Photos
Posts
Image may contain: one or more people, crowd and outdoor
Image may contain: tree and outdoor
Image may contain: one or more people, crowd, tree and outdoor
Antyfaszystowska Warszawa added 3 new photos.

Prawdzie tłumy ludzi stawiły się właśnie na oddolnych, antyfaszystowskich obchodach rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Na państwowych obchodach póki co pustki.

Cześć i chwała bohaterom i bohaterkom Powstania!

In fact, the crowds of people have just been on the verge of celebrating the anniversary of the Warsaw ghetto uprising. We're very surprised. On State celebrations for nothing. Hello and glory to heroes and heroines uprising!
Translated
Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: 3 people, people sitting
Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: 1 person
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych added 4 new photos.

"SIADAJ, KURWO!" I CIOSY W TWARZ

Policjanci pobili Rafała Suszka za blokowanie marszu ONR. Teraz zarzucają mu napaść na funkcjonariusza.

“Siadaj kurwo - słysz...ę pchnięty na siedzenie policyjnej suki. Mam ręce skute na plecach, nie mam jak się bronić. Dostaję trzy-cztery ciosy pięścią w twarz. W policzki i w nos. Znam nazwisko jednego z bijących” - relacjonuje OKO.press Rafał Suszek, którego policja pobiła po próbie zablokowania trasy marszu ONR upamiętniającego dzień żołnierzy wyklętych

„Myślę, że to nowa polityka. Idą po opozycję uliczną ” – ocenia Rafał Suszek zaskakującą brutalność policji. Był jednym z organizatorów wczorajszej (1 marca) manifestacji „Pamięci ofiar żołnierzy wyklętych żałobny marsz” na warszawskim Mokotowie.

Rafał Suszek podczas demonstracji 1 marca 2018 protestował przeciwko fałszowaniu historii – bezkrytycznemu kultowi wszystkich żołnierzy wyklętych, w tym także tych, którzy dopuszczali się mordów na ludności cywilnej.
W ten sposób obchodzili Narodowy Dzień Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”, święto ustanowione zostało jeszcze za rządów PO-PSL.

W tym samym czasie ulicami stolicy przechodził Warszawski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, organizowany przez nacjonalistów z ONR. Po rozwiązaniu swojego zgromadzenia antyfaszyści próbowali zablokować marsz ONR na ul. Rakowieckiej, gdzie w dawnym areszcie jest muzeum żołnierzy podziemia antykomunistycznego lat powojennych.

Gdy drogę antyfaszystom zagrodził kordon policjantów, doszło do fizycznej interwencji policji.

Fizyk matematyczny Rafał Suszek do niedawna był działaczem Obywateli RP, a na co dzień pracuje jako adiunkt na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wczorajszego wieczora był w pierwszej linii antyfaszystów próbujących przedostać się przez luki w gęstniejącym kordonie policji. Policjanci jednak błyskawicznie obalili go na ziemię, skuli kajdankami, zanieśli do radiowozu.

W środku samochodu jeden z policjantów kilkukrotnie uderzył go pięścią w twarz.

Po przewiezieniu na komendę na ul. Malczewskiego Suszek usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego (art. 226 par. 1 kodeksu karnego) oraz zniszczenia jego kurtki (art. 288 kk). Te same zarzuty policjanci postawili jeszcze przynajmniej jednej osobie: Ignacemu Nałęczowi, studentowi Suszka.

Oto relacja Rafała Suszka z wczorajszych wydarzeń:

“Około godz. 19 Sebastian Słowiński ze Studenckiego Komitetu Antyfaszystowskiego rozwiązał swoje zgromadzenie, a stojący na chodniku i trawniku – bo tam kazała stanąć policja – uczestnicy zgromadzenia byli oddzieleni rzadkim kordonem przy krawężniku od mniej licznej grupki uczestników marszu ONR.

Pełno tam było flag z symbolami do niedawna rozpoznawanymi przez policję jako symbole nienawistne – czyli falangą, znakiem ONR-u. Kiedy Sebastian rozwiązał zgromadzenie, postanowiliśmy zablokować przemarsz grupy, która ukonstytuowała się wokół symboli neofaszystowskich. Kiedy próbowaliśmy przejść przez mało szczelny wtedy kordon policyjny z okrzykiem “No pasaran”, kordon zgęstniał. Zaczęła się zwykła konfrontacja – zwykła, bo nie pierwsza i nie ostatnia – z siłami zabezpieczającymi przemarsz neofaszystów.

Byłem w szpicy jednej z grup i tak jak inni napierałem na kordon, ale dla mnie już po kilkunastu sekundach akcja skończyła się brutalnym powaleniem na asfalt. Przyciskało mnie do ziemi trzech do pięciu policjantów. Szybko zostałem wyizolowany, wyciągnięty na środek ulicy. Natychmiast zostałem skuty i z dźwigniami założonymi na barki, odgiętą głową – [głowę odginano mi, gdy leżałem na asfalcie, nie podczas transportu] zaniesiony i wrzucony do radiowozu.

Do tego punktu zachowania policji były wprawdzie brutalne, lecz zarazem standardowe. Tego typu sytuacje zdarzały się, były na ul. Górnośląskiej [ w pobliżu Sejmu – red.], gdy procedowano ustawy sądowe, czy na Krakowskim Przedmieściu.

Ale tu zaczyna się novum. Chciałbym podkreślić, że to novum dla mnie, bo antyfaszyści byli tak traktowani od dawna. Wiem to z rozmów z prawnikami i działaczami ruchu antyfaszystowskiego.

Pchnięty na siedzenie radiowozu słyszę “Siadaj, kurwo”. Mam ręce skute na plecach, nie mam jak się bronić. Dostaję trzy-cztery ciosy pięścią w twarz. W policzki i w nos. Mam do dziś obolały nos, boli mnie też część twarzoczaszki okalająca nos.

Zidentyfikowałem jednego sprawcę, wiem, kto mnie bił. Wskazałem go imiennie w swoim oświadczeniu, załączniku do protokołu zatrzymania. Bo w ślad za tą brutalną akcją nastąpiło zatrzymanie. Kontrola osobista, badanie alkomatem. Postawiono mi zarzuty karne.

Ilu było policjantów? Dwóch siedzących z przodu nie uczestniczyło w akcji. Ze mną siedziało trzech. Jeden dochodził. Stawiałem bierny opór – ale nie biłem się z policjantami. Zostałem obalony na ziemię – ma się wtedy niewielkie pole do manewru. Każdy krok pod ich komendę jest deklaracją woli wpisania się w scenariusz, który mi się narzuca. Tej woli z mojej strony nie było, dlatego musiano mnie zanieść. Podkreślam, żadnej agresji z mojej strony nie było.

Policjant zdarł mi osłonę przed mrozem, tzw. balaklawę (było -15 stopni, a my na mrozie od dawna). Popularnie nazywa się to kominiarką. Czapkę zrzucono w trakcie obalania. Policjant bił, kiedy byłem w balaklawie – to istotna okoliczność. Zdarł ją potem i włożył do mojej kieszeni. Wtedy zadałem im naiwne pytanie: jakim prawem mnie uderzono i to w sytuacji, gdy jestem skuty kajdankami? Co pozwala im zadawać mi taki gwałt?

Szybko się zorientowali, że mogą mieć kłopoty, i zaczęli tłumaczyć: “Trzeba było się nie ciskać”. Zostałem wyniesiony do drugiego radiowozu i bez pasa bezpieczeństwa zawieziony na Malczewskiego. Było między 19.20 a 19.30.

Tam zaczęło się łamanie procedur. Wniesiono mnie na pierwsze czy drugie piętro na dźwigniach założonych na barki. Stał tam stół, przy którym spisywali swoje notatki policjanci. I były dwie cele (pokój osadzonych) za gęstą siatką z drutu.

Prowokował mnie do napaści
Zostałem wrzucony do celi, gdy byłem obracany w celi – ten, który bił, próbował prowokować do napaści. Szczypał mnie w triceps (mam na ramieniu krwawe wybroczyny), ale nie zareagowałem w żaden sposób.

Później, kiedy domagałem się kontaktu z adwokatem, usłyszałem: „W swoim czasie”. Dokonano kontroli osobistej, wyciągnięto mi z kieszeni wszystko, łącznie z telefonem, nie mogłem więc zadzwonić ani do prawnika, ani do rodziny.

Po usunięciu zawartości kieszeni i zabraniu mi paska od spodni, zdjęto mi kajdanki – mam do tej pory ślady, obrzęknięcia, bo kajdanki wpiły mi się głęboko w ciało podczas przenoszenia – funkcjonariusze, w tym brutal, wrócili i chcieli mnie zaprowadzić do sali przesłuchań. Ukląkłem, stawiając bierny opór. Zastanawiali się, jak mnie transportować. Facet od bicia i szczypania wyciągnął wtedy urządzenie wyglądające jak taser.

Po czym go schował, bo ustalili: „Niech siedzi”. I zostawili mnie w celi. Usiedli przy stoliczku i w ramach pracy zespołowej pięciu do siedmiu policjantów pracowało nad notatką z zajścia, którą spisywał brutal.

Pytali, czy się leczę, czy jestem pod wpływem alkoholu. Mówię: odmawiam uczestnictwa w jakiejkolwiek procedurze wykraczającej poza czynność legitymowania do czasu umożliwienia mi kontaktu z prawnikiem.

Później to będzie obrócone w zarzut wobec mnie: że odmawiałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Kłamstwo: warunkowałem swój udział w dalszej części procedury egzekucją mojego prawa do kontaktu z prawnikiem.

Prawnik został powiadomiony przez znajomych, był już na miejscu. Ale nie został wpuszczony.

Zarzuty rzekomej napaści i zniszczenia kurtki
Szykują mi zarzut napaści na funkcjonariusza i do tego jeszcze drugi zarzut z art. 288 kk – atak na jego kurtkę, czyli zniszczenie mienia. Chodzi o rozdarcie na kurtce policyjnej, podobno wartej 800 zł.

Nie wdziałem tej kurtki i mój prawnik też.

Po 3,5 godzinach od czasu przybycia i zgłoszenia się w recepcji, mój prawnik zostaje wpuszczony. Łamana jest kolejna procedura – nie realizuje się jego prawa do uczestnictwa przy spisywania notatek i protokołów, co wytyka funkcjonariuszom, ale oni tylko wzruszają ramionami. Cała ta zabawa trwa do czwartej rano.

W międzyczasie pan brutal kłamie wobec starszego oficera i wobec mojego prawnika, twierdząc, jakobym odmawiał współpracy i przytacza rzekome moje słowa ze swojego protokołu, że nie zgłaszam zażalenia co do procedury zatrzymania i nie zamierzam w sądzie dochodzić swoich praw w związku z formą zatrzymania.

Z moim prawnikiem zrobiliśmy załącznik do protokołu, punkt po punkcie negując wszystkie fałsze w protokole, po czym dodaliśmy punkt o napaści w radiowozie.

Wskazałem imiennie sprawce pobicia
W uwagach do protokołu precyzyjnie opisałem całe zajście, wskazałem imiennie jednego ze sprawców. Mój prawnik wywalczył, że zapisano w protokole a konto przyszłych zarzutów – że nigdzie na moich kłykciach, kostkach nie ma śladów otarć, zaczerwienienia, zadrapania, co pokazuje dowodnie, że nie użyłem przeciwko nikomu pięści. W celi siedział też drugi zatrzymany – mój student, Ignacy, i usłyszał zarzut podobny do mojego – napaść do funkcjonariusza i uszkodzenie kurtki.

Wydano mi rzeczy i wypuszczono. Na recepcji komisariatu czekali na mnie przyjaciele.

Dochodziły do nas informacje z innych komisariatów, że ktoś dostał pałą, inny został kopnięty, bez sensu, dla zabawy, inny był wyciągnięty z tłumu za szyję – spotkało to także Ignacego.

Ta brutalność to nowe w zachowaniu policji
Chcieli pokazać siłę, a raczej przemoc. Taką, jaką od dawna stosowali wobec ludzi ze squatów, członków organizacji anarchistycznych i antyfaszystowskich, którzy występowali przeciw neofaszystom i nacjonalistom.

Tu szum się zrobił, bo strzelili w pysk adiunkta z Uniwersytetu, a taki szum powinien być zawsze, gdy przemoc policji obraca się przeciw obywatelom, którzy – nieistotne czy to mieszkaniec squatu, czy ktokolwiek inny – wykorzystują prawo do demonstrowania swoich poglądów.

Tryb zatrzymania obywatela – każdego – jest określony przez procedury, które policja nagminnie łamie.

Latem, kiedy nas rozdrapywali na blokadach, zrozumieli, że mają dużo do stracenia, jeśli kogoś pobiją, jeśli wsadzą kogoś na dłużej. Kazano policji deeskalować. Akcja jesienna pod parlamentem – tam była taka kultura (choć i tu uderzano mnie, przepychano, żeby sprowokować do oddania).

Myślę, że to nowa polityka. Idą po opozycję uliczną.

tekst Daniel Flis
źródło OKO.press

https://oko.press/siadaj-kurwo-ciosy-twarz-policjanci-pobi…/

Obserwatorzy naszego Ośrodka byli na miejscu podczas protestu i blokady marszu faszystów z ONR.
Przygotowujemy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa związanego z propagowaniem antysemityzmu oraz przekroczeniem uprawnień przez policję.

Jeśli popierasz nasze działania możesz nam pomóc.
Mamy wyszkolonych i doświadczonych ludzi i wiemy jak działać, jedyne co nas ogranicza to brak środków. Jeśli więc chcecie i możecie pomóc nam w realizowaniu naszych działań prosimy o przekazywanie wpłat na poniższe dane:
PayPal i karta płatnicza: https://www.omzrik.pl/donacja

Dane do przelewu:
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
ul Górczewska 53
01-401 Warszawa
nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540
tytuł : "darowizna na działalność statutową"

IBAN : PL19249000050000452084358540
SWIFT: ALBPPLPW

See More
Posts
Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego

1 marca to dobra data, by przypomnieć o kilku tysiącach niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci, brutalnie wymordowanych przez żołnierzy wyklętych. PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ. Żadna ustawa tego nie zmieni.

1 March is a good date to remind you of several thousands of innocent men, women and children, brutally murdered by soldiers soldiers. We remember and remember. No Bill will change that.
Translated
Image may contain: 1 person, text
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

MYŚL TO ZBRODNIA

Młodzież Wszechpolska oficjalnie przyznaje, że marzy się jej system totalitarny. Nie dyskutuje się, wszyscy są jednomyślni.

Kolejne słowa prawd...y, jakie wyrwały się "niechcący". Poprzednio przyznali się do popierania rasizmu. Tzn. "separatyzmu rasowego".

Cóż, pozostaje nie dyskutować z nimi.

See More

W najbliższą niedzielę!

Next Sunday!
Translated
FEB25
Sun 5:00 PM UTC+01Warszawa, Skorupki 6a, Przychodnia Skłot
166 people interested
Image may contain: text
No automatic alt text available.
Antek Wiesztort added 2 new photos.

Tradycja jest utrzymana. Gazeta Warszawska w wydaniu na Boże Narodzenie 2017 vs plakat wyborczy "chcesz wygonić Żydów - głosuj na Obóz Narodowy" 1938. O dziwo, ...ta sama gazeta pisze także o skandalu reprywatyzacji, z którą od ponad dziesięciu lat walczą grupy lokatorskie wywodzące się z... 'lewactwa'... (ta gadzinówka w 2011 przedrukowała nawet, bez zgody, mój tekst o reprywatyzacji i zabójstwie Joli Brzeskiej. Jej redaktorzy nie mieli wtedy bowiem bladego pojęcia o co chodzi z przejmowaniem kamienic, jednak czuli że 'można tym dokopać PO'. Dziś anarchiści wylądowali na 'antylewackiej' koszulce razem z PO, a nawet z MO i WSI..

Ta dość poczytna w stolicy gazeta promuje dziś np. tekst pt. "Adam Doboszyński - wzór dla przyszłych pokoleń", o znanym przed wojną polskim hitlerku, który w 1936 roku zajął z bojówką miasteczko Myślenice i dokonał tam pogromu.

See More

Debata z przed dwóch lat nagle stała się bardzo aktualna. Oglądajcie i udostępniajcie póki legalne.

Chcieliśmy również zauważyć, że do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej merytorycznej krytyki przedstawionych przez panelistki i panelistów treści.

4 maja 2015 stowarzyszenie Wszyscy Razem zorganizowało spotkanie poświęcone wizerunkowi Żydów w kulturze polskiej i stosunkom polsko-żydowskim (od dwudziesto...
youtube.com

Kompromitacja burmistrza Pragi Południe na antenie, w sporze z lokatorkami/WSL wokół drastycznych kosztów ogrzewania. Szczególnie polecamy wypowiedź niesamowici...e dzielnej matki, pracownicy i lokatorki Pragi Południe, Iwony (28:17). Kobieta wychowuje czwórkę dzieciaków, pracuje ciężko i wybiera - czy zapłacić za prąd, czy za czynsz? Gdy wpadła w zadłużenie w administracji, zaproponowano jej... odpracowanie długu... Tymczasem wg burmistrza Żbikowskiego wszystko w jego dzielnicy jest super, poświąteczne światełka się ładnie palą, nie wiadomo tylko czemu ludzie protestują coraz głośniej.

Tymczasem "na górze" odbywa się klasyczna spychologia - wiceprezydent czeka na wnioski o pieniądze z dzielnic, burmistrz twierdzi że nic nie może, ma "związane ręce" i czeka na decyzje na górze... Po skandalu reprywatyzacji władze niczego się nie nauczyły poza PR. Jeśli wkrótce ratusz nie zaproponuje zdecydowanych kroków do walki z wyzyskiem energetycznym, burmistrz chyba będzie musiał własnoręcznie odpracować długi za lokatorów!

See More
Marzną, oszczędzają na ogrzewaniu, na które ich nie stać. A mieszkania przydzielane są według kryterium dochodowego. Lokatorzy żądają przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej. Gośćmi Elżbiety Uzdańskiej byli Piotr Żbikowski, zastępca burmistrza dzielnicy Praga Południe, pani...
rdc.pl

"Pewnie każdy z nas kojarzy trzy mądre małpy. Obrazują one japońskie przysłowie „nie widzę nic złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego”. Z buddyjskiego... punktu widzenia przysłowie może być interpretowane następująco: „Nie szukaj i nie wytykaj błędnych czynów i słów innych ludzi” (jeśli chcesz wyplenić zło, to zacznij od siebie). Niestety, dla mnie te trzy mądre małpy stają się karykaturą tego, co dzieje się z kulturą gwałtu w Polsce. Także w środowisku lewicowym."

Pod dłuższej przerwie na stronie naszego biuletynu pod "Pod Brukiem Leży Plaża" publikujemy nowy tekst. Tekst zwiastujący 🔜 nadejście nowego numeru! 📰📖

See More
Nie widzę, nie słyszę, nie mówię 28 stycznia 2018 Pewnie każdy z nas kojarzy trzy mądre małpy. Obrazują one japońskie przysłowie „nie widzę nic złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego”. Z buddyjskiego punktu widzenia przysłowie może być interpretowane następująco...
podbrukiem.bzzz.net
Image may contain: 1 person, text
Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego

Wstając z kolan porządnie przywaliliśmy głową o sufit. Guz ciągle rośnie.

Getting up off your knees, you got your head on the ceiling. The tumor keeps growing.
Translated
Image may contain: text
uchodźcy.info

BOŻE NARODZENIE: Spokojnych i rodzinnych świąt życzymy wszystkim naszym czytelnikom.

Tym hejtującym, tym którzy się obawiają, tym starającym się lepiej wszystk...o zrozumieć i tym pragnącym pomagać uchodźcom. Pamiętajmy też dzisiaj o tych, którzy święta spędzają z dala od domu i bliskich, bo musieli uciekać przed prześladowaniami. Jak Pan Jezus chwile po narodzinach. Niech ten pusty talerz nie zamienia się zbyt łatwo w pusty gest.

Załoga uchodźcy.info.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

- Chcesz dowiedzieć się więcej na temat uchodźców? Zapraszamy na stronę: http://uchodzcy.info/

- Chcesz pomóc uchodźcom? Obecnie zbieramy fundusze na pomoc dzieciom-uchodźcom w odrabianiu lekcji i integracji w Polsce. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli w 2018 roku kontynuować udzielanie im korepetycji z polskiego oraz oferować różnego rodzaju wsparcie indywidualne (np.: pomoc psychologiczną, wycieczki integracyjne).

- Tutaj znajdziesz więcej informacji i możliwość wsparcia naszych działań: https://pomagam.pl/dzieciuchodzcy

- Źródła informacji:

Liczba dzieci wśród uchodźców na świecie: UNHCR Global Trends 2016

Uchodźczy okres życia Pana Jezusa: Ewangelia wg św. Mateusza, rozdział 2, 13-23.

See More
Christmas: peaceful and family Christmas we wish all our readers. These hejtującym, those who are afraid, are more likely to understand everything and to help refugees. Let us also remember today about those who spend Christmas away from home and loved ones because they had to escape persecution. Like Lord Jesus moments after birth. Let this empty plate not turn too easily into an empty gesture. @[614472902041792:274:Uchodźcy.Info] Crew. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ - want to know more about refugees? Please visit: http://uchodzcy.info/ - you want to help refugees? We are currently raising funds to help children-refugees in as lessons and integration in Poland. Thanks to your help, we will be able to continue tutoring them from polish in 2018 and offer different types of individual support (e.g. psychological help, inclusive trips). - here you will find more information and opportunity to support our actions: https://pomagam.pl/dzieciuchodzcy - sources of information: Number of children among refugees in the world: UNHCR GLOBAL TRENDS 2016 Uchodźczy life of Lord Jesus: Gospel according to st. Matthew, Chapter 2, 13-23.
Translated

Antydyskryminacyjny spot miasta Poznań, szanujemy

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Miasto Poznań
736,105 Views
736,105 Views
Miasto Poznań

Dlaczego warto przestroić się z tolerancji na szacunek? Bo każdy człowiek jest tak samo ważny. Pamiętajmy o tym, podawajmy dalej!
Odtwórzcie video z dźwiękieim i zajrzyjcie na www.poznan366.pl

No automatic alt text available.
Antyfaszystowska Warszawa

Dotarła do nas informacja Uniwersytet Warszawski kolportowane są takie oto ulotki (zawierające również informacje o hailowaniu vel salucie rzymskim i symbolice ...krzyża celtyckiego). Oto polityczna hegemonia w praktyce - jeszcze niedawno narodowcy oburzali się na nazywanie ich faszystami -
kiedy mówisz takie rzeczy dziś to już nie jest samozaoranie tylko powód do dumy.

See More
We have received information from @[210028452417245:274:Uniwersytet Warszawski] kolportowane there are these leaflets (including information about hailowaniu a.k.a. Roman salucie and symbology cross cross). Here is the political hegemonic in practice - yet recently narodowcy oburzali to call them fascists - When you say things like that today, it's no longer a matter of pride.
Translated
Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego

Na dobranoc najlepszy komentarz ze strony Wall Street Journal:
///
"Ciekawie ilu Polaków wie, że ruch, który próbują wskrzesić, przerabiał ich dziadków na papie...r toaletowy dla Nazistowskich Niemiec. Chce mi się śmiać za każdym razem, gdy widzę rasistów z polskim nazwiskiem - prawdziwi naziści postrzegali ich za śmieci. Niektórzy ludzie nie uczą się nigdy."

See More
Antyfaszystowska Warszawa added 5 new photos.

Wow! Na naszej demonstracji w Warszawie prawdziwe tłumy - podobno to największa jak dotąd demonstracja antyfaszystowska w tym kraju!

Wow! At our demonstration in Warsaw, real crowds - they say this is the largest demonstration of antyfaszystowska in this country!
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
45,505 Views
Antyfaszystowska Warszawa

Nasz klip z zaproszeniem na Za wolność waszą i naszą! Demonstracja antyfaszystowska. Widzimy się w najbliższą sobotę o 14:00 na placu Politechniki aby wspólnie ...wykrzyczeć tłumiony w nas wkurw. Aby zademonstrować nasz brak zgody na kierunek, w którym ten kraj od lat nieprzerwanie zmierza. Aby być solidarnymi z ofiarami systemowej i nacjonalistycznej przemocy. Aby pokazać, że istnieje siła która przemocy tej nigdy nie zaakceptuje.

Wszyscy jesteśmy Antifa - inaczej się nie da!

See More