Photos
Posts
Alius Šukaitis added 20 new photos from March 4, 2015 to the album: 10 dienų Artimuosiuose Rytuose (maistas) — in Jerusalem, Israel.

Ir dar šiek tiek kulturizmo arba kulinario turizmo, kalbant Jogailos Morkūno žodžiais...

Posts
Alius Šukaitis added 60 new photos from March 4, 2015 to the album: 10 dienų Artimuosiuose Rytuose — in Jerusalem, Israel.

Trumpai: keturi keliautojai, 10 vasario dienų, trys šalys (Izraelis, Palestina, Jordanija) ir trys jūros (Negyvoji, Raudonoji, Viduržemio). Na, beveik tris.... ...Nes Palestina - dar ne šalis, o Negyvoji jūra - visai ne jūra Izraelyje aplankyta: Tel Avivas, Jeruzalė, Betliejus (Palestinos autonomija), Negyvosios jūros pakrantė (Ein Gedi, Masada, Ein Bokek), Eilatas. Jordanijoje: Aqaba ir Wadi Musa, arba kitaip - Petra.

See More
Alius Šukaitis added 34 new photos from October 2014 to the album: 3 dienos Lvove.

Nuotraukos iš mūsų iškylos po vakarų Ukrainą (2014.10.29-31).

No automatic alt text available.
Alius Šukaitis to Bendražygiai.lt

Mini quiz'as. Bus ir prizas

Tereikia atspėti kurioje pasaulio vietoje buvo nupaveiksluotas šis grožis

Reiktų įvardyt bent šalies ir miesto pavadinimą....
Užuominos ir spėjimai nuotraukos komentaruose!

See More

Yra dar vienas būdas bent simboliškai paremti ukrainiečius. Tiksliau - jų muzikantus Kaip žinia, didžiausias legalios muzikos transliuotojas internete Spotify.com moka atlikėjams kažkokį % už kiekvieną šio serviso vartotojų perklausytą kūrinį. Tad į savo playlist'us įtraukę ukrainietiškų gabalų galėtume ne tik pasidžiaugti šaunia muzika, bet ir tiesiogiai paremti jos kūrėjus. Siūlau nepamiršti: Ruslana - Dance With The Wolves, Океан Ельзи - СТІНА, ЯрмаК - 22 (feat. Tof), grupės Haydamaky. Beje, galbūt mūsų draugai ukrainiečiai galėtų pasulfleruoti ir daugiau muzikantų, parėmusių revoliuciją Ukrainoje?

Ukrainian Maidan Songs, an album by Various Artists on Spotify
open.spotify.com

Kaip Jurgis Paplaitis ("Motorai") po Balkanus keliavo
I dalis - nuo Lietuvos iki Kroatijos: http://goo.gl/rPxv3A
II dalis - Kroatija - Juodkalnija - Albanija - Graikija: http://goo.gl/7GJYhr
III dalis - Graikija (nuo Joaninos iki Pilos): http://goo.gl/NFPLou
IV dalis - Graikija (Mikėnai, Atėnai, Delfai, Salonikai): http://goo.gl/EyzKix...
V dalis - Graikija - Turkija (Stambulas) - Bulgarija - Rumunija: http://goo.gl/d6Umz4

See More
Šią vasarą pagaliau pavyko įgyvendinti seną svajonę – aplankyti Graikiją automobiliu. Kelionės tikslas – nuvažiuoti į šios gana tolimos Pietų Europos šalies žemyninę dalį automobiliu, tuo pačiu aplankant ir kitas kaimynines Balkanų šalis.
perpasauli.lt

Rubrikoje "Verta žinoti" žurnalo "Keturi ratai" straipsnis apie kemperius.

Sušilus orui vyrų galvas aplanko nuodėmingos mintys: vieni galvoja, kaip įsigyti sportinį kabrioletą, kiti – kaip nusipirkti jachtą, treti svajoja apie sodybą, o ketvirti žino, kad geriausias kelionių ir poilsio būdas yra jachta arba sodyba ant ratų – kemperis.
delfi.lt

Mūsų draugai iš Baidariunuoma24.lt paskelbė akciją baidarių nuomai darbo dienomis. Manau, kad pavyktų susitart ir dėl nuolaidos kuriam nors savaitgaliui (kaip manai, Dainiau? ) Gal verta būtų pagalvoti apie Bendražygiai.lt žygį baidarėmis Kažin, ar atsirastų norinčių?

69 Lt už 120 Lt vertės net 3-jų baidarių nuomą 6-iems asmenims plaukimui Ūlos ar Varėnės upėmis Dzūkijoje | Nuolaidų kuponai ir geros akcijos - pigu pirkti kartu!
geraakcija.lt

Viena diena Venecijoje (Venice in a Day).
Nerealus Joerg Niggli klipukas.

A day in Venice (Venezia) in Italy, from daybreak to sunset in time lapse. It's really a great place and I hope I can share some of its magic with this short video. If…
vimeo.com

4 dienos Kijeve - 4 days in Kiev (2014.04.26-29)

Mūsų kelionės į Kijevą nuotraukos jau ir Instagram'e:
http://instagram.com/pseudoalius

No automatic alt text available.
Alius Šukaitis

Vakar Eurovizijos finale Lietuva barzdotai undinėlei iš "australijos" skyrė 10 balų, Rusijai - 6, o Ukrainai tik 5... Tikras košmaras Gražuliui. Ir ne tik jam. ...Negalėdamas patikėti, kad LT liaudis tokia abejinga Ukrainos įvykiams, šįryt "pakėliau" oficialius Eurovision.tv duomenis. Štai, rezultatų lentelė, puikiai iliustruojanti, kad TV žiūrovai Lietuvoje masiškai palaikė ukrainietę (2-oji vieta iš 26). Galutinį Lietuvos rezultatą sudirbo mistiškoji LRT žiuri. Ji Ukrainą pasiuntė į 15-ąją vietą, o barzdotą undinėlę iškėlė į pirmąją... Nepaisant šio akibrokšto, smagu, kad Ukraina Eurovizijos finale visgi aplenkė Rusiją ir užėmė garbingą 6-ąją vietą.

See More

Galvok ką perki! Neremk karo!

Бойкот російським товарам
youtube.com
Alius Šukaitis added 35 new photos from May 4, 2014 at 5:00am to the album: VeloMaidanas Vilnius 2014 gegužės 4 d. — in Vilnius, Lithuania.
MAY4
Sun 3:00 PM UTC+03Vilnius Katedros aikštė.
94 people went

Anastasijos Dmitruk eilės įkvėpė lietuvaičius sukurti dainą
http://www.youtube.com/watch?v=jj1MTTArzPI

Lyrics-Анастасия Дмитрук Music-Virgis Pupšys Arranger,video-Gintautas Litinskas Singers-Virgis Pupšys,Jaronimas Milius,Kęstutis Nevulis,Gintautas Litinskas, ...
youtube.com