Posts

Четвер,15 березня 2018:

Центр підтримки бізнесу м. Суми запрошує взяти участь у Форумі "Органічне виробництво Сумщини: технології та бізнес-моделі", який відбудеться 15 березня 2018 р. у м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1).

До участі у Форумі запрошуються власники мікро, малого та середнього бізнесу в галузі сільского господарства, зокрема індивідуальні селянські господарства, а також фермери, які застосовують або планують застосувати технології орган...ічного виробництва.

Участь у форумі безкоштовна, онлайн реєстрація обов'язкова до 12 березня 2018 р. за посиланням:
https://eu.jotform.com/80541813413348

Захід підтримується Європейским Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи "EU4Business" Європейского Союзу.

Програма Форуму складається з двох частин:

Перша частина Форуму передбачає виступи спікерів щодо сучасних агротехнологій в органічному виробництві, створення прибуткового господарства, побудованого на принципах сталого розвитку, оцінки ризиків при веденні органічного виробництва, основних правил біозахисту та фітомоніторингу протягом річного циклу ведення виробництва.

Друга частина Форуму передбачає три паралельні заходи:

1 - платний воркшоп-практикум "Ягідна ферма «Ромен-Фрут»: традиційна та органічна. Реалії, кооперація як форма сталого розвитку бізнесу. Стратегія розвитку Ягідного кооперативу. Умови участі малих та середніх господарств";
2 - семінар «Технології підвищення економічної ефективності органічного виробництва»;
3 - семінар «Клуб органічного землеробства»: історії успіху в органічному малому бізнесі. Екопоселення на Сумщині.

Проект програми Форуму: https://goo.gl/6nc7fH

Для участі у форумі обов'язкова попередня онлайн-реєстрація до 12 березня 2018 р. за посиланням:
https://eu.jotform.com/80541813413348

Для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали, кава-брейки та обід.

За додатковою інформацією звертатися:
Центр підтримки бізнесу м.Суми (вул. Покровська 9/1, каб.158):
bscenter.sumy@gmail.com
(050)3024127, (050)9736525, (050)4073354

See More
Image may contain: text
Image may contain: 3 people, people sitting
Image may contain: 2 people, people sitting and text
Image may contain: 4 people, people sitting
Image may contain: 2 people, people on stage, people standing and indoor
Image may contain: 11 people, people sitting, crowd, living room and indoor
Андрей Мараховский added 5 new photos — with Taras Savchenko.

Розпочато другу частину форуму "Органічне виробництво Сумщини" з презентацією Олександра Джиги "Трюфель в Україні".

Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Photos
Posts

Любиш конкурси?🤗
Стань найкращим молодим агроном за версією видання Журнал Agroexpert🤩🌿🌾🌱🌾🌾🌱

Переможці конкурсу Кращий молодий агроном отримають у подарунок незабутні враження - фахові поїздки до Австрії🇦🇹️ та Німеччини🇩🇪️! http://agrocareer.com/news/1212/

Новини та події в сфері сільського господарства України та світу. Читайте корисне на порталі Agrocareer.com
agrocareer.com
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Агротехсоюз ТОВ Agrotechsoyz LLC added 2 new photos.

Запрошуємо всіх бажаючих з 21 по 23 лютого відвідати міжнародну агропромислову виставку "Зернові технології 2018", а також завітати на стенд нашого підприємства.... Звертаємо Вашу увагу, що цьогоріч даний захід проходитиме в Міжнародному Виставковому Центрі за адресою: м.Київ, Броварський пр-т, 15, станція метро Лівобережна. До зустрічі!

See More

🌿18 січня 2018 року в лекційному залі тепличного комплексу Сумського НАУ, кафедра «Селекції та насінництва» відбулася робоча зустріч учасників асоціації органічних товаровиробників «Органічна Україна. Північ».
Питання виробництва та сертифікації органічної продукції з кожним роком стає більш актуальним, особливо в сучасних умовах, коли більшість продукції на ринку є генномодифікованими. Сьогодні малим підприємствам які прагнуть орієнтуватися на виробництво органічної продукці...ї досить складно зайняти свою нішу на ринку без сторонньої підтримки. Саме тому, для вирішення проблем пов’язаних з органічним виробництвом й була створена громадська спілка «Органічна Україна. Північ». Сумська область має всі необхідні умови щоб стати потужним виробником органіки, та зайняти своє місце не тільки на ринку України, але й за її межами. Адже з кожним роком все більше людей прагнуть змінити своє життя на краще та розуміють цінність органічно чистого та якісного продукту.
Одною із основних тем зустрічі було обговорення подальшої плідної співпраці асоціації «Органічна Україна. Північ» та Головного управління Держгеокадастру в Сумській області. Начальник відділу Держгеокадастру Лях Юрій Михайлович, з радістю прийняв участь в зустрічі, та детально відповів на всі питання що стосувались проведення земельних торгів, пошуку та активізації «органічних» земель у Сумській області, «Органічної» сертифікації земель як обов’язкової умови договору оренди «органічних» земель та збереження «органічного» земельного фонду Сумщини.

✔️Зустріч закінчилась презентацією «Стратегічної сесії учасникам асоціації» з метою виявлення задач та методів їх досягнення в 2018 році». Було обговорено звернення асоціації до адміністрації області з низки питань й пропозицій.
Якщо більше року тому виробництво продукцію з маркуванням «Органік» було лише планами на далеке майбутнє, то завдяки плідної праці учасників організації «Органічна Україна. Північ» та голови організації - Андрія Мараховського, ці плани активно перетворюються в дії, а кількість «органічних» товаровиробників та бажаючих вирощувати на своїй землі якісний продукт збільшується з кожним місяцем.

See More
Image may contain: 8 people, people sitting and indoor
Image may contain: 8 people, people sitting and indoor
Image may contain: 5 people, people sitting and indoor
Image may contain: 4 people, people sitting and indoor

Шановні Агроінтерни і всі бажаючи запрошуємо Вас, взяти участь у робочій зустрічі учасників асоціації органічних товаровиробників «Органічна Україна. Північ», яка відбудеться 18.01.2018 року о 10.00 в лекційному залі тепличного комплексу Сумського НАУ, кафедра «Селекції та насінництва».

Реєстрація учасників о 9.30 біля головного корпусу.

Напрям робочої зустрічі - «Співпраця та методи взаємодії асоціації «Органічна Україна. Північ» та Головного управління Держгеокадастру в ...Сумській області», а самє:
1. Пошук та активізація «органічних» земель у Сумській області.
2. «Органічна» сертифікація земель як обов’язкова умова договору оренди «органічних» земель. За сприяння асоціації «Органічна Україна. Північ».
3. Взаємодія зі збереження «органічного» земельного фонду Сумської області.

See More
Image may contain: text
Image may contain: 1 person, smiling, horse, sky, hat and outdoor
Вакансії Асоціації виробників молока

Запрошуємо в свою дружню команду на постійну роботу відповідальних людей із любов’ю до тварин та праці на посаду Ветеринарний лікар.

Вимоги до кандидата: Освіта... вища за спеціальністю, досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років, вік до 40 років.

Обов’язки: Здійснення ветеринарно-санітарних, профілактичних, лікувальних заходів на кращих МТФ України, що в складі Асоціації виробників молока.

Переваги роботи в АВМ:
-ЗП від 10 000 грн
-Офіційне працевлаштування відповідно до КЗпП
-Оплачувані відпустки та лікарняні
-Надання корпоративного зв’язку
-Компенсування витрат на відрядження
-Дружній колектив

Якщо ви готові стати частиною нашої команди, надсилайте своє резюме за адресою: hr@avm-ua.org. У заголовку обов'язково вкажіть "Ветеринарний лікар" та очікуваний рівень ЗП.

У разі виникнення питань, звертайтесь за телефоном: 067-470-95-26

See More
Latifundist.com added 11 new photos.

Кто еще не посетил AGRITECHNICA 2017?:)
Давайте немного прогуляемся по выставке:)
#UAgritechnica

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
64,412,361 Views
INVENTIONS INSIDER

These seven agricultural inventions must be seen to be believed.