Aysun Uz Çetinkaya is on Facebook.
To connect with Aysun, sign up for Facebook today.
Work
Education
Current City and Hometown
About Aysun
 • NLP -AİLE İÇİ İLETİŞİM-DİKSİYON-ETKİLİ VE SAĞLIKLI İLETİŞİM-BİREYSEL GELİŞİM-

  Özgeçmiş: Tekirdağ’da doğan Aysun Çetinkaya; öğrenim hayatına İstanbul’da başlamıştır. Kandilli Kız Lisesinde yatılı okurken bir taraftan da şiir ve öykü ile ilgilenmiş ve çeşitli ödüller almış, sunumlar hazırlamıştır. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve bölümünü dereceyle bitirmiş,daha sonra psikoloji ,aile danışmanligı ve işletme eğitimlerini almıştır. Eğitim sektöründe veli-öğretmen-öğrenci koordinatörlüğü yapmıştır.
  Evli ve bir çocuk annesi olan Aysun Çetinkaya; okul aile birliği başkanlığı ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalar, organizasyonlarda bulunmuştur. MAG(Mahalle Afet Gönüllüsü) koordinatörüdür.
  Değerli Hocalardan(Hakan Bozkurt,Oğuz Saygın,Nedret Selçuker, Aslıhan Gökçen,Mustafa Bal,İnci-Cüneyt Ateşman….) diksiyon,iletişim,kişisel gelişim dersleri almış,asistanlığını yapmıştır,birlikte eğitimler vermiştir. NLP Practitioner, NLP Master Practitioner,NLP Traıner sertifika programlarını başarıyla tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda seminerler ve kurslar vermeye başlamıştır.
  Anadolu Yakası Haber yerel gazetesinde köşe yazarıdır. Kitap (bireysel gelişim), hikâye ve şiir konusunda çalışmaları bulunmaktadır. www.anadoluyakasihaber.net
  Öğrenmenin beşikten mezara kadar devam eden bir süreç olduğu inancıyla;
  Aile İçi İletişim, Olumlu Motivasyon, Kişisel Gelişim, Diksiyon, Drama, İletişim, Etkili İletişim, Görgü Kuralları,iİetişim Yöntem ve Teknikleri konularında çalışmalar ve paylaşımlarda bulunmayı felsefe edinmiştir.
  Eğitimler:
  Kişisel Gelişim Sertifika Programları www.nlpegitimmerkezi.com / başarı hikayeleri Newport Uluslarası Koçluk Enstitüsü eğitmenlerindendir.
  (Nlp – Diksiyon – Beden Dili)
  Bireysel Çalışmalar (Toplum Önünde Konuşma – Hitabet-davranış bilimleri-kalibrasyon )
  İSMEM (Görgü kuralları, kişisel Gelişim, motivasyon),
  Halk Eğitimi Merkezi (Aile İçi İletişim-diksiyon-iletişim yöntem ve teknikleri) kursları.
  Seminer ve söyleşiler-(Büyükşehir belediyesi;İdris Güllüce Kültür Merkezi) Okan Universitesi Iletisim ve Diksiyon Farkindalik semineri
  Kelebek Ana Okulu :(2012-2013 Eğitim ve öğretim yılı): Drama-Aile İçi İletişim -Danışmanlık..Tuzla' da anaokulları arasında yapılan değerlendirmede bu projeyle birlikte Özel Kelebek Anaokulu 1.olmuştur.
  Meridyen Eğitim Kurumları-American Life::(Haziran-Temmuz-Ağustos) Yaz okulu Projesiyle bir ilk gerçekleştirilmiş;çocuklarımıza,akıl oyunları,hafıza teknikleri,satranç,spor..ile birlikte kişisel gelişim eğitimleri(iletişim-diksiyon-motivasyon-drama ..)ile keyifli ve farkındalık dolu eğitim programları ile olumlu geri bildirimler alınmıştır.
  Deniz Harp Okulu öğrenci ve eğitim kadrosuna yine bir ilk gerçekleştirilmiş;(iletişim-diksiyon ve kişisel gelişim)dersleri vermiştir. Okan Üniversitesi--Gebze Teknik Universitesi kariyer günleri davetlisi olarak İLETİŞİM ve DİKSİYON semineri --Tuzla Belediyesi ACEM(anne çocuk eğitim merkezi) annelere iletişim-diksiyon kursları - Ana okulları (ebeveyn koçluğu)eğitimleri vermiştir. Aile Danismanligi sertifikasina sahiptir
  BURADA SEN VARSIN adli kisiliksel gelisim kitabinin yazaridir.Mayıs 2015 P kitap yayinevi


  .


  Aysun ÇETİNKAYA
  Bireysel Gelişim Uzmanı
  NLP Traıner
  GSM: 0535 431 99 50
  aysuncetinkaya@hotmail.com
  www.aysuncetinkaya.com
Favorite Quotes
 • Başarı azim gerektirir,azim ise irade...
  En yumuşak yastık,vicdandır.
  Hayat,siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.
  İletişim,gönülden gönüle köprü kurabilme sanatıdır.
  İçindeki kaynağa ulaşabilirsen;hiç bir zaman susuz kalmazsın.
  Aradığın dostu bulamıyorsan;aranılan dost ol.

Favorites