Community
Icon of invite friends to like the lage
Invite your friends to like this Page
Highlights info row image
201 people like this
Highlights info row image
202 people follow this
Highlights info row image
1 person has visited
PlacesDnipropetrovsk, UkraineReal EstateBazis Estate Агентство недвижимости Днепра
Photos
Reviews
6 Reviews
Tell people what you think
Aleksandra Myakshina
· July 12, 2017
Хочу оставить свою высокую оценку работы профессионалов АН Базис. Благодарю Александра и Елену за сотрудничество. Все этапы от подбора недвижимости до ее оформления на высшем уровне.
Posts

Лучший объект ищет инвестора!
В продаже АН Bazis Estate находиться здание в центре г. Днепр (ул. Мечникова)

Объект представляет собой кирпичное двухэтажное жилое здание с подвалом и деревянными перекрытиями. Общая площадь объекта составляет 204 м.кв.
Компанией META-Architects разработано предпроектное предложение по реконструкции этого здания, в результате которого можно увеличить общую площадь до 388м.кв. а так же придать зданию новый облик и функционально назначение....
Основная идея по функциональности, это сделать мобильное пространство, не привязанное к конкретной функции, чтобы легко трансформировалось под потребности. Поэтому решение - open space, который может делится на зоны с помощью мобильных перегородок, специальных штор, так же можно создать прозрачные мобильные кубы для коворкинга. #bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

Подробная информация на сайте: http://make.estate/index.php/ru/ads/595b9c0abcb9b

See More
Уряд затвердив Порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно Державного земельного кадастру та користування такими відомостями. Про це йдеться
bazis.biz
Posts

У судовому порядку право власності на недобудовану нерухомість не визнається
Статтею 331 Цивільного кодексу України не передбачено можливості визнання права власності на недобудоване нерухоме майно в судовому порядку. Про це йдеться в листі Вищого господарського суду України від 7 липня 2017 року № 01-06/1097/17.

ВГСУ звертає увагу на правові позиції Верховного Суду України викладені у постановах, прийнятих за результатами перегляду судових рішень господарських судів, зокре...ма, у спорах щодо набуття права власності на об’єкти незавершеного будівництва в судовому порядку.

У поясненнях Вищого господарського суду зазначається, що право власності на новостворене нерухоме майно виникає в особи, яка створила це майно, після закінчення будівництва об’єкта нерухомості, введення його в експлуатацію, отримання свідоцтва про право власності та реєстрації права власності.

Отже, до прийняття об’єкта новоствореного нерухомого майна в експлуатацію та його державної реєстрації право власності на цей об’єкт не виникає.

До виникнення права власності на новостворене нерухоме майно право власності існує лише на матеріали, обладнання та інше майно, що було використане в процесі будівництва.

"Отже, статтею 331 ЦК України не передбачено можливості визнання права власності на недобудоване нерухоме майно в судовому порядку. Випадки виникнення права власності за рішенням суду обумовлено ЦК України лише у статтях 335 і 376. У решті випадків право власності набувається з інших не заборонених законом підстав, зокрема із правочинів (частина перша статті 328 цього Кодексу). Стаття 392 ЦК України, в якій йдеться про визнання права власності, не породжує, а підтверджує наявне у позивача право власності, набуте раніше на законних підставах, у тому випадку, якщо відповідач не визнає, заперечує або оспорює наявне у позивача право власності, а також у разі втрати позивачем документа, який посвідчує його право власності", - йдеться у листі ВГСУ.

Тому неможливо здійснити захист прав інвестора на об’єкти незавершеного будівництва шляхом застосування правового механізму, встановленого статтею 392 ЦК України, якщо відповідно до умов інвестиційного договору та положень законодавства, яким урегульовано питання щодо набуття права власності на об'єкти незавершеного будівництва, право власності у інвестора на спірний об’єкт нерухомості не виникло.

Джерело: http://ukrainepravo.com

#bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

See More
No automatic alt text available.

У центрі Гонконга знаходиться найдорожча у світі земельна ділянка #bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

Найдорожча земельна ділянку у світі знаходиться у центрі Гонконга. Вона була продана на урядовому аукціоні за рекордні 3 млрд доларів.
bazis.biz

Якщо саме Ви бажаєте надійно вкласти свої кошти у нерухоме майно, Bazis Estate в найкоротші строки допоможе втілити Ваші плани в реальність.#bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

Пошук безпечного місця для існування та відпочинку – єдина потреба людини з часу його появи. Саме ця потреба визначила високий
bazis.biz
Нашу маленьку блакитну планету називають своїм домом вже більше семи мільярдів осіб. Що не кажіть, це величезна цифра. Кожному потрібно
bazis.biz
Реєстрація прав власності на нерухоме майно проходить по встановленому алгоритму. Реєстрація майнових прав — це офіційне визнання змін чи завершення
bazis.biz

Процедура узаконення самочинного будівництва: що потрібно знати?

Вже не перший рік досить актуальним є питання, пов’язані з можливістю узаконення самочинно збудованих об’єктів нерухомості.

Самочинне будівництво є розповсюдженим явищем, адже це поняття охоплює не тільки випадки зведення нових об’єктів нерухомості з порушенням або недотриманням необхідної процедури, але й, наприклад, випадки перепланування, що пов'язані зі збільшенням житлової площі приміщення.

...Continue Reading
Image may contain: house and outdoor

Уряд затвердив перелік будівельних робіт, які не потребують дозволів
Уряд затвердив перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року № 406.

До будівельних робіт, які не потребують отримання дозволів, віднесено:

...Continue Reading
Image may contain: house, sky and outdoor

Кабмін відкрив доступ до реєстру обтяжень рухомого майна
Кабінет міністрів ухвалив рішення запровадити електронний сервіс, що надає можливість для фізичних та юридичних осіб вільного доступу через мережу Інтернет до Держреєстру обтяжень рухомого майна.
Це визначено урядовою постановою від 24 травня 2017 р. № 386.
"Уряд прийняв рішення, яким запроваджено електронний сервіс, що надає можливість для фізичних та юридичних осіб вільного доступу через мережу Інтернет до Державного... реєстру обтяжень рухомого майна з метою отримання відомостей про державну реєстрацію виникнення, зміну або припинення обтяжень рухомого майна", - прокоментували постанову в Секретаріаті Кабміну.
Крім схвалення порядку забезпечення вільного доступу до зазначеного реєстру, визначено суб'єктний склад осіб, уповноважених на проведення відповідних реєстраційних дій.
У постанові також йдеться, що надання витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна (далі — Реєстр) в електронній формі через офіційний веб-портал Міністерства юстиції, витягу з Реєстру щодо кожного окремого запису (якщо за ідентифікаторами пошуку в Реєстрі знайдено декілька записів щодо обтяження рухомого майна), відомостей з Реєстру з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу та у формі безпосереднього доступу посадових осіб органів державної влади чи інших визначених законом осіб до Реєстру буде здійснюватись після впровадження відповідного програмного забезпечення Реєстру, але не пізніше 1 січня 2018 року.
Безпосередній доступ до даного Держреєстру також отримають посадові особи у зв'язку із виконанням покладених на них повноважень.
"Таким чином, урядом зроблено черговий крок у напрямку запровадження європейських стандартів надання адміністративних послуг у сфері реєстрації", наголосили в Секретаріаті Кабінету міністрів.
Постанова набирає чинності через три місяці з дня її опублікування.#bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

See More
Image may contain: sky, skyscraper, cloud and outdoor

Пропонуємо інвестувати в комерційну нерухомість разом з Bazis Estate!🌎 #bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

Згідно звіту, три чверті загальної вартості світової нерухомості приходиться на житло Сукупна вартість усієї нерухомості світу на даний час становить
make.estate
Перше, що вам потрібно зробити під час приватизації горища, — отримати згоду всіх власників квартир цього будинку, оскільки горище належить
bazis.biz
При оренді приміщень, щоб уникнути конфліктних ситуацій між орендодавцем та орендатором, потребуеться незалежна оцінка оренди. Щоб не сплачувати зайві суми
make.estate

#чистоnews В Нидерландах построили здание со смайликами😉😎
В голландском городе Амерсфорте появилось здание, фасад которого украшен смайлами эмодзи.

Вместо традиционных бюстов или лепнины, которые использовались в классической архитектуре, с фасада этого здания на прохожих смотрят улыбчивые мордочки. Архитектором здания выступает Чангиз Техрани (Changiz Tehrani) с архитектурного бюро Attika Architekten.

...

На нижнем этаже нового четырехэтажного здания расположились магазины, остальные этажи являются жилой зоной. Здание было построено из кирпича и отделано бетонными балками, на которых и расположились смайлики. За образец для каждого оттиска были взяты эмодзи из мессенджера WhatsApp.

Здание находится на небольшой площади напротив библиотеки, театра и школы. Поскольку студенты и школьники регулярно фотографируют здание, архитектор считает, что ему удалось превратить скучную бетонную коробку в интересный проект.

Каждый эмодзи на фасаде здания был превращен в 3D-модель, а потом отлит в бетонной форме. Архитекторы выбрали из всего набора эмодзи только смайлы-лица, поскольку они являются наиболее выразительными. Всего было использовано 22 символа, передающих эмоции.

See More
Image may contain: one or more people, sky, tree and outdoor
Image may contain: outdoor

Якщо у вас з'явилося бажання змінити внутрішній простір своєї квартири, варто пам'ятати про деякі нюанси, які допоможуть уникнути проблем у майбутньому. #bazisbiz #makeestate #bazisestate #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

Перепланування (реконструкція) — комплекс ремонтних робіт, пов'язаних з переносом чи розборкою стін з ціллю покращення експлуатуючих та технічних характеристик поміщення.
bazis.biz

Цікаві новини для тих, хто вирішив зробити зі своєї квартири офіс, салон, магазин та ін.) #bazisestate #makeestate #bazisbiz #чистоnews #dnepr #estate #продам #недвижимость #квартира #дом #инвестиции

Процес переведення житлового приміщення (квартири) в нежитлове в українському законодавстві чітко не відображено. Давайте розберемося, яким же чином необхідно діяти,
bazis.biz