Photos
Reviews
4.1
17 Reviews
Tell people what you think
David Macháček
· December 21, 2016
Nezlobte se na mě, ale pokud chcete, aby si vaše restaurace držela úroveň, vemte servirky a vyhodte je, nebo je dejte aspoň do kuchyně, kde na ně nebude vidět. Poloprazdna hospoda a na objednávku čeká...te půl dne? Nejsem rejpal, snesu dost, ale ta otravenost, znudenost a ochota na bodě mrazu, vadila nejen mě, ale i celému stolu. Člověk měl chvilema chuť si jít natočit pivo radeji sám, aby nikoho neotravoval a známá, která si objednala kafe, si to pohnojila u blondate obsluhy hned na začátku. Při placení u baru, stál starší pán, který si objednával. Snažil se komunikovat, smál se a jediné co se mu dostalo, byly protocene panenky a myšlenkové pochody typu, ty mi taky můžeš dědo . Myslím si, že je to škoda, protože máte zajímavý prostor v krásném prostředí. See More
Kamil Hofman
· December 14, 2014
Přišli jsme o adventech 13.12.2014 . Do hospůdky na oběd. Po půl hodině čekání jsme dostali pití. A objednali 2 *polévku, 2 svíčkovou a kachní masíčko s játry a lokši. Po půl hodině přinesli polévku.... A pak jsme čekali. Personál tam pobíhal docela zmateně. Po další půl hodině nejdřív přinesli jednu svíčkovou který byla studená jak psí čumák, evidentně svíčková někde ležela. Pak přinesli lokše, byli nic moc. Svíčkovou jsme vrátili a zbytek jídla stornovali. Zaplatili jsme a šli jsme na klobásu ke stánku. See More
Michal Novák
· June 11, 2014
Nový majitel. Vynikající tematická kuchyně. Polední menu. Příjemná obsluha. Venkovní posezení na zámeckém nádvoří. Doporučuji!
Jirka Jaroščák
· July 9, 2016
Obsluha rychlosti blesku, kuchař víc kouřil než vařil, obsluha arogantní, česneková polévka bez česneku, na kuřecí řízek jsme čekali hodinu, prostě HRŮZA!!
Pavel Hegr
· June 11, 2014
Vrele doporucuji...ceska kuchyne vas nesklame a hvezdy?...od toho jste vy...dekujem vsem co prisli a na ostatni cekame..
Michaela Jannová
· August 20, 2014
Výborné prostředí, vynikající jídlo a ke všemu výborná obsluha :)
Olga Jarošová Řehořová
· August 12, 2015
Výborné jídlo za rozumnou cenu, velmi milý personál, byli jsme spokojeni a doporučujeme :-)
Lada Mácová
· June 11, 2014
Skvělé jídlo ,miláčku obsluha.... Snad to tak i vydrží!
Posts

Restaurace v roce 2017 ukončila svoji činnost.

leden až březen restaurace uzavřena během zimní přestávky

Image may contain: text
Posts