See more of Lotnisko Zielona Góra-Babimost by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more. If you don't have a Facebook account, you can create one to see more of this Page.
See more of Lotnisko Zielona Góra-Babimost by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more. If you don't have a Facebook account, you can create one to see more of this Page.
Not Now
Częstotliwość: Tower 118.75, Approach 135.525; Współrzędne: N52°08'18.6" E15°47'54.8"; Elewacja: 194 ft; Wymiary pasa: 2500x60m; Kierunek lądowania (GEO): 065/245; Kontakt: Wieża +48 68 351 20 11
AboutSee All
Highlights info row image
+48 68 4565308 (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego)
Visitor Posts
People Also Like
Photos
Videos
LĄDOWANIE W BABIMOŚCIE.
2
1
Posts

Krzysztof A. Olszowy też miło to wspominamy. Działo się;)

Krzysztof A. Olszowy added 7 new photos — at Lotnisko Babimost.

W drodze do Las Palmas Gran Canaria

Od 2 marca połączenie lotnicze Zielona Góra - Warszawa obsługuje nowy przewoźnik - spółka LOT. I choć na poważną ocenę jest zdecydowanie za wcześnie, to tylko w ciągu dwóch tygodni państwowa spółka przewiozła 100 pasażerów więcej niż Sprint Air w tym samym czasie.
zielonagora.wyborcza.pl
Posts

A może tak z LOTem do Zielonej Góry?

Szukasz połączeń z Zielonej Góry do Warszawy? A może interesują Cię Paryż, Barcelona lub Londyn? Bez względu na to, czy planujesz dłuższe wakacje, czy tylko szybki city break – znajdziesz dogodne połączenie na lot.com.
lot.com
LOT Polish Airlines

Lataj z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT!
(y) Szybka i łatwa rezerwacja
👜 Bagaż podręczny w cenie
🏆 Brak ukrytych opłat
👌 Darmowa odprawa...
🎯 Zawsze główne lotniska

See More

Nie masz planów na weekend? Poleć jutro do Warszawy za 55,50 zł! Zostały jeszcze trzy bilety. Wylot o godz. 5:45 z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost. W niecałą godzinę jesteś w stolicy! Powrót w niedzielę.

You don't have plans for this weekend? Fly tomorrow to Warsaw for £ 55,50! Three more tickets. Departure 5:45 pm from the airport green mountain / babimost. In less than an hour you're in DC! Back on Sunday.
Translated
No automatic alt text available.

Dziękujemy za udział w zabawie! Jako pierwszy poprawnej odpowiedzi udzielił pan Łukasz Wawer. Gratulujemy! Baner reklamowy możecie teraz znaleźć przy przychodni SP ZOZ MEDKOL w Zielonej Górze.

Uwaga konkurs! Nasza reklama zmieniła nie tylko wygląd, ale też lokalizację. Pierwsza osoba, która zgadnie przy jakiej instytucji w Zielonej Górze stanął nasz baner reklamujący połączenia lotnicze, wygra pakiet lotniskowych gadżetów promocyjnych. Czekamy na odpowiedzi dzisiaj do godz.12.00.

Image may contain: 2 people, outdoor

Nasze lotnisko też się zaprezentowało;)

Niemieccy dziennikarze i touroperatorzy: Lubuskie jak „nowa Italia”

- Jesteśmy zaskoczeni poziomem i atrakcyjnością bazy turystycznej w Lubuskiem – mówi Alfred Theisen, przedstawiciel delegacji niemieckich dziennikarzy i touroperatorów, którzy odwiedzili nasz region.
lubuskie.pl

Czy widzieliście już nasz spot reklamowy w TVP Info? Emisja jeszcze dziś o godz. 14.24 i 20.45. Zapraszamy do oglądania!

https://drive.google.com/…/0B4tiKiF59s2FS0VZbGw2VktOUEE/view

Pierwszy lot za nami! Zobaczcie jak Lubuskie zaprezentowało się w PLL LOT.
http://lubuskie.pl/…/8…/LOTnicza-rewolucja/d,news-bootstrap/

Image may contain: 1 person, screen
Polskie Linie Lotnicze LOT w czwartek uruchomiły bezpośrednie rejsy na trasie Zielona Góra - Warszawa - poinformował prezes spółki Rafał Milczarski. Loty będą wykonywane pięć razy w tygodniu samolotem Bombardier Q400, który na pokład może zabrać ok. 80 pasażerów.
tvn24bis.pl

Po dobrych kilku latach żegnamy się ze starą stroną internetową. Teraz zapraszamy na naszą nową witrynę: http://airport.lubuskie.pl/. Strona i informacje znajdujące się na niej będą na bieżąco udoskonalane, więc prosimy o wyrozumiałość ;)

Województwo lubuskie konsekwentnie stawia na rozwój gospodarczy, przemysłowy i komunikacyjny. Przykładem tego może być Port Lotniczy Zielona Góra.
airport.lubuskie.pl

Dziękujemy! I życzymy wysokich lotów!

Thank you! We wish you and fly!
Translated
No automatic alt text available.
SprintAir

Szykują się upominki na nasz dzisiejszy pożegnalny rejs do Babimostu. W oku kręci się łza, a w sercu tli nadzieja, że spotkamy się jeszcze na innych lotniskach....

Bardzo serdecznie pozdrawiamy wszystkich Pasażerów, którzy mieli okazję skorzystać z połączenia Zielona Góra-Warszawa w ciągu tych ostatnich sześciu lat! :-)

Lotnisko Zielona Góra-Babimost, do zobaczenia wieczorem! :-)

See More

Uwaga, uwaga! Jedna mała zmiana w rozkładzie jazdy autobusu. Kierowca będzie zabierał pasażerów z parkingu dla autokarów przy schodach Palmiarni, a nie spod głównego wejścia do budynku.

Nie wiesz jak dojechać na lotnisko? Od czwartku, 2 marca br. ruszy specjalny transport do/z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost. Godziny odjazdu busa zostały dostosowane do rozkładu lotu samolotu. Za bilet w jedną stronę podróżni zapłacą 10 zł. Bilety można rezerwować bezpośrednio u kierowcy (przejazd niegwarantowany, uzależniony od wolnego miejsca w busie) oraz już wkrótce na stronie internetowej www.e-podroznik.pl (przejazd gwarantowany).

No automatic alt text available.

📣 Inspirujący Londyn, romantyczna Wenecja, a może słoneczne Los Angeles? Teraz z lubuskiego lotniska w świat zabiorą Cię Polskie Linie Lotnicze LOT.

Od 1 marca z lotniska Zielona Góra/Babimost polecisz przez Warszawę do najpopularniejszych miast europejskich, Ameryki i Azji. :)

LOT zabierze Cię także z Warszawy do Zielonej Góry, gdzie będziesz miał możliwość poznać uroki Województwa Lubuskiego.

No automatic alt text available.
Od 2 marca na trasie Zielona Góra-Warszawa latać będziemy z nowym przewoźnikiem - LOT-em. Pierwszy samolot wystartuje z Warszawy w czwartek, 2 marca, o 22:35. Poprzedzi go konferencja prasowa w siedzibie PLL LOT z udziałem marszałek Elżbiety Anny Polak, prezesa zarządu LOT Rafała Milczarskiego oraz…
lubuskie.pl

Miło nam poinformować, że na lotnisku w Babimoście pojawi się autobus, który właśnie został zakupiony od Miejskiego Zakładu Komunikacji. Pojazd będzie służył do przewozu pasażerów między samolotem a terminalem.

Fot. mzk.zgora.pl

Image may contain: sky, bus and outdoor

Z Zielonej Góry do Paryża w 4 godziny? Teraz jest to możliwe dzięki ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT, które od marca br. będą operować z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost. Od dzisiaj można rezerwować bilety na www.lot.com. A z Warszawy polecimy na jednym bilecie m.in. do Amsterdamu, Paryża, Mediolanu czy Sztokholmu.

Teraz samolotem z Zielonej Góry (przez Warszawę) będziemy mogli dotrzeć, np. do Paryża w 4 godz. 10 min., do Brukseli w 3 godz. 45 min., do Amsterdamu 3... godz. 50 min. czy do Monachium w 3 godz. 20 min. Podobny będzie czas powrotu (np. w ten sam dzień).

Możliwość podróżowania na jednym bilecie przez Warszawę, oprócz dostępu do atrakcyjnych ofert przewoźnika, chroni pasażera przed niechcianymi problemami w podróży, np. spowodowanymi złymi warunkami pogodowymi lub innymi komplikacjami technicznymi. W tej sytuacji przewoźnik zapewnia opiekę klienta od początku do końca podróży, w tym. min. wygodną zmianę rezerwacji.

See More
From Green Mountain to Paris in 4 hours? It is now possible thanks to offer polish airlines flight that since March of this year. Will operate from the airport green mountain / babimost. Starting today, you can reserve tickets at www.lot.com. and from Warsaw fly on one ticket m. In. To Amsterdam, Paris, Milan or Stockholm. Now the plane from Green Mountain (Warsaw) we can reach, for example. To Paris in 4 hours. 10 min., to Brussels at 3 H. 45 min., to Amsterdam 3 hours. 50 min. Does to Munich in 3 hours. 20 min. Would like to return time (e.g. In the same day). The ability to travel on one ticket through Warsaw, in addition to access to attractive offers carrier, protects from unwanted passenger travelling issues, e.g. Due to weather conditions or other technical complications. In this situation the carrier provides care client from start to finish, including travel. Min. Convenient change the reservation.
Translated
Image may contain: text
Image may contain: text