Photos
Posts

Dnes musíme mít zavřeno - dovolená - na zařizování. Budeme vás očekávat opět zítra. Pěkný den přejeme!

S radostí vám představujeme náš první sous-vide burger: Jarní jehněčí!!! 200g šťavnatého chutí nadupaného sous-vide jehněčího masa, lehký krém z kozího sýra, voňavé pesto z petržele, šalotky, mandlí, ančoviček a parmezánu. To vše se svěží a křupavou rukolou. Dobrouuuuu chuť!!!

Image may contain: food
Posts

Na čepu poslední soudek zeleného pivečka z Podřípského minipivovaru - poslední šance pro všechny, co to o Velikonocích nestihli!!! Dále na čepu: Cvikov 10°, Freiherrn Pils 11°, Cvikov 12° nefiltr., Zwickelbier 11° bavorský speciálek z dřevěného 20l soudku, Cvikov polotmavý sváteční speciál 13°a jedna lahůdka ze Sokolova: Permon P.I.P.A. 14°. Těšíme se na Vás!

On the pin of the last keg of green beer from podřípského-- last chance for all who did not make it on Easter!!! Further on the pin: Cvikov 10° freiherrn pils 11° Cvikov 12° nefiltr., Zwickelbier 11 ° Bavarian speciálek from wooden 20 l cask, cvikov polotmavý holiday special 13°a one delicious from sokolov: Permon P.I.P.A. 14°. We look forward to you! :)
Translated

Je nám líto, ale dnes budeme zavřeni. Těšíme se na Vás opět zítra od 12:00.
Přejeme krásný zbytek dne 🙂😊

Dnes budeme připraveni na vaši návštěvu od 14:00. Vidíme se

Dnes (Zelený čtvrtek), zítra (Velký pátek) a pozítří (Bílá sobota) máme otevřeno dle běžné otevírací doby

Na Zelený čtvrtek nezůstáváme pozadu a přinášíme rovnou dvě zelenality 🙂 Cvikov Jarní 11°, což je pivo světlé, spodně kvašené, nefiltrované a nepasterované s ječným sladem a americkým chmelem El Dorado a s ním i za studena chmelené. A dále ochutnejte Podřipský zelený ležák 12°, tedy světlý ležák zelené barvy uvařený k oslavě jara s vyšší a intenzivnější hořkostí, než má světlá jedenáctka. V nabídce jsou ode dneška do vyčepování. Tak hrrr na ně, vždyť čtvrtek je malý pátek a dnes to platí doslova 🙂

Čerstvě naraženo: Freiherrn Pils 12° (bavorský ležák plzeňského typu).

Pojďme dát sbohem zimě a přivítejme jaro! Dnes pro vás chystáme fantastickou polévku z prvních jarních bylin a jako perfektní předkrm nebo chuťovku k pivečku: Rillettes de porc (francouzská masová pomazánka) s bagetkou.

Dnes na čepu: Cvikov 10° nefiltr., Cvikov 12° nefiltr., Unětice 12°, Bavorská pšenice 12°, Falkenštejn APA 13°, Cvikov polotmavý sváteční speciál 13°, Litoměřická Labuť ALE 13°, Matuška Apollo Galaxy 13°. V kuchyni nachystaná vepřová panenská svíčková sous vide. Tentokrát s omáčkou z jablečného cideru a sušeného ovoce. Těšíme se na Vás!

Čerstvě naraženo: Bavorská pšenice Aldersbacher 12°. Na zdraví!

Freshly Naraženo: Bavarian Wheat Aldersbacher 12°. Cheers! :)
Translated

Novinky na čepu: Matuška Apollo Galaxy 13°, Litoměřická Labuť 13° Ale + již klasická sestava z Cvikova a Poutník 12° světlý ležák. V kuchyni je nachystaná vepřová panenka sous vide s omáčkou z lišek. Tuto metodu úpravy pokrmů, kdy se jídlo vaří ve vakuu při nízkých teplotách několik hodin, jsme si v Artsu hodně oblíbili Těšíme se na vás!

Na tento týden jsme pro Vás na čep nachystali: Cvikovskou 10°, Cvikovskou 12°, Kout na Šumavě 12°, Poutník extra hořký ležák, Cvikov Kleis 13° (fantastické pivečko inspirované první republikou vařené z mnichovského a karamelového sladu), Albrecht speciál 13°, Cvikov polotmavý sváteční speciál 13°. V průběhu týdne bychom měli ještě narážet: Matuška Apollo Galaxy a Falkenštejn APA. Těšíme se na Vás!

Zítra (čtvrtek 1.3.) a pozítří (pátek 2.3.) máme dovolenou a bude zavřeno. V sobotu se na vás těšíme od 14:00hod.

Ochutnávka kaviáru a k tomu "ruská vodečka"? Jedině v Artsu! Po omezenou dobu můžete v Artsu ochutnat 4 druhy kaviáru (mimo jiné i kaviár z jesetera, kterého cena se pohybuje kolem 30 000 Kč / kg). Ochutnat také můžete jednu z nejlepších ruských vodek - Beluga Noble Russian Vodka za zvýhodněnou cenu 0,4dcl za 89 Kč, nebo Carskaja Gold za 29 Kč !!!!

Image may contain: drink, indoor and food

Zítra - úterý 20.2. otevíráme vyjímečně od 17:00hod.

Odpočatí po dovolené jsme na vás nachystaní. Pípa je nabitá čerstvým pivečkem v této sestavě: Cvikov 10°, Qásek extra hořká 11°(Pivovarský dům Ostrava), Kout na Šumavě 12°, Cvikov 12°, Valášek IPA 13°, Cvikov polotmavý sváteční speciál 13°, Nachmelená opice APA 12°. Těšíme se na vás