Posts
Oleksiy Biloshytskiy added a photo and a video.
11 hrs

Сьогодні, в звичайний суботній день, звичайний народний депутат України порушив правила дорожнього руху. Як в звичайній цивілізованій країні, народний обранець ...був зупинений патрульною поліцією і притягнутий до відповідальності.
Проте, просто відчути на собі адміністративну відповідальність і заплатити штраф, як зробив би будь-який прогресивний правосвідомий громадянин, для народного обранця було замало або занизько.
Пан Ар’єв Володимир Ігорович вирішив винести своє особисте порушення на загальне обговорення і заразом назвати це «формально неправий», а патрульну поліцію порівняти з “ДАІ».

Якщо пан Володимир хоче публічно розібрати «формальність» всієї ситуації, то давайте подивимось на неї з ракурсу наявного відео і документів.

16.04.2018 року, взв’язку із проведенням заходів у м.Києві, КМДА прийняло рішення про обмеження руху транспортних засобів вулицею Хрещатик. Загалом, Хрещатик перекривається, практично, кожного вихідного дня і всі (навіть гості столиці) знають про це.
Рух транспорту переправляється на інші вулиці, відповідно до обмеження.

Переглядаючи відео, ми можемо побачити, що водії інших транспортних засобів, виконуючи вимоги ПДР, здійснюють поворот праворуч і лише пан Ар‘єв, як член ПАРЄ (одним із принципів діяльності якої є забезпечення верховенства права) вирішує здійснити розворот в невстановленому місці, створюючи перешкоду для інших учасників руху і змушуючи їх змінити швидкість руху. На мою думку, - це досить грубе порушення не тільки ПДР, а й прав інших громадян-учасників дорожнього руху.

Яким же чином відреагувала патрульна поліція?
Фактично, своїми діями Володимир Ігорович створив загрозу іншим учасникам дорожнього руху і його дії могли бути кваліфіковані як створення аварійної ситуації (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 122 КУпАП). За вказане правопорушення може бути складений відповідний протокол та здійснено тимчасове вилучення посвідчення водія, оскільки санкція відповідної статті закону (ч. 4 ст. 122 КУпАП ) передбачає можливе позбавлення водія права керування судом на строк від 6 місяців до одного року.
Проте, патрульними поліцейськими дії водія були розцінені за більш м`якою кваліфікацією - його було притягнуто до відповідальності за невиконання вимог дорожнього знаку, який забороняв здійснення повороту (ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що передбачений штраф - 255 грн).

Отже, що саме викликало обурення пана Володимира та бажання публічно обговорити питання свого правопорушення?
Поліцейські мають допомагати об’їждати перекриті ділянки? Так, поліцейські допомогли б, вказали шляхи об’їзду. Але пан Ар’єв не писав, що звертався до поліцейських по допомогу. Пан Ар’єв спочатку порушив правила, а потім хотів щоб поліцейські «допомогли». Якої ж саме допомоги в даному випадку він очікував?

Володимир Ігорович пише порівняння з Європою, але я ніколи не бачив щоб народні обранці європейських країн, порушуючи правила, називали це «формальністю» і обґрунтовували занятістю у виконанні (безперечно) важливої справи - підготовки сюжету телепередачі.

Можливо, це тільки мені не зрозумілі акценти, які хоче розставити нам Володимир Ігорович?

See More
Photos
Videos
«Автомат» или «механика»? В комментариях напишите почему)
1.4K
400
#Пристебнись
403
45
Зима
762
24