Photos
Videos
BEST Courses
12
EBEC Challenge Kaunas'18
13
BEST Pavasario Kursai 2018
9
Reviews
5.0
11 Reviews
Tell people what you think
Posts

Studente! 🎓
Visada svajojai aplankyti Reikjaviką ar Porto? 🇮🇸🇵🇹 O gal Madridą? 🇪🇸 Tuomet nepraleisk progos! Registracija į BEST Vasaros kursus jau prasidėjo! Rinkis iš 51 Europos miesto! 🌍 Užmegzk naujas pažintis patirk begalę neįtikėtinų akimirkų! 😍 Ir, žinoma, papildyk savo CV! 🏙 Paskubėk ir aplikuok!
www.best.eu.org/courses/list.jsp

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by BEST Kaunas
1,758 Views
BEST Courses
1.7K Views

😋 Pirmieji kursai Rimo tikrai nenuvylė ir greičiausiai dar nepaskutiniai!

"Esu BEST‘ietis gana senokai, tačiau niekad nerasdavau laiko kursams, nors visad norėjau ir puikiai žinojau, kad daug praleidžiu. Galiausiai šią žiemą pasinaudojau galimybe – aplikavau į Paryžiuje vyksiančius kursus kurie gana glaudžiai susiję mano studijomis! Nusišypsojo sėkmė ir jau po mėnesio sužinojau, kad patekau! Nors iki kursų buvo likę net trys mėnesiai, laukimo tai nenuslopino. Prasidėjus keli...onei pasiklydau bent du kartus, tačiau oro uoste sutikau kitą kursų dalyvę iš Lenkijos, tad paklydimas neatrodė taip blogai, galbūt net visai maloniai! Netrukus prasidėjo viena geriausių savaičių mano gyvenime – nepaisant to, kad praplėčiau akiratį savo studijų srityje - pirmą kartą aplankiau Paryžių, gavau progą įvertinti prancūzišką virtuvę, išmokau degustuoti vyną bei puikiai praleidau laiką! Tačiau svarbiausia – sutikau puikius žmones iš visos Europos, keletą net iš Kanados bei Jungtinių Valstijų! Nors ir buvo sunku atsisveikinti – esu tikras, kad greitu metu juos vėl pamatysiu – best‘ietiškai dvasiai sienos negalioja! O ar vėl bandysiu dalyvauti BEST kursuose? Tikrai taip!"

See More
Image may contain: 4 people, people smiling, sky, outdoor and water
Posts

Only 3 days left to applicate in BEST Summer courses!
But it also means that you still have time to choose them up and get in
BEST.eu.org/courses/list

BEST, Board of European Students of Technology is a constantly growing non-profit and non-political organisation. Since 1989 we provide communication, co-operation and exchange possibilities for students all over Europe.
best.eu.org

Studente!
Ar nori šią vasarą aplankyti vieną iš 51 Europos miestų, pažinti naujų draugų, patirti begalę nuotykių ir išmokti kažką naujo? Tai išsirink kursus iš sąrašo ir aplikuok!
BEST.eu.org/courses
O jei turi dar klausimų - parašyk mums!

No automatic alt text available.

😸Štai kaip smagiai apie žiemos kursus atsiliepia Egidijus:

"6 valandos lėktuvu su persėdimu Maskvoje, 13 ypač šaltų dienų, 29 valandos akademinės veiklos ir beveik 3000 kilometrų nuo namų. Taip pat - 40 naujų draugų visam gyvenimui, 247 nuotraukos ir tūkstantis neįtikėtinų prisiminimų! Ar trenkčiausi už Uralo kalnų dviems savaitėms dar kartą? O, taip!
Sausio pabaigoje turėjau unikalią galimybę išvykti į BEST kursus vykusius Jekaterinburge, Rusijoje! Tai yra labiausiai į rytus... nutolęs miestas, kuriame yra BEST grupė (Eka jas turi net dvi!). Miestas yra milžiniškas ir žavus, turi įdomią istoriją ir yra vertas aplankyti! O kalbant apie kursus - turbūt gausiu skolą iš prancūzų kalbos, tačiau - vertėjo! Nepaprastai džiaugiuosi, kad turėjau puikius dėstytojus, kadangi prieš išvykdamas apie lokomotyvus(tokia buvo kursų tema) nežinojau visiškai nieko, o dabar jaučiuosi pakankamai pažengęs šioje srityje! Tačiau negaliu nepaminėti kokie puikūs buvo dalyviai ir organizatoriai! Nepaprastai smagu, kad turėjau proga susipažinti su kiekvienu iš jų, bei, dabar, dalintis begale puikių akimirkų!
Supranti, kad vyksta beprotiški dalykai kuomet su estu diskutuoji apie gyvenimo vertybes, o po keleto dienų pats jam nuskuti galvą plaukų kirpimo mašinėle, o dar po keleto dienų su juo vyksti į tatuiruočių saloną, kad tatuiruotės darymas jam neprailgtų.
Čia užrašyta tik maža dalis beprotystės ir žavumo, kuriuos pamilau kursuose, kaip ir pamilau šalį, naujus draugus bei prisiminimus."

Patirti viską savo kailiu gali ir tu - BEST aplikacijos į vasaros kursus vis dar priimamos - nepraleisk progos!
BEST.eu.org/courses

See More
Image may contain: 1 person, standing, shoes, sky and outdoor
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing
Image may contain: 3 people, people sitting, beard and indoor
BEST Kaunas updated their cover photo.

Ar pasiruošęs nuotykiais ir žiniomis kvepiančiai vasarai?
Tuomet nieko nelauk! Išsirink kursus BEST.eu.org/courses ir kraukis mantą!
VASARA - jau ne už kalnų!
O jei turi dar klausimų visuomet gali parašyti mums!

...

_______________

Are you ready for the greatest summer?!
Then hurry up! Find your favourite courses BEST.eu.org/courses apply and pack your bag!
Summer is coming.
If you still have questions you can always write to us!

See More
Image may contain: text
BEST Kaunas shared their video.

Studente! 🎓
Liko jau nedaug laiko užsiregistruoti į BEST kursus ir aplankyti Europos miestus šią vasarą! Užmegzti naujas pažintis, patirti begalę neįtikėtinų akimirkų! 😍 Ir, žinoma, papildyti savo CV! 🏙
Tad paskubėk ir aplikuok!
www.best.eu.org/courses/list.jsp

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by BEST Kaunas
1,758 Views
BEST Courses
1,758 Views
BEST Kaunas

Studente! 🎓
Visada svajojai aplankyti Reikjaviką ar Porto? 🇮🇸🇵🇹 O gal Madridą? 🇪🇸 Tuomet nepraleisk progos! Registracija į BEST Vasaros kursus jau prasidėjo! ...Rinkis iš 51 Europos miesto! 🌍 Užmegzk naujas pažintis patirk begalę neįtikėtinų akimirkų! 😍 Ir, žinoma, papildyk savo CV! 🏙 Paskubėk ir aplikuok!
www.best.eu.org/courses/list.jsp

See More

Labai Ačiū mūsų rėmėjams prisidėjusiems prie EBEC Challenge Kaunas'18. Dėkojame FESTO Lietuva ir Verslo žinios.
Mars Lietuva karjera ir Philip Morris Lietuva dėkojame už be galo įdomias ir profesionalias inžinerines Case Study užduotis.
Forum Cinemas, KA-Ringas, Kartodromas "Kartlandas Kaunas" ir Infinity room - Pabėgimo kambarys ačiū Jums už įsteigtus prizus. Be jūsų šis renginys nebūtų įvykęs, džiaugiamės, kad tapote varžybų dalimi ir lauksime sugrįžtant kitais metais.

No automatic alt text available.
BEST Kaunas added 79 new photos from March 1 to the album: JuniorBEC'18 — with Laima Meilute and 12 others at KTU Statybos ir architektūros fakultetas.
March 1

2018 m. kovo 1 d. vyko moksleivių inžinerinės varžybos JuniorBEC'18. Tarpusavyje varžėsi 8 komandos iš įvairių Lietuvos miestų. Nugalėtojiems buvo įteikti mūsų rėmėjų: „Verslo žinios“, "Undinė", „KA-Ringo“, „Infinity Room“ bei „Robotikos mokyklos“ įsteigti prizai.

BEST Kaunas added 5 new photos — with Laima Meilute and Agnė Kadišaitė.

Štai ir JuniorBEC'18 nugalėtojai! Didžiausi sveikinimai jiems visiems!

Mūsų draugai KTU Studentų laisvalaikio centras ir vėl rengia stalo žaidimų vakarą! 😍 Užsuk ir TU į SLC ir praleisk smagiai vakarą! 😉

MAR8
Thu 6:00 PM UTC+02KTU Studentų laisvalaikio centrasKaunas, Lithuania
153 people interested

Keletas linksmų akimirkų iš JuniorBEC'18!
#bestorg #juniorbec @ KTU Statybos ir architektūros fakultetas

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting and child
Image may contain: 3 people, people smiling
Image may contain: 6 people, people smiling, shoes

Štai ir startavo JuniorBEC 2018!

Image may contain: 6 people, people smiling, people sitting
Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting

EBEC Challenge Kaunas'18 remėjai Festo pasaulyje lyderiauja pramonės automatizavimo sprendimų srityje. Kaune jau 26-us metus veikia vidinis paslaugų centras, kuriame vienas iš skyrių - produkto valdymas ir inžinerija. Susipažink su įmonės atstovais renginio metu, o atvirus darbo pasiūlymus gali rasti www.festokarjera.lt

Career
festokarjera.lt
BEST Kaunas added 21 new photos from February 21 to the album: Do it! Show it! Win it! — with Gytis Bliu and 12 others at KTU Santakos Slėnis.
February 21

Public Speaking Trainshop