See more of Lotnisko Zielona Góra-Babimost by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
See more of Lotnisko Zielona Góra-Babimost by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
Not Now
Community
Icon of invite friends to like the lage
Invite your friends to like this Page
Highlights info row image
3,620 people like this
Highlights info row image
3,608 people follow this
AboutSee All
Highlights info row image
Babimost
Lubuskie 66-110
Highlights info row image
+48 68 4565308 (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego)
Photos
Videos
LĄDOWANIE W BABIMOŚCIE.
2
1
Posts

Fajnego gościa będziemy dzisiaj mieli w Porcie Lotniczym Zielona Góra/Babimost. Wieczornym lotem z Warszawy do Babimostu przyleci Michał Wiśniewski - lider zespołu Ich Troje 🎤🎸🎷 Ma to związek z obchodami 60-lecia istnienia Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, który 3 czerwca br. organizuje w Przylepie festyn lotniczy. Gwiazdą wieczoru będzie właśnie zespół Ich Troje! Michał Wiśniewski weźmie jutro udział w specjalnej konferencji prasowej, po czym w sobotę z naszego lotniska odleci porannym lotem do Warszawy. ✈️ Lecicie w tym samym czasie?😉

Zdjęcie: https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

Image may contain: 1 person, shoes and airplane

Dziękujemy pani Justyna Kuźma za przesłanie zdjęć z podróży do stolicy, która miała miejsce w miniony weekend. Pani Justyna została laureatką naszego konkursu i wygrała przelot samolotem do/z Warszawy dla dwóch osób oraz bilety na 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Jeszcze raz gratulujemy! Jak widać na zdjęciach, pani Justyna z siostrą mogą zaliczyć podróż do udanych😀👍✈️🏁🇵🇱

Posts

Zapraszamy w imieniu naszych przyjaciół;)

JUN3
Jun 3 - Jun 4Aeroklub Ziemi LubuskiejPrzylep, Poland
882 people interested

Pierwsze w tym roku prace pielęgnacyjne na naszej lotniskowej winnicy. Krzewy zostały odkryte i przycięte. W tym roku jeszcze nie będzie zbiorów owoców, ale za rok-dwa zjemy pierwsze winogrona.

Image may contain: plant, outdoor and nature
Image may contain: plant, sky, grass, tree, outdoor and nature
Image may contain: grass, outdoor and nature

Uwaga! Uwaga! Uwaga! Ogłaszamy wyniki naszego konkursu! Kilkuosobowe jury w tajnym głosowaniu zadecydowało, że pierwsze miejsce w konkursie i przelot do Warszawy i z powrotem dla dwóch osób i zaproszenia na 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland wygrała pani Justyna Kuźma! Gratulujemy!

Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca nagrody pocieszenia (upominki Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost) otrzymują: Konrad Szewczyk oraz Adrian Wachoński. Jury postanowiło wyróżnić jeszcze wpis pani Ewelina Krzyżanowska.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami w wiadomościach prywatnych. Dziękujemy za udział w zabawie!

Image may contain: 4 people, people smiling, text

Majówka tuż tuż😎🦋🌞🌳✈️

4,083 Views
4,083 Views
LOT Polish Airlines

Nie masz planów na majówkę? Leć z nami do krainy winnic! Do Zielonej Góry będziemy latać 1. i 3. maja! lot.com! 🛫

Na Grand Prix tylko samolotem ✈️! Kibicom żużla polecamy nasze weekendowe połączenie lotnicze do Warszawy i z powrotem przy okazji 2017 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Wylot z Babimostu w sobotę, 13 maja o godz. 5:45, powrót w niedzielę, 14 maja o godz. 22:35 🛫. W sam raz, aby zobaczyć w akcji naszych lubuskich reprezentantów i zwiedzić stolicę 👍. Zostało jeszcze trochę biletów, ale musicie się spieszyć! Więcej na LOT Polish Airlines. Śledźcie na bieżąco nasz profil, bo będziemy mieć dla Was konkurs 😀

Bilety na żużel do kupienia na http://sgpnarodowy.pl/bilety/.

Image may contain: 4 people, people smiling, text

Pierwsza strona dzisiejszej Rzeczpospolitej i nasze lotnisko 😀 Gazeta podaje, że Port Lotniczy Zielona Góra/Babimost zanotował wzrost liczby pasażerów o blisko 30 procent. Jesteśmy trzecim w kolejności lotniskiem w kraju, które zanotowało wzrost. Dziękujemy wszystkim pasażerom za zaufanie! A liderem wzrostu w tym roku jest warszawskie Lotnisko Chopina. Gratulujemy!

Więcej w artykule: http://www.rp.pl/…/304209848-Imponujace-zwyzki-na-polskich-…

No automatic alt text available.

Brak planów na długi weekend? Zapraszamy mieszkańców stolicy (i nie tylko) na majówkę w Lubuskie! Połączenie lotnicze Warszawa - Zielona Góra - Warszawa realizujemy również 1 i 3 maja. Bilety od 53,36 zł w jedną stronę do kupienia na www.lot.com.

No plans for the weekend? Welcome people of the capital (and not only) for the weekend in Brussels! Air Link Warsaw - warsaw - we also carry 1 AND 3 May. Tickets from £ 53,36 each way on sale at www.lot.com.
Translated
Image may contain: 2 people, text

Dzisiaj wyjątkowo się pochwalimy😉Rośnie frekwencja na naszym lotnisku! Od kiedy rejsy obsługuje LOT Polish Airlines o blisko 30 procent wzrósł ruch pasażerski w porównaniu do podobnego okresu ubiegłego roku. Lotnisko Zielona Góra-Babimost obsłużyło od 2 marca br. 1412 pasażerów LOT. A dzisiaj rano, po świętach, na pokładzie samolotu do Warszawy było 60 pasażerów. Dziękujemy za zaufanie! Przypominamy, że teraz na jednym bilecie możecie polecieć z Lubuskiego w świat 😉

Image may contain: 1 person, outdoor, nature and text

Wczorajsze spotkanie w siedzibie PLL LOT w Warszawie i podsumowanie pierwszego miesiąca rejsów na trasie Zielona Góra - Warszawa - Zielona Góra. Za wcześnie, aby podawać konkretne wyniki, ale mamy progres i już teraz dziękujemy wszystkim pasażerom za skorzystanie z naszego połączenia lotniczego. Cieszymy się, że są pasażerowie, którzy z Lubuskiego latają w świat!

Image may contain: one or more people
Image may contain: 4 people, people sitting, table and indoor

My też liczymy na wzrost liczby pasażerów;)

Polecamy artykuł: http://www.portalsamorzadowy.pl/…/w-2017-r-ruch-na-polskich…

Polskie lotniska obsłużą w tym roku o 11 proc. pasażerów więcej niż w roku ubiegłym – wynika z raportu firmy doradczej PwC. Wśród portów, które w 2017 r. mają szansę rosnąć najszybciej jest warszawskie lotnisko Chopina, a także czołowe porty regionalne - m.in. lotnisko w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsk...
portalsamorzadowy.pl

Mamy dla Was kilka fotek z dzisiejszego lotu do stolicy. A Wy już leciliście?

Lotnisko Zielona Góra-Babimost added a new photo.
April 4
No automatic alt text available.

Miło nam poinformować, że nasz port lotniczy otrzymał nowy Certyfikat Lotniska potwierdzający spełnienie standardów wymaganych przez Unię Europejską. Wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego dokument potwierdza, że nasze lotnisko spełnia standardy bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego na poziomie europejskim. Jesteśmy gotowi do przyjmowania statków powietrznych o literze kodu referencyjnego 4C (np. Boeing 737, Airbus 320) a także maszyn o wyższej literze kodu, min.: Bombardier Aerospace Q400, Airbus 330-300/200, Boeing 757-300/200. Certyfikat zostały wydany na czas nieokreślony.

Image may contain: sky and outdoor

Krzysztof A. Olszowy też miło to wspominamy. Działo się;)

Krzysztof A. Olszowy added 7 new photos — at Lotnisko Babimost.

W drodze do Las Palmas Gran Canaria