Photos
Reviews
5.0
26 Reviews
Tell people what you think
Oksana Katriy
· September 16, 2016
It is healthy and natural, good thing
Raquel González Roldán
· September 16, 2016
Excelent! I recommend you 100%!! It' ls natural and healthy! You should taste
Marta Lewandowska
· March 26, 2018
Kupiłam dwie herbatki zielone z dodatkiem ziół i owoców suszonych...no i cóż mogę napisać - są pycha :) smaczne, świeżutkie, świetne dobrane kompozycje...co do działania to jeszcze nie wiem, bo za kró...tko piję, ale na pewno dam znać za jakiś czas...widać, że produkty tworzone są z pasją - firma dba o każdy szczegół co w tych czasach jest wielką rzadkością :) nabyłam także nalewkę propolisową i również jest świetna:) teraz czekam na miodek ... miły kontakt :) polecam z całego serca !!! See More
Jolanta Wysowska
· January 5, 2018
Zamówiłam herbatki czerwoną i zieloną, dobrze smakują, zaczęłam pić dopiero dziś jak skończę obie to dopiero napiszę jakie będą efekty ,polecam wszystkim szybka dostawa jestem zadowolona.
Ewa Blondinska
· October 9, 2017
Kupiłam ziołomiód z czarnym bzem, rumiankiem itd. Jest przepyszny. Jak mogłam żyć nie znając tego smaku? Polecam serdecznie każdemu.
Videos
Miód od BeeRoyal na przeziebienie i grypę.
9
Gwarancja naturalnego i super czystego miodu rzepakowego. #zdrowo #naturalnie #rzepakowy #miód
10
5
W taki oto sposób wygląda miodobranie. Przepięknie zasklepiony, idealnie dojrzaly i bardzo aromatyczny miód rzepakowy od pn bedzie dostepny. #zdrowo #naturalnie
9
Posts
BeeRoyal is feeling healthy.

Najlepszy czas na zbieranie szyszek i kotków olchy, są teraz pełne pyłku i powoli zaczynają się otwierać 😍🙂 Będą dostępne w naszych mieszankach herbat 100% natura.

W skrócie:
W szyszkach przede wszystkim duże ilości garbników. Wszystkie części rośliny działają dezynfekcyjnie, ściągająco, przeciwzapalnie, przeciwkrwotocznie, moczopędnie, przeciwobrzękowo i przeciwbólowo.

...

Bardzo dobrze pomaga pozbyć się wody z organizmu.

See More
Image may contain: plant

Pierwsze miodobranie w czerwcu. 100% naturalny miodek z naszej pasieki My tez nie możemy się doczekać
https://www.youtube.com/watch?v=DYvCvQXtvvE

First extracted in June. 100 % natural honey from our apiary :) we can't wait too :) https://www.youtube.com/watch?v=DYvCvQXtvvE
Translated
BeeRoyal - Naturalnie zdrowy miód prosto z plastra. Jaki miod wybrac? Ktory miod jest najlepszy? Dobry, zdrowy i naturalny miód z naszej pasieki.
youtube.com
Posts