min,1000 sms 5gb dhe te gjitha videot qe mund te shihen jane pa limit.Mendoj se duhet ta krijini dhe ju nje oferte te tille. Do fitoni shume kliente.
Dhimiter Keri
· January 13, 2018
Po të kishte ZERO do vija zero. Për mua jeni një kompani që ka vjedhur logon dhe emrin Vodafone sepse nuk ka lidhje me Vodafonin e vërtetë. Kam më shumë se një muaj që dua të iki nga Vodafone dhe nuk ...pranohet kërkesa me arsyen e përditësimit të të dhënave. Që është bërë 3 herë nga dyqani Vodafone. See More
Endi Endi
· March 10, 2018
Do nderroj kompani do marr nr Telekom kur Ben ofertat nga my Telekom fiton 3Gb kurse ju 500Mb CE fitoje nga vodafon family I hoqet me thoni nje arsy PSE te rri akoma me ju
Fabiola Paco Leka
· March 19, 2018
Nese do kishte 0 me aq do ju votoja jeni kompani hajdute dhe skandaloze.6 giga per 14 dite eshte skandaloze vetem per wats up dhe hapje fcb.
Sarah Metani
· April 15, 2018
Paketa aspak te arsyeshme. Kane monopolizuar komplet tregun e telekomunikacionit, me falimentimin e Plus, dhe tani per 28 dite, te iken 1/17 e rroges mesatare te nje shqiptari.
Olsi Xhaferaj
· April 10, 2018
Shërbim i mirë klienti por administrata juaj lë për te dëshiruar. Një procedurë e thjeshtë të zgjat një muaj dhe pastaj pasi përfundon pas 3 muajsh të bllokohet numri pa pritur e pa kujtuar. Jam klien...t prej 11 vitesh shumë i zhgënjyer. See More
Aniretak Lulaj
· March 10, 2018
E Vodafone non si può cambiare, offerte super,Internet con super velocità, e trovi campo ovunque
Andrew Andre
· December 2, 2017
Kompania qe ben me shum mashtrime ne gjith Shqiperi,se shpejti do ri me mir pa telefon se te paguaj nje kompani si ju
Xhesi Rexhollari
· December 14, 2017
sherbim shum i keq .kam bere disa kerkesa per tu transferuar ne kompani tjeter dhe nuk e pranon kerkesen vodafoni. operatoret e sherbimit te klientin te pa edukat dhe te japin informacion te gabuar
Egi Ceni
· March 19, 2018
Me te miret jeni � Sherbimet jane shume korrekte � Ofertat gjithashtu fantastike edhe interneti mbi te gjitha �
Emmanuel P. Perkola
· November 23, 2017
Kompani palidhje
Interneti ik do apo sdo
Me ka ndodh 3-4 kta muajt e fundit jam offline dhe me vjen sms keni mbaruar 80% te x Giga...
ose keni perfunduar 100% skandaloze
po rrjepni shqiptaret
Juve ju duhet enver hoxha tiu shkrije komplet��
See More