Photos
Videos
"Te dua sa te jete jeta", Turi këngë surprizë Orindës në ditën e dasmës! Kjo është dashuri! 😍💕💗❣
16K
467
Ju kujtohet historia e Dajanes?! Tek "Ka nje mesazh per ty", Dajana na rrefeu luften e perditshme mes jetes dhe vdekjes. Pasi mori vendimin drastik per te hequr 80% te stomakut ne moshen 17-vjecare per te rene nga pesha e saj 130 kg, Dajana pesoj nje renie drastike ne peshe, por nga ana tjeter trupi i saj shfaqi anomali te tjera, te cilat u perkthyen ne 20 operacione per te mbijetuar. Sot Dajana ka operacionin e fundit, ndaj lutjet tona jane per te! Te presim sa me shpejt ne Tirane, Dajana! 😍
2.3K
456
Posts

Aksidenti tragjik në Shkodër, nëna përmendet dhe kërkon fëmijët!

Mjekja e spitalit të Shkodrës, Dhurata Uruci ka folur për mediat pas aksidentit tragjik ku i mori jetën 3 anëtarëve të një familjeje duke deklaruar se nëna e fëmijëve Evis Preka, është permendur dhe po kërkon fëmijët. 36 -vjecarja nuk është në dijeni të tragjedisë së rëndë dhe se ka humbur dy fëmijët dhe bashkëshortin në aksidentin e rëndë mbrëmjen e djeshme. Vajza 10 vjeçare sipas mjekes është në gjendje kome dhe po mbahet me aparatura.

Ndërsa pasgjerët e makinës tjeter dhe nena e femijëve janë jashtë rrezikut për jeten, njofton report tv, pas një bisede me mjeken e spitalit të Shkodres.

Image may contain: one or more people, selfie and closeup

Dimer ne Pogradec! 🌐

Winter in pogradec! 🌐
Translated
Image may contain: ocean, sky, cloud, nature, outdoor and water
Posts

Momenti i veshtire i kualifikimit apo moskualifikimit eshte i pashmangshem ne nje gare. I veshtire ky moment ishte per Enes Koci dhe Lura Paheshti, te cilet nuk arriten te kalonin ne fazen tjeter te Power Kidz. Ajsi Kaziu, Xhonatan Asllanaj dhe Anja Tarja vijojne me tej garen. Me lot trishtimi dhe lot gezimi mbyllet edhe nata e sotme. E diela jane ata

Image may contain: 6 people, people standing and outdoor

Një çift bashkëshortësh është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq”. Floresha akuzon bashkeshortin e saj Bujarin për firmosjen e një deklarate.
Nga 5000m2 tokë, familjes i figuron e regjistruar vetëm 3500m2.
Ku është pjesa tjetër e tokës?

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: one or more people and people standing

Shorteu i dashurise ne Telebingo Shqiptare!
Dhurata pafund sot

Image may contain: one or more people and indoor

Sot është faza e dytë e Black Box dhe në garë do “përplasen” dy shefa me të cilët jemi njohur që në fazën e parë. Është chef Arti dhe chef Armanti, të cilët kanë gatuar kontrafileto viçi dhe fileto gjel deti. Po sot cili është përbërësi sekret në kutinë e zezë?

Image may contain: 2 people, people standing and indoor

Historia e dashurisë së Arjetës dhe Arianit. U fejuan pa u takuar!

“Ne jemi njohur në facebook, ndërsa unë isha ende në gjimnaz”, tregon Arjeta. Ai e njihte pasi kishte miqësi me
edielashqiptare.tvklan.al

Por sa do arrijë të mbajë Flamuri premtimin e tij? Këtë do e provojë koha. Ajo që babain e ngroh ende është fakti se djali i tij ka njëfarë sedre kur i jep premtimet publikisht dhe mbase ky do jetë një fillim i ri e hallet do kenë të sosur edhe për familjen e tyre...
Për t’u bërë pjesë e programit, na dërgoni historitë tuaja këtu në inbox, në email kanjemesazhperty@tvklan.al ose në numrin e telefonit 068 42 00 004

Image may contain: 3 people, people standing
Image may contain: 2 people, text
Image may contain: 1 person, closeup

Një problem i madh e ka sjellë Halimin sot tek “E diela shqiptare”. Djali i tij po shkatërron familjen sepse harxhon të gjithë rrogën në bixhoz. Por ky nuk është i vetmi problem i tij. A do pranojë të vijë Flamuri dhe sa do reflektojë për lutjet e babait? #KaNjeMesazhPerTy

Image may contain: 1 person, closeup

Miremengjes nga Tirana! 😎

Good morning from tirana! 😎
Translated
Image may contain: cloud, sky, outdoor, nature and water

Në Moskë, një vajzë 3-vjeçare me emrin Zakhra Rzayeva ka nga ngrirë nga i ftohti, në oborrin e çerdhes së fëmijëve. Pas pushimit, edukatoret e kishin harruar vajzën në oborr. Trupi i pajetë i 3-vjeçares është gjendur i mbuluar nga bora në parkun e lojërave të çerdhes. Temperatura shënonte -5 gradë!

Tmerr!

Image may contain: one or more people and hat

Nje femije qe lexon, ne te ardhmen do te jete nje i rritur qe mendon!

Si e keni raportin me leximin?!

Image may contain: 1 person, sitting

Përmes një postimi në Instagram këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka uruar për dhjetë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës!

URIME KOSOVE! 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Image may contain: 2 people

Mëngjesin e sotëm juglindja e vendit është tronditur nga tërmeti. Nga raportimet e para mësohet se tërmeti ka qënë më magnitutë 4.3 dhe është ndjerë shumë juglindje të Shqipërisë.

Epiqendra ka qenë 8 km në verperëndim të Ersekës dhe është ndjerë në shumë qytete aty pranë, Korçë, Përmet, Çorovodë.

No automatic alt text available.

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur sot në Tiranë. Nga raportimet e fundit mësohet se në zonën e Stacionit të fundit të Tiranës së re, në afërsi të Selitës, janë shënuar të shtëna me armë zjarri mes dy grupeve.

Mësohet se nga përplasja ka mbetur 1 person i lënduar ndërkohë ambulanca ka marrë me urgjencë të plagosurit!

Image may contain: one or more people, car and outdoor

Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë. Bëhet fjalë për një lojë personaliteti ku numrat tregojnë shumë për ju.

Asgjë nuk është e rastësishme në këtë jetë, dhe kjo shprehje e vjetër nuk e humbet kurrë kuptimin. Këtë e vërteton edhe loja në fjalë pasi mjafton të merrni 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit, dhe të gjeni kuptimin si më poshtë.

Kuptimi i çdo numri

...

1 – Paratë
2 – Blerjet
3 – Dashuria
4 – Alkoli
5 – Ushqimi
6 – Udhëtimet
7 – Gjumi
8 – Seksi
9 – Miqtë
0 – Muzika

See More
No automatic alt text available.