Jump to
Press alt + / to open this menu
CommunitySee All
Highlights info row image
13,415 people like this
Highlights info row image
13,357 people follow this
AboutSee All
Highlights info row image
бул. Кочо Рацин бр.97
Skopje 1000
Highlights info row image
+389 2 322 1109
People Also Like
Photos
Videos
ПЕЛИСТЕКА МОХИТО
9
Aneta Stamkova, dobitnik na Prviot avtomobil od Nagradnata Igra "
16
1
ПЕЛИСТЕКА МОХИТО
12
1
Posts
Image may contain: 1 person, smiling, drink and text
NMD.mk
4 hrs

ШТО Е ПОЗДРАВО ДА СЕ ПИЕ, ГАЗИРАНА, ИЛИ ОБИЧНА ВОДА?

Овој викенд, на 23 и 24 септември, на теренот на фудбалскиот клуб Работнички, во скопскиот градски парк, ќе... се одржи третото по ред издание на Health, Fitness & Wellness Expo #3, настан, кој промовира здрав начин на живеење.
Оваа година, во соработка со Пелистерка / Pelisterka, NMD.mk е медиумски покровител на Health, Fitness & Wellness Expo!
Со свое предавање на тема "Водата и здравјето" ќе се претстави нашиот соработник, еден од најдобрите нутриционисти кај нас, Анета Николовска.
Дојдете, проследете го настанот, а особено нашиот термин за предавање, во 17.30 часот, бидејќи, Анета Николовска ќе разреши една голема дилема:
“Што е поздраво да се пие, обична, или газирана вода?”

See More

Овој викенд, 23 - 24 септември ПЕЛИСТЕРКА на Health, Fitness and Wellness Expo. Забава, дегутација, гости, совети од нутриционист...и мнооогу други изненадувања! Повелете на штандот на Пелистерка. Ќе се дружиме и сабота и недела од 11 до 19 часот. Health, Fitness & Wellness Expo #3

No automatic alt text available.
Posts