Photos
Videos
Erzurum Meslek Yüksek Okulu - Tanıtım Videosu ( Yeni )
17
Atatürk Üniversitesi - Tanıtım Videosu
13
Öğrencilerimizden... ( Büşra Kaloğlu \ Bilgisayar Teknolojileri ve Programcılığı )
19
2
Posts

- Vefat Duyurusu -

Erzurum Meslek Yüksekokulu öğretim Üyesi Doç. Dr. Azize Alaylı GÜNGÖR'ün babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Image may contain: text

Atatürk Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Ders Kayıt İşlemleri Başlıyor...

Image may contain: sky, cloud and outdoor
Atatürk Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Ders Kayıt İşlemleri Başlıyor

http://atauni.edu.tr/ataturk-universitesi-2016-2017-egitim-…

*** Yaz Okulu 2016 Tek Ders Sınavı ***

Yaz Okulu 2016 Tek Ders Sınavı 22 Eylül 2016 tarihinde saat 14:00 te C2 sınıfında yapılacaktır. İlgili öğrencilerin 20 Eylül 2016 tarihi saat 17:00 ye kadar Öğrenci İşlerine müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

No automatic alt text available.

Sevgili öğrenciler,

Uzun ve yorucu bir çalışma sürecinin sonunda üniversitede okumaya hak kazandığınız için öncelikle sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Artık Atatürk Üniversitesi ailesinin bir üyesisiniz.

...

Oldukça zorlu eğitim süreçlerini tamamlayıp, çeşitli sınavları başarıyla kazanarak geldiniz buralara.

Emin olun, hiçbir emeğinizin boşa çıkmayacağı bir yuvada bulunuyorsunuz.

Sizler burada bir yandan geleceğinizi ve mesleki yaşamınızı inşa ederken, öte yandan kişisel, sosyal ve kültürel kazanımlarla gelişiminizi doruğa taşıyacaksınız.

Atatürk Üniversitesi bir “kampüs üniversitesi”dir. Dahası Türkiye’nin en büyük ve en güzel yerleşkelerinden birine sahiptir. 200 bini aşkın öğrencisi ve 10 bine yakın akademik ve idari kadrosuyla dev bir “eğitim kenti”dir.

Buradan çağdaş dünyanın gerekliliklerini karşılayacak bilgi, beceri ve yöntemleri öğrenmiş olarak mezun olup, alanında en iyi şekilde yetişmiş, kendine güvenen, yenilikçi, sorumluluk bilincine sahip, milli ve evrensel değerlerle donatılmış bireyler olarak ülkemizin aydınlık yarınlarında söz sahibi olacaksınız.

Sizleri Atatürk Üniversiteli olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşamaya davet ediyorum.

Üniversitenize hoşgeldiniz.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

--
Prof. Dr. Hikmet KOÇAK
Rektör

See More
Image may contain: 1 person

*** Vefat Duyurusu ***

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Hikmet Koçak'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

*** 10. Uluslararası Yaz Okulu Tamamlandı ***

Atatürk Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi tarafından organize edilen ve bu yıl onuncusu düzenlenen Uluslararası Yaz Okulu tamamlandı.
Bu yıl Afganistan, Pakistan, Kazakistan, Urdun, Tayvan, Brezilya, Gürcistan, Fas, Azerbaycan ve Tunus gibi ülkeden ve 19 üniversiteden toplam 39 öğrencinin katılımı ile tamamlanan ve iki hafta süren Uluslararası Yaz Okulu’nda öğrenciler Türkiye, Bölge, Erzurum ve üniversite hakkında bilgi edinip, der...slere katılmanın yanında temel düzeyde Türkçe öğrendiler. Yaz okulu öğrencileri kültürel ve gezi faaliyetleriyle programı sonlandırdılar.

Geleneksel Uluslararası Yaz Okulu Programı kapsamında düzenlenen Ulusal Gün Etkinliği’nde öğrenciler, geleneksel kıyafetleriyle kendi ülkelerini, kültürlerini ve okullarını tanıttılar.

(BASIN MERKEZİ)

See More