Posts

...na grillu oczywiście nie może zabraknąć dobrze schłodzonych napojów i trunków wszelakich, ale nie może też zabraknąć akcesoriów do jego przygotowania. Dlatego u nas od dziś w sprzedaży znajdziecie wszystko, aby takie grill party przygotować!

Przez 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu nabędziecie u nas grille jednorazowe, węgiel drzewny i brykiet, rozpałki oraz kompletną "zastawę piknikową" (jednorazowe talerze, sztućce, kubki, kieliszki itp.)

P.S niestety kiełbasy, karków...ki, musztardy i ketchupu nie mamy 🤣

See More
Image may contain: food

piękna słoneczna aura za oknem, słupki rtęci w termometrach ochoczo pną się w górę więc... PORA NA LODY KORAL!

Miło nam poinformować, że w tym sezonie w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pełną paletę produktową lodów "Koral"! W naszych kilku zamrażarkach czeka na Was kilkadziesiąt różnego rodzaju lodowych przysmaków! Kupując lody Koral bierzecie Państwo udział w konkursie z bardzo cennymi nagrodami - między innymi ekskluzywne wakacje na Gran Canaria oraz 500 innych nagród!!!!

Serdecznie zapraszamy na zakupy przez 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku

Reviews
5.0
218 Reviews
Tell people what you think
Paulina Pion
· July 31, 2015
The best!!
Dominika Kuś
· December 26, 2017
Nie polecam. Ceny na półkach różnią się od cen podyktowanych przez sprzedawcę przy kasie. Przed zapłata ceny za towar zauważyłam że cena którą Pan sprzedawca sobie zazyczyl jest dużo wyższa niż ta któ...ra widniała gdy doradzał mi przy wyborze alkoholu. Po zwróceniu uwagi że sprzedawcę wiąże cena towaru oznaczona na półce, pan sprzedawca lekko mowiac zachował się jak niewychowany człowiek i nakazał albo dokonanie zakupu po cenie która podyktowal przy kasie albo opuszczenie sklepu bo ''ma dużo ludzi w kolejce''. Gdybym miała więcej czasu na pewno bym tej sytuacji tak nie zostawiła. Proponuję każdemu kupującemu w tym ''lokalu'' sprawdzanie przed zapłata nawet za zapałki czy przypadkiem cena w kilka sekund nie wzrosła o kilka złotych. Jeszcze raz nie polecam, tak nie zachowują się poważni i kulturalni ludzie. EDIT po zablokowaniu: Rozumiem że dla ''tej klasy'' sklepu blokowanie osób których opinie nie są wygodne to jedyne słuszne wyjście, no cóż kto co woli :) i tak macie państwo rację, nie rozumiem tłumaczenia, że ktoś pracujący w sklepie pomylił się udostępniając NA ARTYKULE na widok publiczny cenę ktora następnie została przy kasie zweryfikowana na cenę wyższa, o czym nawet mnie nie poinformowano ani nie przeproszono, tylko zażądano zapłaty w kwocie niezgadzajacej się z wcześniej podana. Bo mnie jako konsumenta państwa pomyłki na prawdę nie interesują . I stwierdzenie, że awanturą dla tego przybytku jest zwrócenie uwagi na niezgadzajaca się cenę artykułu, a także zgodne z prawem wyrażenie chęci zakupu tego artykułu za cenę która była widoczna w miejscu publicznym(była przeczepiona do butelki o litrazu 0.7), a tym samym stanowiła ofertę w rozumieniu kodeksu cywilnego, która ją przyjelam, wywołuje tylko szeroki uśmiech na mej twarzy :D dlatego ostatecznie podsumowując każdemu szanującemu się klientowi SKLEPU TEGO NIE POLECAM. See More
Jakub Kolczak
· October 29, 2015
Bardzo duży wybór, w dobrych cenach plus do tego rewelacyjna obsługa ;)
Mr-Darius Liana
· August 4, 2015
To Ty podejmujesz decyzje kiedy impreza sie konczy, a nie brak alkoholu. Bo mozna kupic go w kazdym czasie :) tak trzymac.
Jarosław D. Firlit
· August 3, 2015
Miła i fachowa obsługa a lokal to przydała by się klimatyzacja w upalne dni ;)
Kevin J. Aiston
· August 4, 2015
Obsługa na maksa! Przyjemna, miła i debesciakowa ;-)
Ewcia Chmielewska
· September 30, 2015
Rewelacja:) Obsluga pierwsza klasa:)
Klaudia Smalarz
· August 3, 2015
Skoro alkohol, to oczywiście 5* :P
Artur Maciejewski
· August 1, 2015
O ja Cię...jak super!!! :)
Ewa Róż
· August 1, 2015
Polecam gorąco!;)
Stanisław Pęczek
· October 29, 2015
Sprawna i mila obsluga, duzy wybor dobre ceny i czego wiecej chciec;)
Tomasz Falarz
· August 5, 2015
Polecam! Super wybór trunków na wszelaką okazję! ;)
Wojciech Gągola
· August 1, 2015
nic dodać, nic ująć!
Aneta Jamro
· August 5, 2015
Polecam ;)
Agata Paździorko
· August 2, 2015
Nie ma drugiego takiego miejsca! Bogata oferta,przystepne ceny!
Dorota Ziółkowska
· August 2, 2015
Polecam ;-)
Joanna Dykla
· August 12, 2015
To co najbardziej mnie tam przyciaga-to smak;)
Karolina Szura
· August 4, 2015
Polecam! Bardzo miła obsługa :)
Photos
Videos
Inwałd Park - pojedź tam dzięki ALKOHOLE24
7
1
sklep monopolowy rok 1984 :)
5
1
pamiętacie nasze "magiczne wino" w którym po wstrząśnięciu pojawia się efekt żywej masy perłowej? A co powiecie na wódkę z takim samym efektem?!! Nasi przyjaciele ze Szczyrku wypuścili na rynek LIMITOWANĄ EDYCJĘ CZORNEJ PRZEKURnWICY! Szukasz czegoś niebanalnego na prezent dla kogoś bliskiego bądź przyjaciela? U nas znajdziesz go na pewno.... i jak zawsze w DOBREJ CENIE! #DobrySklepMonopolowy #alkohole24 #Stróżowska8 #Gorlice
6
16
Posts