Reviews
5.0
9 Reviews
Tell people what you think
Grażyna Rymut
· December 8, 2017
Wg mnie strona zrobiona ciekawie fajne informacje. chętnie je przeglądam mimo swojego wieku.to moja szkoła jestem jej absolwentką z 1972 roku.wspominam te lata miło i z sentymentem.
Tomasz Robin Cwyl
· January 29, 2018
Super młodzież i bardzo mili nauczyciele :)
Photos
Videos
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI EKONOMIKA❗️😀
146
"GIFTS FOR FIVES" !!! STARTUJEMY OD 23 LISTOPADA* ! PIĄTKUJ SYSTEMATYCZNIE I WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE ! - Zarywasz noce przed sprawdzianem z matematyki u Pani Lucyny ? 🌌 - Ingliszujesz i szprechasz między posiłkami ?🇬🇧🇩🇪 - Analizujesz, analizujesz i analizujesz ...💹📈 - Recytujesz wiersze w duecie z Panią Grażyną w swoich snach ?😴 - Upijasz się datami z Panem Wojtkiem (wyższy poziom) ?1️⃣4️⃣1️⃣0️⃣☕️ - Śpiewasz "Waka Waka" z Panią Agatą ?🎤 - Nurkujesz w umysłach zagubionych ?🙈 - Gotujesz rosół na wodzie z parówek ?😎 - Łapiesz pokemony z księdzem Piotrem ?🏃‍♀️ - Księgujesz zdobytą wiedzę z Panią Asią ?📇 - Grywasz w hokeja na wodzie z Panami Wojtkami ?⛸🏒 - Prawem wymiatasz jak Harry Potter różdżką ?📕 Jeśli TAK, oznacza to, iż jesteś pilnym uczniem, a co za tym idzie - należy Ci się nagroda i odrobina odpoczynku ! Za każde pięć piątek (dowolne) wywalczone w danym tygodniu nabędziesz prawo do udziału w konkursie "GIFTS FOR FIVES", gdzie jedna z wylosowanych osób otrzyma od nas upominek-niespodziankę. REGULAMIN: 1. Zdobywasz pięć ocen "bardzo dobry". 2. Spisujesz na kartce swoje osiągnięcia wraz z podpisami nauczycieli. 3. Składasz zgłoszenie w Samorządzie. 4. Jeden raz w tygodniu losujemy zwycięzcę. 5. Zdobywasz upominek bądź obchodzisz się smakiem.... walczysz i próbujesz dalej** 🙂 * Pierwsza edycja trwa od 23-ego do końca listopada. ** W tym konkursie nie ma przegranych 🙂 *** Zaliczamy również: -5, +5.
27
3
Ferie zimowe 2017.
27
Posts

Przypominamy, że już jutro w naszej szkole odbędzie się Dzień Otwarty.
Gimnazjalistów zapraszamy o godzinie 9:00 i 11:00 😃

No automatic alt text available.

Nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy we współpracy z dyrekcją szkoły zapraszają WSZYSTKICH GIMNAZJALISTÓW do udziału w Powiatowym Konkursie Językowo-Plastycznym.

„ZDROWY STYL ŻYCIA- MÓJ WŁASNY WYBÓR”