Photos
Posts

ARKADAŞLAR...
Tüm dekopajLarı görmek için ALBÜMLERE girin..
ALBÜMLERE GİRMEZSENİZ TÜMÜNÜ GÖREMEZSİNİZ...
BiLgisayarınıza indirip yazıcınızdan a3 a4 normal kağıda cıkartabiLirsiniz , fotokopi cektirebiLirsiniz ve ozaLit çektirebilirsiniz ( 100 gramlık Avrupa kağıda ) veya Dekopaj resimLerini ofset baskıda yapışkanlı olarak çıkarttırabiLirsiniz kuLLanımı çok daha koLay oLacaktır...resmin ön yüzü de yapışkanLı kağıt olarak bastırıLabiLinir BöyLece cam boyamada aLttan boyama yapıLırsa bu baskı sizLere büyük koLayLık olur... KoLay geLsin
( yasemince )

Reviews
5.0
4 Reviews
Tell people what you think
Posts
YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 332 new photos to the album: I love you — with Yasemin Hoş and 14 others.

aşk bırakılmıştı tekrar ödünç alındığı yere... her şey geri verilmişti; kalplere bırakılan mektuplar, notlar,ağrılar, karalamalar... bir an durdu, dönüp baktı görmezden gelmek olmazdı diye düşündü, ne de olsa sayfa çevirilmiş, karalamalar başlamıştı...

YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 98 new photos to the album: Vintage KostümLü BayanLar 1 — with TC Müjgan Kaya and 4 others.

( 5 )

YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 99 new photos to the album: Egzantrik dekopajLar 5 — with Shu Anderson and 23 others.

( 4 )

YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 100 new photos to the album: Egzantrik dekopajLar 4 — with Rocio Redondo and 3 others.

( 3 )

YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 99 new photos to the album: Egzantrik dekopajLar 3 — with Monica Sanchez and 7 others.

( 1 )

YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 100 new photos to the album: Egzantrik dekopajLar 1 — with Monica Sanchez and 14 others.
YaseminCe Dekopaj ResimLeri added 108 new photos to the album: CAFE — with Ebus Ceren.