Posts

🤖 W październiku przedstawiono AI tworzące twarze „sztucznych” ludzi...
🤖 W grudniu zaprezentowano silnik AI, który samodzielnie zmienia pogodę na podstawie próbki materiału video.

#aibusiness

Nvidia od dłuższego czasu pracuje nad własnymi algorytmami sztucznej inteligencji. W październiku przedstawiono AI tworzące twarze „sztucznych” ludzi, a w grudniu zaprezentowano silnik AI, który samodzielnie zmienia pogodę na podstawie próbki materiału video. Wydaje ci się, że jesteś...
aibusiness.pl

Już niebawem będziesz w stanie odtworzyć nawet najbardziej surrealistyczne obrazy. Z pomocą przyjdzie sztuczna inteligencja.

#aibusiness

Zdarzyło ci się kiedyś, że wybudziłeś się z pięknego snu, którego nie mogłeś w żaden sposób opisać, ani nawet spróbować go narysować? Już niebawem będziesz w stanie odtworzyć nawet najbardziej surrealistyczne obrazy. Z pomocą przyjdzie sztuczna inteligencja. Rekonstrukcja wspomn...
aibusiness.pl
Reviews
AI Business has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

Prace nad inteligentnymi stróżami prawa trwają od dłuższego czasu i zanosi się na to, że już w nie tak odległej przyszłości nasze ulice będą patrolować inteligentne maszyny.

https://aibusiness.pl/robot-czlowiekowi-wilkiem-indyjska-f…/

Pod koniec grudnia 2017 roku branżowy świat technologiczny obiegła wiadomość dotycząca robotów przeganiających bezdomnych w San Francisco. Prace nad inteligentnymi stróżami prawa, policją przyszłości, trwają od dłuższego czasu i zanosi się na to, że już w nie tak odległej przysz�...
aibusiness.pl

🔴 Czy sztuczna inteligencja może stworzyć własną sztuczną inteligencję i zrobić to lepiej niż człowiek
To nie wizja przyszłości, a obecne osiągnięcie. AI od Google'a stworzyło swoje "dziecko". Jakie są jego możliwości?

https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligencja-googlea-potraf…/

Czy sztuczna inteligencja może stworzyć własną sztuczną inteligencję i zrobić to lepiej niż człowiek? To nie wizja przyszłości, a obecne osiągnięcie. AI od Google'a stworzyło swoje "dziecko". Jakie są jego możliwości?
aibusiness.pl

⁉️ Co łączy NVIDIA i samochody autonomiczne ⁉️

https://aibusiness.pl/samochody-autonomiczne-przyszlosc-wg…/

Wydaje się, że przyszłość związana z samochodami autonomicznymi jest nieunikniona. Niemal każda licząca się firma na rynku prowadzi mniej lub bardziej zaawansowane prace w tym kierunku. Nie inaczej jest z Nvidią, czyli producentem znanym szerzej na rynku komputerów.
aibusiness.pl

🤖 37 proc. przedsiębiorstw już w tej chwili wykorzystuje sztuczną inteligencję dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom jak np. CRM ‼️

https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligencja-zmienia-zasady…/

Jak wynika z badania Salesforce „The AI Revolution 2017” aż 37 proc. przedsiębiorstw już w tej chwili wykorzystuje sztuczną inteligencję dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom jak np. CRM. Kolejnych 22 proc. planuje zrobić to w najbliższym czasie.
aibusiness.pl
Czy tego chcemy czy nie, komputery, elektronika oraz różnorakie oprogramowanie, coraz śmielej wkracza do naszego życia. Mało tego – nie zawsze wkracza na skutek naszej świadomej decyzji. Warto również wiedzieć, że na horyzoncie jest już sztuczna inteligencja, która z pewnością prędzej czy później, w...
aibusiness.pl

Efekt pracy naukowców z Uniwersytetu Stanforda jest jednym z tych, które mogą szokować...

https://aibusiness.pl/algorytm-rozpozna-twoja-orientacje-s…/

Algorytmy wykorzystywano już do wielu rzeczy, nierzadko zaskakujących. Jednakże efekt pracy naukowców z Uniwersytetu Stanforda jest jednym z tych, które mogą szokować.
aibusiness.pl

Jak szybko usunąć znak wodny ze zdjęcia? Wystarczy wykorzystać algorytm AI, który go rozpozna i błyskawicznie zlikwiduje...

Jak szybko usunąć znak wodny ze zdjęcia? Wystarczy wykorzystać algorytm AI, który go rozpozna i błyskawicznie zlikwiduje. Jest sposób, żeby się zabezpieczyć.
aibusiness.pl

Nawet największe marki motoryzacyjne nie są w stanie stworzyć każdego systemu samodzielnie, dlatego też decyduje się na związki z branżą IT. Zobaczcie przykłady!

https://aibusiness.pl/mariaze-motoryzacji-firmami-it-tego-…/

#AiBusiness

Nawet największe marki motoryzacyjne nie są w stanie stworzyć każdego systemu samodzielnie, dlatego też decyduje się na związki z branżą IT. Zobaczcie przykłady!
aibusiness.pl

Co z maszynami, samochodami i innymi urządzeniami, które zaczynają podejmować coraz więcej decyzji w naszym imieniu?

https://aibusiness.pl/etyka-moralnosc-autonomicznych-samoc…/

Co z maszynami, samochodami i innymi urządzeniami, które zaczynają podejmować coraz więcej decyzji w naszym imieniu? Wątpliwości w tej kwestii ma między innymi CEO Audi – Rupert Stadler.
aibusiness.pl

60 proc. zawodów ma być w najbliższym czasie zastąpionych przez komputery...

Eksperci są zgodni: gros wykonywanych dziś zawodów odejdzie do lamusa. Według firmy analitycznej McKinsey & Company, aż 60 proc. zawodów ma być w najbliższym czasie zastąpionych przez komputery.
aibusiness.pl

Sztuczna inteligencja Google’a edytuje zdjęcia niczym profesjonalny fotograf...

https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligencja-googlea-edytuj…/

Najnowszy eksperyment Google daje nowe spojrzenie na połączenie fotografii i sztucznej inteligencji. Światowy gigant wykorzystał AI do edycji krajobrazów ze Street View. Efekty są zaskakujące.
aibusiness.pl

Według badań przeprowadzonych przez Future of Humanity Institute na Uniwersytecie w Oxfordzie już w niedalekiej przyszłości nasze miejsca pracy będą zastąpione przez sztuczną inteligencję...

https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligencja-zastapi-czesc-…/

Sztuczna inteligencja w biznesie:
Czy maszyny przejmą komunikację?
@aiBusinessPL

Jak do tematyki inteligentnych samochodów podchodzi Mercedes?

Jedno jest pewne - kierowca będzie mógł się czuć bezpieczny...

Na horyzoncie już widać samochody autonomiczne, które będą „myśleć” za nas. Jak do tego wyzwania przygotowuje się Mercedes?
aibusiness.pl

Dzięki komputerowi SI Drive PX, Bosch będzie w stanie zbudować systemy do masowej produkcji samochodów wyposażonych w AI...

http://aibusiness.pl/nvidia-bosch-opracuja-system-jazdy-au…/

Wiele osób zastanawia się, co się stanie, gdy auto, system, sztuczna inteligencja czy jakkolwiek byśmy tego nie nazwali, stanie przed decyzją kogo ocalić w obliczu nieuchronnego wypadku – siebie, pasażerów czy innych użytkowników drogi.
aibusiness.pl