Photos
Reviews
5.0
3 Reviews
Tell people what you think
Posts

Такі думки, як працювати з темою гендерних стереотипів і упереджень з Маріуполя.

Новини з Черкащини

На Черкащині місцева влада і ромські жителі намагаються попередити міжетнічний конфлікт.

Також у цьому випуску слухайте про нові ініціативи за участі ромських д...ітей на Одещині – розповідає ромський посередник з Одеси Максим Джум

Дякуємо Vladimir Bambula Zola Kondur Aksana Filipishyna за інформацію, Katia Ptashka Fedor Kondur Olha Vesnianka за роботу над подкастом

See More
На Черкащині активісти громади, влада й представники ромської спільноти працюють разом, аби запобігти міжетнічному конфлікту
hromadskeradio.org
Posts

Минулий рік запам'ятався ромській громаді і добрими новинами:

На Дніпропетровщині відкрили ромський центр.
hromadskeradio.org

Колеги кажуть, що особливо раді будуть бачити учасників і учасниць з Запоріжжя і Одеси:

Тренерська команда: Микола Ябченко (Mykola Yabchenko) Olha Vesnianka

ГО „Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) запрошує журналістів/ок усіх типів медіа взяти участь у ...
prostir.ua

Також у цьому випуску слухайте про те, що обласні адміністрації на запити про те, як працюють з ромським населенням, відповіли відписками. Тим часом в Одесі проходить виставка – історія ромів Одещини.

«В місті планувався погром» - поділився відчуттями голова ромської організації на Черкащині Володимир Бамбула
hromadskeradio.org

Можливості для тих, хто працює в медіа!

ГО „Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) запрошує журналістів/ок усіх типів медіа взяти участь у ...
irrp.org.ua

Olexandra Matviychuk Здивувала поведінка поліції. Правоохоронці не тільки продемонстрували неспроможність виконати елементарні поліцейські операції, щоб захистити учасників акції, не намагалися розвести акцію та конт-зібрання між собою, щоб надати можливість обом групам провести свої зібрання у межах взаємної “видимості та чутності”. Але й проявили дискримінаційний підхід у виконанні своїх професійних обов'язків, певно, з огляду на громадянство убитих правозахисників трактуючи цю акцію як “проросійську”.

Тому я вирішила нагадати, хто такі Анастасія Бабурова та Станіслав Маркелов. Насамперед, ми люди, і є багато речей у цьому світі, де на має бути поділу на лівих та правих.

Image may contain: 2 people, plant and flower
Olexandra Matviychuk

Вчора у Києві мала відбутися акція вшанування пам’яті журналістки Анастасії Бабурової та адвоката Станіслава Маркелова, які були вбиті в Москві у 2009 році.

Ніх...то не був здивований тим, що на місці проведення учасників акції зустріли учасники контр-зібрання. Зрештою, це їх конституційне право.

Здивувала поведінка поліції. Правоохоронці не тільки продемонстрували неспроможність виконати елементарні поліцейські операції, щоб захистити учасників акції, не намагалися розвести акцію та конт-зібрання між собою, щоб надати можливість обом групам провести свої зібрання у межах взаємної “видимості та чутності”. Але й проявили дискримінаційний підхід у виконанні своїх професійних обов'язків, певно, з огляду на громадянство убитих правозахисників, трактуючи цю акцію як “проросійську”.

Тому я вирішила нагадати, хто такі Анастасія Бабурова та Станіслав Маркелов. Насамперед, ми люди, і є багато речей у цьому світі, де на має бути поділу на лівих та правих.

Станіслав Маркелов – російський адвокат, правозахисник, президент Інституту верховенства права. Вів справи, які були пов’язані із воєнними злочинами, правозахистом, екологією та усі юридичні питання видання Новая Газета. Представляв інтереси родини 18-ти річної чеченської дівчини Ельзи Кунгаєвої, яка була викрадена, зґвалтована та вбита у березні 2000-го року полковником російської армії Юрієм Будановим. Добивався справедливості у справі масового побиття в Благовещенську (Башкортостан), коли поліцією під час операції колективного покарання були затримані та побиті близько 1000 людей (жінок, чоловіків та підлітків - всього 2,5% населення міста), частина з яких після отриманих травм залишилися інвалідами. Не побоявся виступити проти міської влади Хімок, коли захищав у суді редактора газети «Химкінська правда» Михайла Бекетова, що висвітлював боротьбу місцевої громади за збереження Химкінського лісу та був так жорстоко побитий, що пересувався в інвалідному візочку і півтора року не міг говорити.

Анастасія Бабурова – російська журналістка, родом із Севастополя. Активно займалася екологічної тематикою, приймала участь в акціях на захист Химкінського лісу, допомагала із організацією екологічних таборів. Неформальними молодіжними рухами, зокрема, неонацистськими, почала активно цікавитися після нападу на іноземця, який відбувся на її очах. У той день у своєму щоденнику вона написала: «Тяжело смотреть в глаза корейскому студенту, которого только что ударили в висок два малолетних урода, на бегу выскочившие из отходящего трамвая. Выскочили, помахали вслед трамваю „Зиг хайль!“ и убежали». Із цією тематикою вона прийшла у видання “Новая газета”, де почала працювати позаштатним співробітником. Її публікації були присвячені проблемам екології, жорстокого ставлення до тварин, зловживанням правоохоронних органів, діяльності російських неонацистів. Останньою, і вже посмертною, публікацією Анастасії стало інтерв’ю зі Станіславом Маркеловим про проблему безкарності у воєнних злочинах, вчинених російськими військовослужбовцями проти мирного населення під час Другої російсько-чеченської війни.

Станіслав Маркелов та Анастасія Бабурова були демонстративно вбиті пострілами в голову 19 січня 2009 року прямо в центрі Москви. Мир їх пам’яті.

Із заявою Центру громадянських свобод з приводу подій під час акції вшанування пам’яті 19 січня 2018 року можна ознайомитися за посиланням:
http://ccl.org.ua/…/zvernennya-tsentru-hromadyanskyh-svobod/

Валерія Лутковська (Валерия Лутковская) Bohdan Kryklyvenko Сергій Князєв

See More

Вас хвилює тема ВІЛ, безпечного сексу? Ви добре розбираєтесь в PrEP та Chemsex? Ви готові про це писати? Може ви ще й маєте медичну освіту чи таємно фотошопите?

ВБО "Точка опори" | AUCO "Fulcrum"шукає людину із навичками smm та журналістики
📰а саме: найбільше потрібні знання fb та граматики української, російської мов, орієнтування в темі чоловічого здоров'я.

...

Деталі вакансії:
🏳️‍🌈 буде корисно, якщо людина буде з активістом чи активісткою ЛГБТ чи ВІЛ середовища, але не обов'язково - ми не дискримінуємо.
🗺️доречі! робота віддалена.
🔌💻буде прекрасно, якщо у вас є довід роботи у вказаній сфері.
🗞️ вміння писати невеличкі мотиваційні пости буде перевагою.

Нам потрібно 12 матеріалів - до двох сторінок А4 з GIFками. Проект розрахований до кінця березня. Оплата буде виплачуватися щомісяця відповідно до кількості випущених статей. Якщо у нас вийде співпраця - готові продовжити її ще на шість місяців.

Якщо вам цікава пропозиція - напишіть, будь ласка, кілька абзаців про себе та свій досвід, а також
- перелік 6-ти тем, які на вашу думку варто висвітлити. коротко
- ваші навики Photoshop чи іншого ПЗ;

Відправити це все варто office@t-o.org.ua до 22 січня з темою листа: "6 незабутніх тем".

Приєднуйтесь до команди #точкаопори

See More
No automatic alt text available.

Минулого року сталась значна подія для ромського населення. Вперше ромські жінки з різних міст України виступали у Верховній Раді.

#CEDAW UN Women Ukraine

Серед доповідачок - ромські посередниці Дарина Горват з Ужгорода і Валентина Золотаренко з Київщини, а ще ромські активістки, як Анжеліка Кругляк з Запоріжжя
hromadskeradio.org

Є що згадати, дякуємо партнерським організаціям!

Ukrainian Volunteer Service added 74 new photos to the album: Дискусія "Дискримінація обмежує. Протидій!".

6 грудня пройшла дискусія на тему з дискримінації. Спікери — Кіра Менакер та Ольга Веснянка. Модераторка — Марія Донець.

Наша виставка в Одесі! Ласкаво просимо

DEC6
Wed 11:00 AM UTC+024CityOdessa, Ukraine
168 people interested
Image may contain: 1 person
Image may contain: one or more people, people sitting, bicycle and outdoor
Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю added 2 new photos.

УВАГА! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!
Народ! Потрібна Ваша допомога!!!
Ми хочемо разом з вами дослідити, як в нашій країні втілюється доступність на практиці!
Тому просим...о всіх, хто може надати фото-докази відсутності доступності в збудованих/реконструйованих за Бюджетні гроші об’єктах нерухомості, котрі були збудовані/реконструйовані за 2016-2017- ті роки, просимо їх надіслати на офіційну сторінку Facebook Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю, а також ОБОВ’ЯЗКОВО вказати адресу, за якою ви виявили порушення, а також ваші контактні дані! Це можуть бути: ЦНАПи (Центри надання адміністративних послуг), ЖЕКи, бібліотеки, будинки культури, заклади освіти та охорони здоров’я, спортивні та дорожньо-транспортні об’єкти, тощо…
Оцінювати будівлю потрібно за таким основними параметрами: 1) місця парковки; 2) вхідна частина будівлі (ширина дверей, наявність безбар’єрного та безперешкодного проїзду, маркування для незрячих); 3) рецепція або місце прийому; 4) туалетна кімната; 5) доступ до інших поверхів (наявність ліфта); 6) наявність вказівників (піктограм). Якщо чогось з цього переліку немає, будівлю доступною вважати не можна! Прохання робити фото якісно, щоб на зображенні було чітко видно порушення!
Народ, пишіть! Не соромтесь! Тільки з вашою участю ВДАСТЬСЯ змінити ситуацію!

See More

Наші колеги розраховують на дружню підтримку, проголосувати легко!

Image may contain: text
Ромське радіо Chiriklo is feeling inspired.

Дорогі друзі і подруги! Хочемо разом увійти до фіналу конкурсу соціальних проектів Social Project Awards.

Нагороджуватимуть в Одесі, де мешкає чисельна ромська... громада.

Просимо проголосувати за нас (легко, треба залогінитись через фейсбук, потім натиснути "голосувати"), щоб ромське радіо почули: http://bit.ly/2hH5nDy

See More

Olga Shamshur Flydal "Сьогодні Норвезький гельсинській комітет починає кампанію, присвячену 40-річчю комітета, де ми знайомимо норвезьку громадськість із 14ми європейськими правозахисниками які є авангардом правозахисного руху на сьогодні. Ми пишаємося знайомством та співпрацею з цими сміливими, принциповими, зачасту візійними людьми. Сьогодні ми віншуємо надзвичайну Олександру Матвійчук. Текст, на жаль, тільки на норвезькій. Але від себе можу сказати що за ті п`ять плюс років протягом яких ми знайомі, моя повага до Олександри та її роботи пробила багато ‚дахів‘. Вміти бути такою спокійною, мудрою та сильною, це неймовірно надихає"
Olexandra Matviychuk

Image may contain: 2 people, text
Norwegian Helsinki Committee
Non-Governmental Organization (NGO)
Norwegian Helsinki Committee is with Olexandra Matviychuk and Gunnar Martin Ekeløve-Slydal.

Bli en menneskerettighetsforsvarer du også - VIPPS din gave til 20935. i 40 år har vi støttet noen av Europas modigste: Vår venn Oleksandra Matvijtsjuks gir seg... ikke i det hun kaller for kampen for menneskelig verdighet i Ukraina: http://www.nhc.no/…/P%C3%A5+parti+med+framtiden.b7C_wlHKZr.…

See More

Корисне, радимо тим, хто працює у ЗМІ

Згідно з даними останнього гендерного моніторингу регіональних медіа, гендерний розрив між експертками й експертами в журналістських матеріалах регіональних
povaha.org.ua