Photos
Posts

CASF & FOA - CZECH ARMY (AČR) Airsoft promotional video

Propagační video jednotek CASF & FOA. Jsme součástí Bojového uskupení AČR *** E-mail: buacr@czecharmy.cz czecharmyspecialforces@seznam.cz Web: http://www.cze...
youtube.com

Info of hostingu: aktuálně již po neplanovaném restartu dochází k postupné startu.
Prosíme o chvilku strpení.

Posts

Dnes, 23.6.2011 21:25 ve stanici Hlavní nádraží, nastoupil člen jednotky 15. PĚCHOTNÍ DIVIZE PRAHA viz. web. http://15pdp.wbs.cz/ s nezabalenou zbraní do vagonu plného lidí. Vyfoťil jsem ho, a upozornil, že ho vyvěsím na internet, aby každý mohl vidět co je to za debila. Odpověděl že je mu to jedno.... tak tady je reklama. Prosím sdílejte to co nejvíce AirSoftáků, třeba se to k nim dostane.

No automatic alt text available.

Další neplánovaný výpadek serveru. Jakmile si odbudu pracovní povinnosti, budu to řešit.

R.I.P.

V afghánské provincii Wardak zemřel český voják a afghánský tlumočník. Další dva byli zraněni. Autem najeli na výbušné zařízení. Náčelník generálního štábu Vlastimil Picek dal rozkaz k převozu mrtvého do republiky.
zpravy.idnes.cz

Po urputném boji se povedlo přenést a zachránit prakticky veškerá data. Nicméně ještě bude třeba nějaká práce ohledně optimalizace, buďte prosím trpěliví, dík.

Povedlo se zachránit většinu dat takže v pondelí se můžete těšit na nový (snad) rychlejší portál

Dnes, 19.5.2011 nejprve kolem 9. hodiny a poté ještě několikrát došlo k bezdůvodnému resetu serveru. Kolem 16. hodiny proběhl poslední (bohužel pro souborový systém) smrtelný reset. Pokusy o obnovu budou probíhat celou noc, v tuto chvíli ovšem nejsme schopni říct, kdy bude provoz obnoven a co se povede zachránit. O průběhu budete informováni zde.

Airsoft-portal.cz mimo provoz. Vážení uživatelé, došlo k havárii disku, na obnově se usilovně pracuje, buďte prosím trpěliví.

airsoft-portal.cz added a new photo to the album: Registr airsoftových jednotek.

Bundeswehr, 3./ Jägerbataillon 371
http://371.wz.cz

No automatic alt text available.

připravujeme