Posts

Цьогорічний врожай не буде рекордним, як торік, але цілком на рівні високих показників останніх років.

Що принесе врожай у державні засіки та на столи українців, - ВВС Україна зібрала прогнози експертів. Деякі з них - оптимістичні.
bbc.com|By BBC News
Reviews
2 Reviews
Tell people what you think
Photos
Posts

Почему специалисты животноводческого направления «Кернел» проводят тотальную голштинизацию и как достичь продуктивности на уровне 7 000 л молока на фуражную кор...ову за год при условии, что до прихода в «Кернел» здесь получали 3 500 л.

Продолжаем исследовать нюансы украинского животноводства в проекте «Молочные реки агрохолдингов»

Latifundist.com #Latifundistcom #Кернел #животноводство
Михайло Травецький Владимир Ладыка (Vladimir Ladyka)

See More
Latifundist.com продолжает исследовать нюансы украинского животноводства в проекте «Молочные реки агрохолдингов». Во втором выпуске мы поговорим о компании «Кернел». Помимо звания крупнейшего производителя и экспортера подсолнечного масла в Украине, компания имеет 22 молочные фермы и почти 15-тысячн...
latifundist.com

🌼Славный праздник — Спас Медовый! 🌼В этот день всё сладко. Так пусть же все Ваши дни будут такими же: яркими, лёгкими и сладкими!

Поздравляю всех моих самых дорогих людей с этим светлым праздником! Пусть все будет хорошо! Обожаю Зайку! Очень красивое видео, от просмотра-сразу улыбка возникла на лице…Так и хочется поделится этой радостью! Славный праздник — Спас Медовый! В этот день всё сладко. Так пусть же все Ваши дни будут т...
womoninred.ru
Андрей Мараховский added 23 new photos from August to the album: Ромен Фрут.
August

Агро-консалтинг от ассоциации "Органическая Украина. Север", как последствие аудита "RISE" от компании "Нестле" у фермерского предприятия "Ромен Фрут". Нишо...вые культуры, овощи и фрукты с новым контролем за качеством - это рекомендации Ольги Трофимцевой и экспертов Сумского НАУ
Как результат новый виток переговоров и создание нового програмного обеспечения с фокусом на поиск агроактивов, управления агроактивами, комплексній аудит аргоактивов. Это будущее в сельском бизнесе для "Сталого розвитку громад"!!

See More
Image may contain: 4 people
Image may contain: 6 people, people standing, sky, outdoor and nature
Image may contain: 3 people, people sitting
Vladimir Ladyka added 3 new photos — with Olga Trofimtseva and 2 others.
August 11

Головна подія дня, що минув - #СНАУ відвідала заступник міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофимцева та делегація компанії Nestle.

УВАГА! Відновився набір працівників свиноферми до Канади!
Терміново потрібні технологи, ветеринари, зоотехніки
Якщо Ви маєте від 3-х років досвіду роботи - то...ді це Ваш шанс іммігрувати до Канади!
- один із найшвидших способів імміграції до Канади
- можливість виїжджати відразу з сім’єю
- заробітна плата від 14,65 CAD/год
- жодних фінансових затрат до одержання контракту
НЕ ЗНЕХТУЙТЕ СВІЙ ШАНС!
Звертайтеся 24/7: +38 (044) 254-05-78, +38-097-294-57-27, +38-095-651-78-58, +38-063-847-48-12, E-mail: info@mvgroup.com.ua, http://mvgroup.com.ua/vakansii/9-rabotnik-svinofermy.html

See More
Работник свинофермы
mvgroup.com.ua
Багато підприємств встановили GPS контроль палива та автоматичні заправні колонки і здавалось крадіжки припинились на 90%, але загальні витрати на пальне не зменшились. Чому? А чи задавали Ви собі питання - “Скільки разів виходила з ладу колонка? Скільки пального заправили цеберкою” і таких запитань...
agravery.com
Soft.Farm to Українська on-line система Soft.Farm на Агро-2017
June 4

Функції системи Soft.Farm які будуть представлені на АГРО-2017

Успейте подать заявку!

Специальная американская программа деловых стажировок «САБИТ» Министерства торговли США разработала программу «Инновации и эффективность в агробизнесе» для обучения 18 специалистов в данной отрасли из Евразии и ищет претендентов на участие в программе.
agroportal.ua

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА: ІСТОРІЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ

23 травня 2017 року відбулася ІІ-га міжнародна науково-практична конференція «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА: ІСТОРІЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ» до 40-річчя з дня заснування Сумського національного аграрного університету.
У конференції взяли участь науковці із 18 науково-дослідних інститутів та вишів України та Білорусії. На конференції виступали аспіранти та викладачі, висвітлюючи сучасний стан та проблеми в молочному скотарстві, свинарстві та птахівництві.

Image may contain: text
Тарас Кутовий
May 25

На сайті Міністерства з'явився зручний юридичний довідник для іноземних інвесторів у агросектор. Розробив його Український Клуб Аграрного Бізнесу з фахівцями-юр...истами та за нашої підтримки.

Тепер в одному посібнику зібрана найбільш затребувана інформація. Туди увійшли питання від системи оподаткування, міграційних вимог і тарифного регулювання до трудового законодавства і кроків держави задля впровадження світових стандартів у галузь.

Читайте або завантажуйте за посиланням https://goo.gl/zPUy2M

See More