Photos
Reviews
1 Review
Tell people what you think
Mariusz Kiełbasa LC
· October 8, 2016
Kim dla Ciebie jest Człowiek z Całunu? Przyjdź i spotkaj się z Nim.
Posts
Z prof. Wojciechem Kucewiczem, pracownikiem Katedry Elektroniki AGH w Krakowie, znawcą zagadnień dotyczących Całunu Turyńskiego, rozmawia Małgorzata Bilska.   Małgorzata Bilska: W 1998 roku w …
pl.aleteia.org

To już za tydzień. Więcej informacji i bezpłatna rejestracja: http://dziencalunu.pl/

That's next week. MORE INFORMATION AND FREE REGISTRATION: http://dziencalunu.pl/
Translated
Kim jest Człowiek z Całunu? Już w najbliższym czasie

I znów media o nas piszą Tym razem Niedziela (wydanie ogólnopolskie). Koniecznie przeczytajcie. http://www.niedziela.pl/artykul/…/nd/Narzedzie-ewangelizacji

– Dziś są ludzie, dla których scjentyzm jest religią. Wyprzedzając czas, Chrystus zostawił narzędzie, które, poprzez swą naukowość, może
niedziela.pl

Już niebawem pełny artykuł w Gościu Niedzielnym:
http://krakow.gosc.pl/…/4207269.To-byla-najstraszniejsza-sm…

It's about to get a full piece of paper on Sunday. http://krakow.gosc.pl/doc/4207269.To-byla-najstraszniejsza-smierc
Translated
Całun Turyński to być może najlepiej przebadany przedmiot świata. Doczekał się nawet własnej, interdyscyplinarnej gałęzi nauki – syndonologii. Kraków ma szanse stać się jej polskim centrum.
krakow.gosc.pl

Praca wre, a wielki dzień jest tuż tuż Czekamy na was!!
#DzieńCałunu

Image may contain: 3 people, people sitting, table and indoor

Już za miesiąc nasza Wystawa przestanie być po prostu jedną z wielu wystaw poświęconych Całunowi, a stanie się zapleczem dla Polskiego Centrum Syndonologicznego. Serdecznie zapraszamy na #DzieńCałunu. Więcej informacji: www.dziencalunu.pl .

Image may contain: text
"Uczciwi naukowcy nie mogą przejść obojętnie wobec tego faktu". Po ostatniej publikacji na temat badań nad Całunem Turyńskim otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika - doktora chemii - który dokładnie wyjaśnił, na czym polega ostatnie odkrycie.
deon.pl
Całun Turyński faktycznie wszedł w kontakt z krwią człowieka zabitego w okrutny sposób. Do takich wyników badań nad płótnem, w które zgodnie z tradycją mogło zostać owinięte ciało Chrystusa po śmierci na krzyżu, doszedł zespół włoskich naukowców z Triestu, Bari i Padwy.
deon.pl
Całun Turyński oraz Chusta z Oviedo „niemal na pewno okrywały zwłoki tej samej osoby”. Tak brzmi konkluzja badań, podczas których porównywano te dwie relikwie, posługując się technikami kryminalist…
pl.aleteia.org
Dla chrześcijan Całun Turyński jest relikwią i potwierdzeniem słów zapisanych na kartach Ewangelii, dla niewierzących kawałkiem płótna, na którym pojawia się jakieś malowidło.
polskieradio.pl

Zapraszamy do lektury

We invite you to read ;)
Translated
Naukowcy badający Całun Turyński są coraz bliżej odkrycia prawdy o tym cudownym płótnie. Właśnie potwierdzili kolejny niesamowity fakt. Dzięki nim wiemy, że relikwie powstały w … czasach Jezusa.
deon.pl

Życzymy aby Jezus wstrząsną w nas tym wszystkim, co jeszcze jest piekłem i grobem, abyśmy mogli powstać do nowego życia, do którego budzi nas On przez swoje zmartwychwstanie. Błogosławionych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Image may contain: 2 people, indoor