Photos
Posts

Hey Roots Family! My wrastamy w rzeczywistość, a rzeczywistość wrasta w nas i z tej symbiozy rodzi się przywiązanie i relacja. Zapuszczamy korzenie...od młodości, wciąż i dalej. Pielęgnujmy stare i twórzmy nowe. Przed Wami nasz nowy singiel zapowiadający #3 okraszony, dla przypomnienia, obrazem naszych herbatnikowych twarzy. Zapraszamy !!!

Hey roots family! We wrastamy into reality, and reality rising in us and from this symbiosis is born attachment and relationship. We roots... from youth, still and beyond. Nurture old and author new. In front of you our new single up #3 Executive, for reminder, image of our herbatnikowych faces. Welcome!!!
Translated
Prezentujemy utwór "Korzenie" zapowiadający trzeci oficjalny album zespołu Alicetea. Znajdź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/aliceteaband Obserwuj ...
youtube.com

Wzrastamy się w Naturze! Dbajmy o nią #Dzień Ziemi.

Image may contain: one or more people, tree, plant, outdoor, nature and water
Videos
Ej wiara ! Oto krótkie kazanie Xiędza Makena I !!! Big Up
38
Ponieważ Święta to czas miłości, prezentów i Coca-Coli, a w Alicetea mamy człowieka miłującego dostawać Colę, tym bardziej wzruszającym staje się fakt, że "Puzon Kolę da"
20
Oto czarujący Miłonciu hipnotajzingujący Wasze neurony do głosowania na ALIBANDĘ w zmaganiach o JAROCIN !!! Zostało tylko 3 dni. Nie wkładajcie w to wielkiego zaangażowania. Zróbcie to co on robi najlepiej...musicie to po prostu odbębnić ! http://www.rytmymlodych.pl/zespol,2,ALICETEA,316.html
15
4
Posts