Photos
Reviews
5.0
9 Reviews
Tell people what you think
Robert Zittnan
· May 18, 2014
Nice Arcade organisation
Videos
Taito Vewlix F & next gen
9
1
Arkady.SK - prvych 7 automatov ready :D
2
Test ULTRA Street Fighter IV
4
Posts

Niekto 2 listky na Vienna Comic Con?

Image may contain: text
AnimeSHOW & Comics Salón

SÚŤAŽ o 2 LÍSTKY na VIENNA COMIC CON!
Bliži sa veľká popkultúrna udalosť v podobe VIECC vo Viedni 18.-19.Novembra. Top Hostia, Cosplayeri, ProGaming, Program, S...tánky a mimo iného aj Comics Salón & AnimeSHOW tam bude. Ak nemáte ešte lístok a chceli by ste tam ísť, venujeme vám 2 lístky. Stačí lajknuť a zdielať tento obrázok so slovami "TESIM SA NA VIECC".

EDIT: Nepiste to do komentara k tomuto obrazku. Mate to dat do zdielania.

See More
Competition at 2 tickets at Vienna Comic Con! There was a great popkultúrna event in the form of viecc in Vienna on 18.- 19. November. Top Guests, cosplayeri, progaming, program, stalls and beyond other also comics salon & Animeshow will be there. If you don't have a ticket and you'd like to go there, we're giving you two tickets. Just lajknuť and share this picture with the words "hope for viecc". Edit: don't put it in the komentara to this picture. You've got to put it in the socket.
Translated

Tocili u nas ...

Popkultúrny týždenník s Jurkom Malíčkom, tentokrát už po tretíkrát venovaný filmu Stevena Spielberga Ready Player One, ktorý do našich kín príde v marci budúceho roka. Ale o filme to tentokrát vlastne vôbec nebude.
vju.sk
Posts